Pirmadienį ugniagesiams gelbėtojams pranešta apie skenduolį
Įkelta:
2022-07-05
Nuotrauka
vanduo
Aprašymas

„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Pirmadienio vakarą ugniagesiams buvo pranešta apie Nemuno upėje galimai matomą skenduolį.

Pirmadienį, 21.57 val., bendruoju pagalbos centro telefonu pranešta apie Pagėgių savivaldybėje, Vilkyškių seniūnijoje, Sokaičių kaime, Nemuno upėje galimai matomą skenduolį.

Atvykus, nuo kranto upėje žmogaus nebuvo matyti.

22.37 val. atvykę pasieniečiai su kateriu tęsė žvalgybą Nemune.

Taip pat, ugniagesiai sulaukė pranešimo, kad 21.17 val. Tauragės rajone, Lauksargių seniūnijoje, Meldiklaukių kaime gautas pranešimas, kad ūkininko karvė nuslydo nuo stataus šlaito į Jūros upę, negali pati išlipti, išseko. Atvykus, karvė buvo vandenyje, kyšojo tik galva.

Upės krantas status, apie 10 m aukščio.

Panaudota virvė ir buksyravimo lynas, gyvulys saugiai ištrauktas į krantą.

 

Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apylinkės teisme šią vasarą nestinga bylų, susijusių su smurtu. Iš jų matyti, kad dažniausiai žmonės nukenčia ne nuo nepažįstamų užpuolikų tamsiuose užkampiuose, o nuo tų, su kuriais matosi bene dažniausiai, – šeimos narių. 
Nuotrauka
iesko
Įkelta:
2022-08-09
Tauragės apskrities policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti vaizdo kameromis užfiksuotą vyrą, vairuojantį automobilį „Toyota Avensis“ (universalas, pilkos spalvos).
Nuotrauka
su mobiliaisiais
Įkelta:
2022-08-08
Praėjusią savaitę, rugpjūčio 2-5 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuojant transporto priemones naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis.
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-08-07
Net dukart prieš savo sutuoktinę ranką pakėlęs A. U. sulaukė jos atleidimo. Liepą prieš Tauragės apylinkės teismą stojęs vyriškis pažadėjo daugiau nebesmurtauti. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-08-03
Vedęs, profesinį išsilavinimą įgijęs V. N. Tauragės apylinkės teisme turėjo paaiškinti savo žiauraus poelgio priežastis. Vyras birželio 3-ąją buvo nuteistas už tai, jog pasmaugė 4 šuniukus. 
Nuotrauka
vagis
Įkelta:
2022-07-29
Kad reikia saugotis vagių, prekybos centrų apsaugos darbuotojams jokia naujiena. Tačiau vienos parduotuvės apsaugininkai, sulaikę vagišius, po kurio laiko suprato, kad ir patys buvo apvogti – iš stebėjimo posto nugvelbta banko kortelių. Anksčiau už žmogaus laikymą nelaisvėje bei plėšimą teistam O. L. birželio 17-ąją Tauragės apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis.