Suveikęs dūmų detektorius išsaugojo gyvybę
Įkelta:
2022-05-24
Nuotrauka
gaisrine
Aprašymas

„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Šeštadienį bei sekmadienį ugniagesiai gelbėtojai sulaukė pranešimų dėl gaisrų Tauragės mieste – Kaštonų bei Pramonės gatvėse.

Šeštadienį pagalbos prireikė moteriai, apsinuodijusiai dūmais. 15.18 val. gautas pranešimas, kad Tauragėje, Pramonės gatvėje, bute užsidegė lovos patalynė, uždūminta patalpa, suveikė dūmų detektorius ir viduje yra žmogus. Atvykus, daugiabučio namo bute patalpos buvo uždūmintos. 15.31 val. į lauką išnešta sąmoningos būklės gyventoja. Dūmais apsinuodijusi moteris išvežta į gydymo įstaigą. Gaisro metu virtuvės patalpoje apdegė medinė sienos apdaila, aprūko visa patalpa.

– Pirmieji gaisrininkai įvykio vietoje buvo po 6 minučių, į įvykį skubėjo dvi autocisternos. Atvykus ugniagesiai iš uždūmintų patalpų išnešė moterį. Moteris buvo sąmoninga, prisikvėpavusi dūmais ir greitosios medicinos pagalbos darbuotųjų išvežta į gydymo įstaigą. Suveikusį dūmų detektorių išgirdo kaimynai ir to pasekoje neturime aukų, – teigė Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnioji specialistė Renata Ambrazevičienė.

O sekmadienį, 23.56 val., gautas pranešimas apie Tauragėje, Kaštonų gatvėje užsiliepsnojusį šiukšlių konteinerį.

– Buvo pranešta, kad dega šiukšlių konteineris. Iki atvykstant ugniagesiams, gyventojas konteinerį gesino laistymo žarna. Atvykę ugniagesiai atliko baigiamuosius darbus, – komentavo R. Ambrazevičienė.

Kaip rašoma Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento paros įvykių suvestinėje, gaisro metu sudegė ir išsilydė plastikinis konteineris. Apdegė garažo durys ir siena. Pastatas mūrinis, 1 aukšto su palėpe, jo stogas dengtas skarda. Pro ventiliacijos angas buvo uždūminta palėpė. Atidaryti langai ir išvėdintos patalpos. Iki atvykstant PGP, iš kiemo išstumtas automobilis BMW. Gaisro metu apdegė automobilio priekinis bamperis, žibintas, variklio dangtis.

Nuotrauka
narkotines medziagos
Įkelta:
2022-06-29
Birželio 28 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, užtikrindami viešąją tvarką ir eismo saugumą, apie 13.52 val. Šilutėje, Rusnės gatvėje, patikrinimui sustabdė automobilį „Peugeot“, kurį vairavo Tauragės miesto gyventojas, gim. 1969 m.
Nuotrauka
kumstis
Įkelta:
2022-06-29
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi du ikiteisminius tyrimus dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Nuotrauka
greitoji
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-06-27
Sekmadienio popietę ugniagesiai gelbėtojai sulaukė pranešimo, kad Tauragės rajone, Skaudvilės tvenkinyje skęsta žmogus. Atvykus ugniagesiams, kiti žmonės jau buvo ištraukę vyrą iš tvenkinio.
Nuotrauka
112
Įkelta:
2022-06-26
Keršto akys aklos, sako lietuvių liaudies išmintis. Tuo galėjo įsitikinti ir kerštingo plano prieš savo močiutę ėmęsis vyriškis, sukėlęs gaisrą jos ūkiniame pastate. Tauragės apylinkės teisme gegužės 18-ąją jam paskelbtas baudžiamasis įsakymas. Bylos duomenimis, V. M.  praėjusių metų gegužę degaus skysčio tyčia užpylė  ant savo močiutės ūkinio pastato medinių dalių, jį padegė ir tokiu visuotinai pavojingu būdu tyčia sunaikino pastarajai priklausantį turtą. Sudegė ne tik 15 tūkst. eurų vertės namas, bet jame buvęs nukentėjusiajai priklausantis turtas – malkos, aliuminės kopėčios, diskinis pjūklas su varikliu, kibirai, grėbliai, krepšiai. Bendra žala įvertinta  16 420 eurų. 
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-25
Kovodami su nelegaliu alkoholio pardavinėjimu Tauragės apskrities policijos pareigūnai dirba pagal atskirus planus ir stebi tam tikras vietas, kurios jiems atrodo įtartinos. Tai gali būti girtaujančių asmenų susibūrimo vietos arba patalpos, į kurias dažnai įeina ir netrukus išeina daug žmonių, kurių išvaizda išduoda jų turimą priklausomybę alkoholiui. Gegužės 11-ąją Tauragės apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, pradėtą po to, kai pareigūnai sučiupo vieną naminukės prekyba besivertusią moterį.  
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-06-22
Tauragės apylinkės teismas išnarpliojo dokumentų klastojimo bylą. Gegužės 2-ąją paskelbtu nuosprendžiu jis pripažino kaltu jau anksčiau teistą E. L., kuris kito asmens vardu nusipirko automobilį. Paaiškėjo, kad nusikaltimą jis įvykdė iš keršto. 
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2022-06-21
Birželio 20-ąją, apie 3.30 val., ugniagesiai sulaukė pranešimo, kad Pagėgių savivaldybėje, Natkiškių kaime, Vilties gatvėje kilo gaisras ūkiniame pastate.
Nuotrauka
alkotesteris
Įkelta:
2022-06-20
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi net 4 ikiteisminius tyrimus dėl sustabdytų neblaivių vairuotojų Tauragės apskrityje – 1 iš jų sustabdytas Tauragėje, 1 – Pagėgių apskrityje ir 2 neblaivūs vairuotojai Šilalės apskrityje.
Nuotrauka
teisėtvarka
Įkelta:
2022-06-18
Linksmas vakaras pasibaigė tikra šeimos drama – prireikė medikų, vėliau įsikišo ir policijos pareigūnai. Anksčiau neteistas Šilalės rajono gyventojas balandžio 27-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo verdiktą dėl žmonos sesers sumušimo.
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-16
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį Pagėgių gyventojui ir paskyrė galutinę vienerių metų  ir vieno mėnesio laisvės atėmimo bausmę, atidedant jos vykdymą dvejiems metams už neteisėtą prisijungimą prie internetinės parduotuvės informacinės sistemos tinklapio turinio valdymo sistemos ir neviešų klientų duomenų parsisiuntimą.
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2022-06-15
Vakar 16.16 val. ugniagesiai gelbėtojai sulaukė iškvietimo į Tauragės r., Mažonų sen., Mažonų kaimą.  Pranešta, kad Tvenkinio gatvėje dega transporto priemonė.