Sulaikytas dėl vagystės vyriškis apsivogė ir apsaugos stebėjimo poste
Įkelta:
2022-07-29
Nuotrauka
vagis
Aprašymas

Vagišius buvo sulaikytas. Asociatyvi pexels.com nuotrauka

 

Kad reikia saugotis vagių, prekybos centrų apsaugos darbuotojams jokia naujiena. Tačiau vienos parduotuvės apsaugininkai, sulaikę vagišius, po kurio laiko suprato, kad ir patys buvo apvogti – iš stebėjimo posto nugvelbta banko kortelių. Anksčiau už žmogaus laikymą nelaisvėje bei plėšimą teistam O. L. birželio 17-ąją Tauragės apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis.

Į teismą nukeliavusi istorija prasidėjo praėjusių metų balandžio 2-ąją, kai vienoje parduotuvių apsaugos darbuotojas per vaizdo stebėjimo kameras išvydo, jog vyriškis ir kartu su juo buvusi moteris, įėję į persirengimo kabiną, įsineša prekių, o iš kabinos išeina be jų. Kilo įtarimas, kad galbūt vykdoma vagystė. Tiek moteris, tiek vyras buvo sulaikyti, iškviesti policijos pareigūnai. 

Kaip prisiminė apsaugos darbuotojas, vyras, iš pradžių sėdėjęs ant kėdės, atsistojo ir judėjo patalpoje. Kai policijai buvo perduoti vagys, maždaug po 15 minučių apsaugos darbuotojai suprato, kad stebėjimo poste nebėra dviejų saugomų banko kortelių, kurias netyčia prekybos centre paliko kiti pirkėjai. Kadangi joks pašalinis asmuo  į apsaugos postą nebuvo įėjęs, apsaugos darbuotojai suprato, kad tai sulaikytų asmenų darbas. Nedelsdami jie peržiūrėjo vaizdo kamerų įrašus ir pamatė, kaip sulaikytas vyriškis ištiesia ranką į lentyną, kurioje buvo laikomos banko kortelės, po to jas įsikiša į kišenę. Apie kortelių vagystę iš karto buvo informuota policija.

Bylos duomenimis, O. L. korteles slėpė batuose. Būtent juose apžiūros metu pavogtas korteles surado ir paėmė apie tai informuoti policijos pareigūnai.

Teisme korteles pavogti bandęs O. L. sakė, kad vogti sugalvojo spontaniškai, anksčiau to neplanavo. Vyras aiškino, kad jam reikėjo pinigų, kadangi tuo metu išgyveno abstinenciją po narkotikų vartojimo. Jis tikino besigailintis tokio savo poelgio.

Tauragės apylinkės teismo teisėjas Vaclovas Jurjonas O. L. pripažino kaltu dėl kėsinimosi įvykdyti vagystę ir skyrė jam galutinį 4 mėnesių laisvės atėmimą,bausmės vykdymą atidedant metams ir įpareigojant bausmės atidėjimo laiku dirbti arba registruotis Užimtumo tarnyboje bei neišvykti už gyvenamosios vietos ribų be nuteistojo priežiūrą vykdančios institucijos leidimo.

 

Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
prieš 15 valandų
Tauragės apylinkės teisme šią vasarą nestinga bylų, susijusių su smurtu. Iš jų matyti, kad dažniausiai žmonės nukenčia ne nuo nepažįstamų užpuolikų tamsiuose užkampiuose, o nuo tų, su kuriais matosi bene dažniausiai, – šeimos narių. 
Nuotrauka
iesko
Įkelta:
2022-08-09
Tauragės apskrities policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti vaizdo kameromis užfiksuotą vyrą, vairuojantį automobilį „Toyota Avensis“ (universalas, pilkos spalvos).
Nuotrauka
su mobiliaisiais
Įkelta:
2022-08-08
Praėjusią savaitę, rugpjūčio 2-5 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuojant transporto priemones naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis.
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-08-07
Net dukart prieš savo sutuoktinę ranką pakėlęs A. U. sulaukė jos atleidimo. Liepą prieš Tauragės apylinkės teismą stojęs vyriškis pažadėjo daugiau nebesmurtauti. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-08-03
Vedęs, profesinį išsilavinimą įgijęs V. N. Tauragės apylinkės teisme turėjo paaiškinti savo žiauraus poelgio priežastis. Vyras birželio 3-ąją buvo nuteistas už tai, jog pasmaugė 4 šuniukus.