Savaitgalį ugniagesiai turėjo įvairaus darbo
Įkelta:
2022-05-10
Nuotrauka
ugniagesiai
Aprašymas

„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Savaitgalį Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos įvykių suvestinė pasipildė trimis skirtingais iškvietimais – rastas sprogmuo Sutkų kaime, kilęs gaisras Bitėnų kaime bei katino gelbėjimo operacija Tauragės mieste.

Šeštadienį, 12.44 val., Tauragės rajone, Mažonų seniūnijoje, Sutkų kaime prie negyvenamos sodybos buvo aptiktas į sprogmenį panašus daiktas.

Pasak Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Vyresniosios specialistės Renatos Ambrazevičienės, buvo įvestas planas „Skydas“. Budėta sprogmens radimo vietoje iki tol kol atvyko išminuotojai. Įvykio vietoje rastas 150 mm skersmens artilerijos sviedinys buvo tuščias.

Penktadienį ugniagesiai skubėjo gesinti vasarnamio. Gaisras kilo 20.16 val., Pagėgių savivaldybėje, Lumpėnų seniūnijoje, Bitėnų kaime, Bitės gatvėje.

– Apie gaisrą pranešė neprisistačiusi moteris. Atvykus ugniagesiams, namelis degė atvira liepsna. Vieno aukšto medinis vasarnamis su pavėsine, stogas dvišlaitis, dengtas čerpėmis. Į įvykio vietą buvo išsiųstos dvi autocisternos. Gaisro metu nudegė namelio stogas, išdegė vidus, sudegė viduje buvę: suolas, stalas ir lova, – teigė specialistė.

Tos pačios dienos vakarą, 21.02 val., Tauragės rajono savivaldybėje, Prezidento gatvėje, Gyvūnų globos draugijos atstovas pranešė, kad medyje, maždaug 15 metrų aukštyje, visą dieną tupi katinas, o aplink jį yra susibūrę žmonės. Kaip įvykį komentavo R. Ambrazevičienė, atvykus ugniagesys gelbėtojas kopėčiomis užlipo iki medžio šakos ir paėmęs išsigandusį katiną nukėlė jį žemyn.

Nuotrauka
pinigai
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
prieš 54 minutes
Savaitgaliui praėjus, policijos pareigūnai pastebi, kad gyventojai vis dar pakliūna į sukčių pinkles. Šį kartą iš asmens apgaulės būdu b uvo išvilioti 2800 eurų.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 1 valanda
Teisėsaugai gerai žinomas, net 9 kartus teistas E. P. Tauragės apylinkės teisme išgirdo nuosprendį dėl jam pateiktų kaltinimų sumušus pas jį namuose prisiglaudusį vyriškį.
Nuotrauka
alkotesteris
Įkelta:
2022-05-11
Gegužės 4-10 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai siekdami užtikrinti eismo saugumą keliuose, vykdė vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolę.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-05-11
Tauragės apskrities policija praneša, kad vakar, apie 16.30 val., Tauragės rajone, Stirbaičių kaime, Stirbaičių gatvėje, neblaivus (3,01 prom.) vyras, gimęs 1974 metais, vairavo automobilį „Ford Focus“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonių vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo.
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-05-05
Tauragės apylinkės teismas kovo 21-ąją paskelbė nuosprendį neteistam vyriškiui, įkliuvusiam dėl saviizoliacijos nesilaikymo. COVID-19 sirgęs vyras laiką turėjo leisti namuose, tačiau išvyko  į darbą pasirašyti dokumentų. Tai pamatę liudytojai informavo teisėsaugą. Tiesa, nors nusikaltimą vyriškis padarė, nuo baudžiamosios atsakomybės jis išsisuko.
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-05-01
​​​​​​​Nukentėjusioji pareigūnams pasakojo, kad praėjusių metų gruodžio 13-ąją, apie 17 val., parvežė draugę iš parduotuvės ir padėjo jai nunešti pirkinius į virtuvę. Joje buvo du pažįstami, kurie vartojo alkoholinius gėrimus, tarp jų – ir kaltinamasis. Moteris ėmė gerti kavą ir tuomet iš kaltinamojo išgirdo pasiūlymą „eiti gyventi su jo pusbroliu“. Moteris atsakė, kad turi draugą. Nukentėjusioji prisiminė, kad tuomet kaltinamasis ėmė ją necenzūriškai įžeidinėti, o ši jam atšovė, kad tegul vyriškis pažvelgia į save – sėdi mamai ant sprando ir nieko nedirba. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-04-30
„Greita paskola vos per 15 minučių“, – skelbia viena reklama kompiuterio ekrane ieškant internete paskolą suteikti galinčios institucijos. Skamba gundančiai. Tačiau prieš spustelėdami greitųjų kreditų bendrovių tinklalapius žmones turėtų dažniau pagalvoti, ar jiems tikrai reikalingi, iš pirmo žvilgsnio, itin lengvai pasiekiami pinigai. Kreditas ne tik gali padėti įgyvendinti svajones ar pasirūpinti buitimi, bet ir tapti tikru galvos skausmu. Taip nutiko tauragiškei, nusprendusiai pasiskolinti beveik 1 tūkst. eurų. 
Nuotrauka
 Asociatyvi autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-04-30
​​​​​​​Kovo 31-ąją Tauragės apylinkės teismas priėmė nutartį dėl dviejų pusbrolių konflikto. Vienas vyriškis buvo pripažintas tyčia apgadinęs kito automobilį, bet už tai skirta 600 eurų bauda jam pasirodė pernelyg didelė. Vyras teisme skundėsi, esą pareigūnai jį nubaudė nepagrįstai.
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-04-27
Tauragės apylinkės teismas kovo 8-ąją priėmė nuosprendį smurto artimoje aplinkoje byloje. Į teisiamųjų suolą sėdo jau anksčiau už smurtą bei vairavimą išgėrus teistas M. V., kuris praėjusių metų rugsėjo 23-ąją kumščiais puolė savo brolį. 
Nuotrauka
kelias
Įkelta:
2022-04-27
Tauragės policijos bendruomenės pareigūnės feisbuke informuoja, kad gauna ne vieną gyventojų pranešimą apie tai, kad prasidėjus pavasariniams darbams ūkininkai teršia kelius – išvažiuoja iš laukų žemėtais ratais, palieka ant važiuojamosios dalies žemių grumstus, keliančius pavojų kitiems eismo dalyviams.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-04-26
Pirmadienis Tauragės policijos pareigūnams keliuose buvo darbingas – sučiupti neblaivūs vairuotojai. Be to, pareigūnai pradėjo ir ikiteisminį tyrimą dėl smurto artimoje aplinkoje.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-04-26
Šįryt po 8 val. specialiosios tarnybos sulaukė pranešimo apie avariją Šilalės ir V. Kudirkos gatvių sankryžoje.