Girtas avariją sukėlęs tauragiškis pasiūlė visiems skirstytis
Įkelta:
2022-08-17
Nuotrauka
policija
Aprašymas

Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka

 

Bene kasdien girdime apie prie vairo pričiuptus girtutėlius vairuotojus. Tačiau ne visi pasimoko iš svetimų klaidų. Neblaivūs asmenys keliuose itin pavojingi. Visa laimė, kad dalis jų nespėja nuvažiuoti toliau nei kelių šimtų metrų ir būna sustabdomi policijos pareigūnų. Kitiems pasiseka mažiau – juos sustabdo eismo įvykiai. Tauragiškis E. B. gali dėkoti likimui, kad jo sukelta avarija nepareikalavo aukų, o tebuvo aplamdyti automobiliai. 

Dirbančiam, anksčiau neteistam vyrui Tauragės apylinkės teismas birželio 29-ąją paskelbė nuosprendį. 

Teisme kaltinamasis E. B. tikino, kad balandžio 23-osios vakarą sūnui priklausančiu automobiliu atvyko pas savo draugę, taip pat kaip ir jis gyvenančią Tauragės mieste. Jiedu išgėrė brendžio. Vyras aiškino tikrai neplanavęs tą patį vakarą vykti namo. Jis tikėjosi pas savo draugę pernakvoti. Tačiau kuo labiau pora nuo brendžio girtėjo, tuo atmosfera kaito. Vyras aiškino, kad iš pradžių viskas buvo gerai, tačiau apie 23.30 val. tarp jo ir draugės kilo konfliktas. Susipykus moteris pareiškė pageidaujanti, kad jis išvyktų. Kaltinamasis taip ir pasielgė – išėjo iš draugės namų ir priėjo prie automobilo. 

Teisme E. B. patvirtino žinojęs, kad vairuoti automobilį apsvaigus nuo alkoholio draudžiama. Tačiau, kaip pats sakė, tuo metu jam atrodė kitaip. Vyriškis aiškino pagalvojęs, kad iki namų netoli, be to, jau gana vėlu, eismas neintensyvus. Bet nuvažiavo jis vos 300 metrų – iki sankryžos su Stoties gatve. Artėdamas prie sankryžos jis pamatė, kad pagrindine Stoties gatve į sankryžą jam iš dešinės įvažiavo kitas automobilis. Vyras sakė supratęs, kad važiuoja šalutiniu keliu, todėl turi duoti kelią. Kaltinamasis sakė pabandęs automobilį sustabdyti, tačiau to padaryti jam nepavyko. Priekine automobilio dalimi jis atsitrenkė į sankryžoje sustojusio automobilio BMW kairės pusės priekinį ratą ir sparną. 

E. B. sakė, kad jam sustabdyti automobilio nepavyko dėl to, nes automobilio stabdžiai buvo kiek netvarkingi, o dėl suvartoto alkoholio jo reakcija sulėtėjo. 

BMW vairavusi moteris teigė, kad apie 22.50 val. važiavo Bažnyčių gatve, įsuko į Stoties gatvę ir ja privažiavo prie sankryžos. Ji norėjo sukti, bet pamatė, kad iš kitos gatvės atvažiuoja tamsios spalvos automobilis „Volvo“. Jis atsitrenkė į jos automobilio kairės pusės sparną ir nežymiai jį apgadino. Moteris važiavo viena. Vairuotoja tikino, kad išlipęs iš automobilio avarijos kaltininkas jai pasakė, kad „čia nieko nėra“ ir pasiūlė skirstytis. Ji pastebėjo, kad vyras neblaivus, todėl paskambino policijai. Moteris tikino, kad vyriškis siūlė pildytis deklaraciją, tačiau teigė, kad kalta yra ji. Vairuotoja su tuo nesutiko. Atvyko policijos pareigūnai. Papūtus į alkotesterį avarijos kaltininkui nustatytas 1,93 prom. girtumas. Pareigūnai tarnybiniame pranešime pažymėjo, jog asmuo sutiko, kad automobilį vairavo neblaivus ir sukėlė eismo įvykį. E. B. nebuvo sulaikytas, bet jo automobilis nuvežtas į saugojimo aikštelę.

Teisme E.  B. sakė, kad labai gailisi dėl to, kad taip įvyko, dabar supranta, kaip blogai pasielgė, koks neatsakingas buvo jo elgesys. Vyriškis dėstė, kad šis įvykis jam bus labai skaudi gyvenimo pamoka ir ateityje jis taip tikrai nesielgs. 

Teisėja  Virgina Pankauskienė E. B. atleido jį nuo baudžiamosios atsakomybės, perdavusi laiduotojo priežiūrai. Tai reiškia, kad kaltinamasis teistumo išvengė, tačiau jam skirta 500 eurų bauda bei teisės vairuoti atėmimas 1 metams ir 6 mėnesiams. 

 

Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 17 valandų
Neblaivus prie vairo sėdęs ir avariją sukėlęs Vladas L. ne tik neteko vairuotojo pažymėjo, bet ir turės gerokai patuštinti kišenę. Tauragės apylinkės teismas rugpjūčio 3-ąją paskelbtu baudžiamuoju įsakymu jį nuteisė už sukeltą avariją, kurioje buvo sužalota moteris.
Nuotrauka
Įkelta:
2022-09-23
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM informacijoje apie ekstremalius įvykius, išvykimus, gaisrus pranešama apie ketvirtadienį Oplankio kaime rastą karo laikų sprogmenį.
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-09-23
Rugsėjo 21-ąją Tauragės apylinkės teismas (Šilutės rūmai) A. G., smurtavusiam prieš mažametį posūnį, paskyrė subendrintą vienerių metų laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidėdamas vieneriems metams. Vyras taip pat įpareigotas nevartoti psichiką veikiančių medžiagų bei keturis mėnesius dalyvauti smurtinį elgesį keičiančiose programose.
Nuotrauka
dingo
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-09-19
Tauragės apskrities policija praneša apie Šilutėje iš namų išėjusią ir negrįžusią moterį. Prašo ją mačiusių ar žinančių moters buvimo vietą informuoti pareigūnus.
Nuotrauka
teismai
Įkelta:
2022-09-17
Anksčiau jau 5 kartus teistas A. P. manė turįs teisę aiškinti mamai, su kuo jai draugauti. Sūnus ją sumušė. Toks „aiškinimas“ baigėsi teisme. Rugpjūčio 3-ąją Tauragės apylinkės teismas jį pasiuntė atlikti arešto bausmės. 
Nuotrauka
narkotikai
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-09-16
Rugsėjo 15 d. sulaikyta grupė asmenų, įtariama, susijusių su Vilniaus apskrityje veikiančiomis organizuotomis nusikalstamomis struktūromis. Pradiniame tyrimo etape iš nelegalios apyvartos išimta apie 37 kg narkotinės medžiagos – kanapių ir jų dalių. Sulaikytiesiems įteikti pranešimai apie įtarimus dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinės medžiagos kiekiu, neteisėto disponavimo šaudmenimis ir kitų nusikalstamų veikų.
Nuotrauka
policija
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-09-16
Į savo buvusią sodybą atvykti ir su dabartiniu jos šeimininku pasikalbėti panoręs vyriškis sukėlė muštynes. Rugpjūčio 8-ąją Tauragės apylinkės teisme jam paskelbtas nuosprendis.
Nuotrauka
uz vairo neblaivus
Asociatyvi unsplash.com nuotrauka
Įkelta:
2022-09-15
Tauragės apylinkės teisme nuosprendį išgirdo girtas prie vairo sėdęs ir dėl to aplinkinių dėmesio sulaukęs vyriškis. Aukštąjį išsilavinimą turintis vairuotojas svirduliavo, važiuodamas apgadino kelio ženklą, užvažiavo ant vejos, atsitrenkė į kaimyno automobilį, tačiau teistumo išvengė. 
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-09-14
Vakar, 21.44 val. gautas pranešimas apie avariją Tauragės rajone, Taurų kaime. Pranešta, kad susidūrė automobilis BMW bei motociklas KTM.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-09-12
Rugsėjo 9-ąją Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas praneša apie iš globos namų Jurbarko rajono savivaldybėje, Smalininkų miestelyje esančių globos namų, pabėgusias 3 paaugles.