Už vairavimą girtam tauragiškis nuteistas 44 parų arešto
Įkelta:
2022-05-03
Nuotrauka
policija
Aprašymas

Asociatyvi policija.lt nuotrauka

 

Už netinkamą vaiko auklėjimą ir už tai, kad vairavo girtas, jau dukart teistas S. Š. vėl stojo prieš Tauragės apylinkės teismą – pareigūnai jį vėl sulaikė prie vairo apsvaigusį.

Bylos duomenimis, šių metų sausio 9-ąją, 16.38 val, apsvaigęs nuo alkoholio S. Š. vairavo automobilį „Toyota Corolla Verso“. Pareigūnai vyriškiui konstatavo 2,13 prom. girtumą.

Teisme liudytoja pripažinta vyriškio žmona aiškino, kad leisdama laiką namuose ir prižiūrėdama vaiką matė, kaip jos sutuoktinis S. Š., kuriam už vairavimą neblaiviam anksčiau jau buvo atimta teisė vairuoti transporto priemones, be jos žinios ir leidimo išvažiavo iš kiemo jai priklausančiu bei jos vardu registruotu automobiliu „Toyota Corolla Verso“. Pasak jos, S. Š. išvyko net nepasakęs, kur važiuoja. Tos pačios dienos vakarą moteris sužinojo, kad neblaivų sutuoktinį sulaikė policijos pareigūnai. 

Teisme kaltinamasis S. Š. teigė išvažiavęs pas draugą, su kuriuo vartojo alkoholinius gėrimus – degtinę ir alų. Apie 16.35 val. vyriškiui nutarė nuvažiuoti pas kitą draugą ir buvo sustabdytas policijos pareigūnų, automobilis buvo nuvežtas į saugojimo aikštelę Tauragės Paberžių g. Dėl padaryto nusikaltimo S. Š. sakė nuoširdžiai besigailintis ir pasižadantis ateityje nusikalstamų veikų nedaryti. Automobilis sausio 12-ąją buvo grąžintas savininkei – kaltinamojo žmonai, o vyrui iškelta baudžiamoji byla, nes alkotesteriu nustatytas daugiau nei 1,51 prom. neblaivumas. 

Teismas, skirdamas bausmę S. Š., lengvinančia aplinkybę pripažino ta, jog jis prisipažino, tačiau sunkinančia aplinkybe tapo tai, jog jis naują nusikaltimą padarė jau būdamas recidyvistas. 

Tauragės apylinkės teismo teisėjas Robertas Povilaitis nusprendė iš vyro išieškoti automobilio „Toyota Corolla Verso“ vertės sumą – 2 940 eurų bei skirti jam 66 paras arešto. Teismas bausmę sušvelnino iki 44 parų, kadangi kaltinamasis neneigė vairavęs girtas.

Arešto bausmė S. Š. paskirta atlikti Šiaulių tardymo izoliatoriuje.

 

Nuotrauka
narkotines medziagos
Įkelta:
2022-06-29
Birželio 28 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, užtikrindami viešąją tvarką ir eismo saugumą, apie 13.52 val. Šilutėje, Rusnės gatvėje, patikrinimui sustabdė automobilį „Peugeot“, kurį vairavo Tauragės miesto gyventojas, gim. 1969 m.
Nuotrauka
kumstis
Įkelta:
2022-06-29
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi du ikiteisminius tyrimus dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Nuotrauka
greitoji
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-06-27
Sekmadienio popietę ugniagesiai gelbėtojai sulaukė pranešimo, kad Tauragės rajone, Skaudvilės tvenkinyje skęsta žmogus. Atvykus ugniagesiams, kiti žmonės jau buvo ištraukę vyrą iš tvenkinio.
Nuotrauka
112
Įkelta:
2022-06-26
Keršto akys aklos, sako lietuvių liaudies išmintis. Tuo galėjo įsitikinti ir kerštingo plano prieš savo močiutę ėmęsis vyriškis, sukėlęs gaisrą jos ūkiniame pastate. Tauragės apylinkės teisme gegužės 18-ąją jam paskelbtas baudžiamasis įsakymas. Bylos duomenimis, V. M.  praėjusių metų gegužę degaus skysčio tyčia užpylė  ant savo močiutės ūkinio pastato medinių dalių, jį padegė ir tokiu visuotinai pavojingu būdu tyčia sunaikino pastarajai priklausantį turtą. Sudegė ne tik 15 tūkst. eurų vertės namas, bet jame buvęs nukentėjusiajai priklausantis turtas – malkos, aliuminės kopėčios, diskinis pjūklas su varikliu, kibirai, grėbliai, krepšiai. Bendra žala įvertinta  16 420 eurų. 
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-25
Kovodami su nelegaliu alkoholio pardavinėjimu Tauragės apskrities policijos pareigūnai dirba pagal atskirus planus ir stebi tam tikras vietas, kurios jiems atrodo įtartinos. Tai gali būti girtaujančių asmenų susibūrimo vietos arba patalpos, į kurias dažnai įeina ir netrukus išeina daug žmonių, kurių išvaizda išduoda jų turimą priklausomybę alkoholiui. Gegužės 11-ąją Tauragės apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, pradėtą po to, kai pareigūnai sučiupo vieną naminukės prekyba besivertusią moterį.  
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-06-22
Tauragės apylinkės teismas išnarpliojo dokumentų klastojimo bylą. Gegužės 2-ąją paskelbtu nuosprendžiu jis pripažino kaltu jau anksčiau teistą E. L., kuris kito asmens vardu nusipirko automobilį. Paaiškėjo, kad nusikaltimą jis įvykdė iš keršto. 
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2022-06-21
Birželio 20-ąją, apie 3.30 val., ugniagesiai sulaukė pranešimo, kad Pagėgių savivaldybėje, Natkiškių kaime, Vilties gatvėje kilo gaisras ūkiniame pastate.
Nuotrauka
alkotesteris
Įkelta:
2022-06-20
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi net 4 ikiteisminius tyrimus dėl sustabdytų neblaivių vairuotojų Tauragės apskrityje – 1 iš jų sustabdytas Tauragėje, 1 – Pagėgių apskrityje ir 2 neblaivūs vairuotojai Šilalės apskrityje.
Nuotrauka
teisėtvarka
Įkelta:
2022-06-18
Linksmas vakaras pasibaigė tikra šeimos drama – prireikė medikų, vėliau įsikišo ir policijos pareigūnai. Anksčiau neteistas Šilalės rajono gyventojas balandžio 27-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo verdiktą dėl žmonos sesers sumušimo.
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-16
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį Pagėgių gyventojui ir paskyrė galutinę vienerių metų  ir vieno mėnesio laisvės atėmimo bausmę, atidedant jos vykdymą dvejiems metams už neteisėtą prisijungimą prie internetinės parduotuvės informacinės sistemos tinklapio turinio valdymo sistemos ir neviešų klientų duomenų parsisiuntimą.