Sekmadienį Skaudvilės tvenkinyje skendo žmogus
Įkelta:
2022-06-27
Nuotrauka
greitoji
Nuotraukos autorius:
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
informacija@taurageszinios.lt
A
A

Sekmadienio popietę ugniagesiai gelbėtojai sulaukė pranešimo, kad Tauragės rajone, Skaudvilės tvenkinyje skęsta žmogus. Atvykus ugniagesiams, kiti žmonės jau buvo ištraukę vyrą iš tvenkinio.

13.50 val. gautas pranešimas apie skęstantį asmenį. Po trijų minučių į įvykio vietą atvyko pirmasis ugniagesių gelbėtojų automobilis. Iš viso gelbėti žmogaus atvyko du ugniagesių gelbėtojų automobiliai.

– Neprisistatęs pilietis pranešė, kad skęsta vyras. Atvykus ugniagesiams, žmonės buvę prie tvenkinio ir pastebėję nelaimę jau buvo ištraukę skęstantį vyrą iš tvenkinio dar iki priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atvykimo. Vyras buvo be gyvybės požymių. Skaudvilės ugniagesių komanda gaivino vyrą iki pat medikų atvykimo, – teigė Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnioji specialistė Renata Ambrazevičienė.

14.31 val. medikai konstatavo vyro mirtį.

Nuotrauka
iesko
Įkelta:
2022-08-09
Tauragės apskrities policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti vaizdo kameromis užfiksuotą vyrą, vairuojantį automobilį „Toyota Avensis“ (universalas, pilkos spalvos).
Nuotrauka
su mobiliaisiais
Įkelta:
2022-08-08
Praėjusią savaitę, rugpjūčio 2-5 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuojant transporto priemones naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis.
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-08-07
Net dukart prieš savo sutuoktinę ranką pakėlęs A. U. sulaukė jos atleidimo. Liepą prieš Tauragės apylinkės teismą stojęs vyriškis pažadėjo daugiau nebesmurtauti. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-08-03
Vedęs, profesinį išsilavinimą įgijęs V. N. Tauragės apylinkės teisme turėjo paaiškinti savo žiauraus poelgio priežastis. Vyras birželio 3-ąją buvo nuteistas už tai, jog pasmaugė 4 šuniukus. 
Nuotrauka
vagis
Įkelta:
2022-07-29
Kad reikia saugotis vagių, prekybos centrų apsaugos darbuotojams jokia naujiena. Tačiau vienos parduotuvės apsaugininkai, sulaikę vagišius, po kurio laiko suprato, kad ir patys buvo apvogti – iš stebėjimo posto nugvelbta banko kortelių. Anksčiau už žmogaus laikymą nelaisvėje bei plėšimą teistam O. L. birželio 17-ąją Tauragės apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis.