Išvydęs pareigūnus vairuotojas tikėjosi pasprukti
Įkelta:
2022-05-06
Nuotrauka
akistata
Aprašymas

Asociatyvi pexels.com nuotrauka

Anksčiau neteistas, ilgus metus gyvenęs Norvegijoje tauragiškis stojo prieš teismą už automobilyje gabentus narkotikus. Kaltinamasis nuo pareigūnų tikėjosi pasprukti. 

Su dideliu kiekiu narkotikų teisėsaugininkams į rankas įkliuvęs  kaltinamasis T. V. teisme kaltę dėl savo nusikaltimo pripažino visiškai. Jis teigė, kad 9 metus gyveno Norvegijoje, ten baigė mokyklą ir tapo priklausomybas nuo marihuanos. T. V. pasakojo dirbęs betonuotoju, po to įsidarbino vairuotoju. 

2019–2020 m. vyriškis grįžo atostogų į Lietuvą. Seni įpročiai nedingo: susiradęs per programėlę žmogų jis susitiko su juo Vilniuje ir nusipirko kanapių. Vyras neslėpė, kad dalį narkotinių medžiagų planavo parduoti. Už kilogramą kanapių lietuvis paklojo 1,5 tūkst. eurų. „Buvo nedidelė kaina“, – teisme sakė T. V. Kaltinamasis narkotikus parsivežė į tėvų garažą. Vyriškis ruošėsi važiuoti į Klaipėdą, todėl daiktus ir maišą su kanapėmis pasidėjo į BMW automobilį. Namuose stovėjo ir tėčio „Zafira“. Kadangi, kaip pasako jis, mama į šį automobilį sukrauna daugybę maišų, jis permetė į „Zafirą“ kanapių maišą, kad jį būtų sunkiau pastebėti.

Vieną dieną T. V. tėvų namuose nupjovė žolę. Tėtis paprašė nulėkti nupirkti į parduotuvę cigarečių. Vyriškis sėdo į „Zafirą“ ir tik išvažiavęs suprato, kad pamiršo piniginę. Apsisukdamas kaltinamasis išvydo policijos mašiną, jį apėmė stresas, nes prisiminė, kokį krovinį su savimi kartu veža. Nežinia, kaip būtų pasibaigę, jeigu vairuotojas būtų ramiai toliau važiavęs, bet T. V. atliko staigų manevrą į kitą pusę ir pradėjo greitai važiuoti. Išvydę keistą vairuotojo posūkį pareigūnai ėmė jį stabdyti. Vyras nestojo. „Nesustojau, nes apėmė stresas“, – kalbėjo kaltinamasis. 

Teisme liudijęs pareigūnas teigė, kad kaltinamojo automobilis riedėjo Stoties g. link Pramonės g. ir rodė kairės pusės posūkio signalą, ketino sukti į tą patį kiemą, tačiau pamatęs pareigūnų automobilį vyras staiga padidino greitį ir nuvažiavo tiesiai. Vairuotojas tokiu savo elgesiu pareigūnams sukėlė įtarimą ir šie nusprendė jį sustabdyti patikrinimui. Kaip pasakojo pareigūnas, Tremtinių gatvėje buvo įjungti specialūs raudonos ir mėlynos spalvos švyturėliai ir specialus garso signalas, per garsiakalbį vairuotojui buvo pasakyta sustoti, bet šis į nurodymus nereagavo, tik padidino greitį ir nuvažiavo Vytauto gatvės link. Apie tai, kad vairuotojas nepakluso teisėtam reikalavimui sustoti, per raciją pareigūnas pranešė budėtojui ir jis iškvietė pastiprinimą. Prie gaudynių prisijungus kitiems ekipažams, Jauniaus g. prieš pareigūnus išvažiavo kitas policijos pareigūnų automobilis. Kolegos pranešė, kad vairuotojas paliko automobilį ir bėga geležinkelio link. Pareigūnai nutarė apvažiuoti aplink. Sustoję Gaurės g. viaduko, jie pamatė daugiau kolegų, kurie žvalgėsi, nes spėjo, kad ieškomasis slepiasi netoliese. Galiausiai asmuo buvo rastas krūmuose. Vyras buvo sulaikytas ir dvi paras praleido areštinėje. 

Teismo salėje kaltinamasis sakė padaręs kvailystę, neįvertinęs, kad viskas taip blogai baigsis. Anksčiau, sakė T. V., jis nebuvo baustas nei Lietuvoje, nei Norvegijoje. 

Vyras teigė, kad šiuo metu lankosi pas  psichiatrą ir gydosi nuo priklausomybės, jam sunku susitvarkyti su nerimu. Kaltinamasis teigė prieš mėnesį susituokęs ir norįs „normaliai, ramiai gyventi“.

Teisėja Elena Simonavičienė kaltinamąjį T. V. pripažino kaltu dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti, jam skirta 12 tūkst. eurų bauda. Kadangi prisipažino įvykdęs nusikaltimą, bausmė vyriškiui buvo sumažinta trečdaliu – iki 8 tūkst. eurų. 

 

Nuotrauka
narkotines medziagos
Įkelta:
2022-06-29
Birželio 28 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, užtikrindami viešąją tvarką ir eismo saugumą, apie 13.52 val. Šilutėje, Rusnės gatvėje, patikrinimui sustabdė automobilį „Peugeot“, kurį vairavo Tauragės miesto gyventojas, gim. 1969 m.
Nuotrauka
kumstis
Įkelta:
2022-06-29
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi du ikiteisminius tyrimus dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Nuotrauka
greitoji
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-06-27
Sekmadienio popietę ugniagesiai gelbėtojai sulaukė pranešimo, kad Tauragės rajone, Skaudvilės tvenkinyje skęsta žmogus. Atvykus ugniagesiams, kiti žmonės jau buvo ištraukę vyrą iš tvenkinio.
Nuotrauka
112
Įkelta:
2022-06-26
Keršto akys aklos, sako lietuvių liaudies išmintis. Tuo galėjo įsitikinti ir kerštingo plano prieš savo močiutę ėmęsis vyriškis, sukėlęs gaisrą jos ūkiniame pastate. Tauragės apylinkės teisme gegužės 18-ąją jam paskelbtas baudžiamasis įsakymas. Bylos duomenimis, V. M.  praėjusių metų gegužę degaus skysčio tyčia užpylė  ant savo močiutės ūkinio pastato medinių dalių, jį padegė ir tokiu visuotinai pavojingu būdu tyčia sunaikino pastarajai priklausantį turtą. Sudegė ne tik 15 tūkst. eurų vertės namas, bet jame buvęs nukentėjusiajai priklausantis turtas – malkos, aliuminės kopėčios, diskinis pjūklas su varikliu, kibirai, grėbliai, krepšiai. Bendra žala įvertinta  16 420 eurų. 
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-25
Kovodami su nelegaliu alkoholio pardavinėjimu Tauragės apskrities policijos pareigūnai dirba pagal atskirus planus ir stebi tam tikras vietas, kurios jiems atrodo įtartinos. Tai gali būti girtaujančių asmenų susibūrimo vietos arba patalpos, į kurias dažnai įeina ir netrukus išeina daug žmonių, kurių išvaizda išduoda jų turimą priklausomybę alkoholiui. Gegužės 11-ąją Tauragės apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, pradėtą po to, kai pareigūnai sučiupo vieną naminukės prekyba besivertusią moterį.  
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-06-22
Tauragės apylinkės teismas išnarpliojo dokumentų klastojimo bylą. Gegužės 2-ąją paskelbtu nuosprendžiu jis pripažino kaltu jau anksčiau teistą E. L., kuris kito asmens vardu nusipirko automobilį. Paaiškėjo, kad nusikaltimą jis įvykdė iš keršto. 
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2022-06-21
Birželio 20-ąją, apie 3.30 val., ugniagesiai sulaukė pranešimo, kad Pagėgių savivaldybėje, Natkiškių kaime, Vilties gatvėje kilo gaisras ūkiniame pastate.
Nuotrauka
alkotesteris
Įkelta:
2022-06-20
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi net 4 ikiteisminius tyrimus dėl sustabdytų neblaivių vairuotojų Tauragės apskrityje – 1 iš jų sustabdytas Tauragėje, 1 – Pagėgių apskrityje ir 2 neblaivūs vairuotojai Šilalės apskrityje.
Nuotrauka
teisėtvarka
Įkelta:
2022-06-18
Linksmas vakaras pasibaigė tikra šeimos drama – prireikė medikų, vėliau įsikišo ir policijos pareigūnai. Anksčiau neteistas Šilalės rajono gyventojas balandžio 27-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo verdiktą dėl žmonos sesers sumušimo.
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-16
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį Pagėgių gyventojui ir paskyrė galutinę vienerių metų  ir vieno mėnesio laisvės atėmimo bausmę, atidedant jos vykdymą dvejiems metams už neteisėtą prisijungimą prie internetinės parduotuvės informacinės sistemos tinklapio turinio valdymo sistemos ir neviešų klientų duomenų parsisiuntimą.
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2022-06-15
Vakar 16.16 val. ugniagesiai gelbėtojai sulaukė iškvietimo į Tauragės r., Mažonų sen., Mažonų kaimą.  Pranešta, kad Tvenkinio gatvėje dega transporto priemonė.