Savaitgalį Tauragės apskrityje sustabdyti 4 neblaivūs vairuotojai
Įkelta:
2022-06-20
Nuotrauka
alkotesteris
Aprašymas

Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi net 4 ikiteisminius tyrimus dėl sustabdytų neblaivių vairuotojų Tauragės apskrityje – 1 iš jų sustabdytas Tauragėje, 1 – Pagėgių apskrityje ir 2 neblaivūs vairuotojai Šilalės apskrityje.

Sekmadienį, apie 1.55 val., Tauragėje, J. Tumo-Vaižganto gatvėje, automobilį „Toyota Prius“ vairavo neblaivus (1,66 prom.) vyras, gimęs 1983 metais.

Tos pačios dienos popietę, apie 14.32 val., kelyje Žukai–Aušgiriai–Jūrava, Jurbarko rajone, Pagenaičių kaimo prieigose, sustabdytas automobilis „Toyota Corolla“, kurį vairavo neblaivus (1,87 prom.) 52-ejų metų vyras.

Penktadienį, 15.55 val. Šilalės rajone, Katyčių kaime, neblaivus (1,60 prom.) vyras, gimęs 1986 m., vairavo automobilį „VW Golf“.

Kiek vėliau birželio 17-ąją, apie 21.40 val. Šilalėje, Dariaus ir Girėno gatvėje, neblaivus (1,75 prom.) ir teisės vairuoti neturintis 31-erių metų vyras vairavo automobilį „Audi“.

2 neblaivūs vairuotojai savaitgalį sustabdyti ir Šilutės rajono savivaldybėje.

Sekmadienį, apie 14.30 val. Šilutės rajone, Balčių kaime, Parko gatvėje, sustabdytas automobilis „Opel Zafira“, kurį vairavo neblaivus (2,59 prom.) vyras, gimęs 1967 m.

O sekmadienio vakarą, apie 23 val. Šilutės rajone, Vilkyčių kaime, Žemaičių gatvėje, 20-ties metų vaikinas, neturėdamas tam teisės ir neblaivus (1,70 prom.), vairavo automobilį „VW Golf“.

Visiems vairuotojams pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl transporto priemonės vairavimo, kai nustatytas neblaivumas 1,51 promilių ir daugiau.

Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 12 valandų
Tauragės apskrities policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, gruodžio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje vykdys prevencines priemones.
Nuotrauka
cigaretes
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 19 valandų
Tauragės apskrities policija praneša, kad lapkričio 29 d. apie 11.38 val., Tauragės rajone, Paprūdžių kaimo ribose, kelyje Tauragė–Kryžkalnis, policijos pareigūnai pastebėjo dideliu greičiu atvažiuojantį automobilį „Skoda Octavia“. Pareigūnams einant link sustabdyto automobilio, vairuotojas staiga padidino greitį ir ėmė važiuoti tolyn.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 20 valandų
Policijos pareigūnai gavo pranešimą apie Pagėgių savivaldybėje iškastą kapą.
Nuotrauka
kodeksas
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-28
Pranešimu apie savo paties pagrobimą ir apiplėšimą ant kojų sukėlęs Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnus 35-erių Pagėgių savivaldybės gyventojas pastarosiomis dienomis iš nukentėjusiojo virto įtariamuoju. Jo idėja kelionei į namus pasinaudoti policijos pareigūnų ekipažu buvo visai nevykusi ir turi teisinių pasekmių – vyrui pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie nebūtą nusikaltimą.
Nuotrauka
kibiras
Įkelta:
2022-11-26
Spalio 19-ąją Tauragės apylinkės teisme priimtas baudžiamasis įsakymas byloje, kurioje kaltinimus sužalojus seserį išgirdo ne kartą už smurtą teistas pataisos namuose kalėjęs nevedęs ir niekur nedirbantis V. L. 
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-11-23
Tauragės apylinkės teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo anksčiau 10 kartų teistas 23 m. Šilutės rajono gyventojas V. N. pripažintas kaltu dėl svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu. Vyrui paskirta 2 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Netoli Tauragės susidūrė du automobiliai, „Volkswagen Passat“ nuvažiavo nuo kelio.
Nuotrauka
avarija audi
Tauragės žinių nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Šįryt eismo sąlygas smarkiai sunkina šaltukas ir plikledis. Vairavimas tokiu oru reikalauja ypatingai atsargaus vairavimo ir tinkamo greičio pasirinkimo.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-21
Ties Stragutės kaimu nuo kelio nuvažiavo sunkvežimis.
Nuotrauka
ginklas
Įkelta:
2022-11-20
Pareigūnams aptikus neteisėtai laikomus šovinius į Tauragės apylinkės teismą atvykti turėjo medžiotojas S. R. Anksčiau neteistas, vedęs ir dirbantis vyriškis turėjo paaiškinti, kaip nutiko, kad jo seife aptikti neleistini daiktai.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt kelyje link Kryžkalnio nuo kelio nuvažiavo ir į atitvarus rėžėsi sunkvežimis MAN.
Nuotrauka
gaisrine greitoji
Aušros Augustytės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt Tauragėje, Bernotiškės gatvėje užsidegė pastatas. Įvykio vietoje dirbo ugniagesiai.