Girtas kaip pėdas recidyvistas sumušė draugą
Įkelta:
2022-05-16
Nuotrauka
policija
Aprašymas

Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka

 

Teisėsaugai gerai žinomas, net 9 kartus teistas E. P. Tauragės apylinkės teisme išgirdo nuosprendį dėl jam pateiktų kaltinimų sumušus jo namuose prisiglaudusį vyriškį.

Kaltinamasis E. P. apklausiamas teisme patvirtino, kad būdamas apsvaigęs nuo alkoholio asmeninio konflikto metu sudavė laikinai pas jį gyvenusiam nukentėjusiajam. Vyras prisiminė, kad supykęs tyčia smogė 2 kartus delnu ar kumščiu į galvą ir išvarė nukentėjusįjį iš buto. Tačiau į duris pasibeldė policijos pareigūnai. Tą patį vakarą, kalbėjo kaltinamasis, jis su nukentėjusiuoju susitaikė, o pastarasis jam atleido. Dėl nusikaltimo vyriškis sakė nuoširdžiai besigailintis. 

Nukentėjusysis pasakojo kaltinamojo E. P. bute kartu su juo bei jo sugyventine vartojęs alkoholinius gėrimus – degtinę ir alų. Išgertuvių metu nukentėjusysis „kažką negražaus“ pasakė kaltinamojo sugyventinei, nuo gautų smūgių jam iš nosies pradėjo bėgti kraujas. 

Apie įvykį jis pranešė policijai. Dėl sumušimo buvo iškviesti greitosios medicinos pagalbos medikai, kurie nukentėjusįjį pristatė į ligoninės Priėmimo skyrių. 

Teismo medicinos specialistas konstatavo, kad nukentėjusiajam nustatytas galvos ir veido sumušimas, pasireiškęs dešinės ausies ir smilkinio patinimu bei kraujosruva ir patinimu dešinės akiduobės srityje. Sužalojimai padaryti kietais bukais daiktais ir vertinami kaip nežymus sveikatos sutrikdymas.

Teismui policijos pareigūnai pateikė ir alkotesterio parodymų duomenis. Iš alkoholio kiekio matavimo prietaiso žurnalo kopijos buvo matyti, kad įvykio vakarą nukentėjusiajam nustatytas 2,07 prom. girtumas, kaltinamajam – 2,77 prom., o jo sugyventinei – 3,22 prom.

„E. P., būdamas baustas administracine tvarka už įvairius administracinius nusižengimus, teistas už nusikaltimus žmogaus sveikatai ir turėdamas neišnykusį teistumą <...> padarė tyčinį nesunkų nusikaltimą žmogaus sveikatai“, – balandžio 1-ąją paskelbtame nuosprendyje pažymėjo Tauragės apylinkės teismo teisėjas Robertas Povilaitis. 

Vyrui skirta 4 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, ją atidedant 1 metams ir įpareigojant E. P. 6 mėnesius nevartoti psichiką veikiančių medžiagų ir per visą bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpį pradėti dirbti arba registruotis Užimtumo tarnyboje.

Nuotrauka
policijos kateris
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Šeštadienio rytą, gegužės 27 d., Šilutės mažųjų laivų uoste buvo pakrikštytas Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) greitaeigis kateris „Jūragis“.
Nuotrauka
deg
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-26
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai gavę informacijos apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, gegužės 25 d. atliko patikrinimą Šilalės rajone, Kreivių kaime
Nuotrauka
namine
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-25
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavę informacijos apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, gegužės 23 d. atliko patikrinimą Tauragės rajone, Žygaičių miestelyje.
Nuotrauka
teismas
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-05-24
Klaipėdos apygardos teismas kaip pirmoji instancija išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl artimojo giminaičio – sesers – nužudymo, siekiant nuslėpti kitą nusikaltimą, išžaginimo ir seksualinio prievartavimo buvo pareikšti 26 metų, penkis kartus teistam vyrui. Vyras pripažintas kaltu dėl sesers nužudymo, išteisintas dėl seksualinio pobūdžio nusikaltimų, nužudytosios seseriai priteistas 5000 Eur neturtinės žalos atlyginimas.
Nuotrauka
kanapes
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-23
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gegužės 22 d. pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu.
Nuotrauka
masina
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2023-05-23
Telšių apylinkės teismas kaltu dėl sukurstymo pateikti melagingą informaciją siekiant įgyti dokumentą pripažintas 38-erių metų Kelmės rajono gyventojas A. K. Neteisėtą veiką sutikęs įvykdyti jo pažįstamas – 32 metų tauragiškis D. D. – pripažintas kaltu dėl melagingos informacijos pateikimo siekiant įgyti dokumentą bei dokumento suklastojimo. Abiems vyrams skirtos 2,5 tūkst. eurų siekiančios baudos.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-22
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, gegužės 15–21 dienomis, tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių.
Nuotrauka
alkotesteris
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-22
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl neblaivaus vairuotojo, kuris apgadino ir kitą automobilį.
Nuotrauka
taryba
Tauragės savivaldybės nuotrauka
Įkelta:
2023-05-17
Klaipėdos apygardos prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus vyriausioji prokurorė, įvertinusi viešoje erdvėje paskelbtą informaciją apie galimai neteisėtai Tauragės rajono savivaldybės tarybos narių veiklos apmokėjimui skiriamų lėšų panaudojimą, savo iniciatyva pradėjo tyrimą dėl galimo viešojo intereso pažeidimo.
Nuotrauka
kumstis
Įkelta:
2023-05-16
Pirmadienį pareigūnai sulaukė 69-erių vyro pareiškimo, kad gegužės 12-ąją, maždaug 11.10 val., automobilių stovėjimo aikštelėje Šlaito gatvėje, Tauragėje, nepažįstamas vyras sukėlė jam fizinį skausmą.
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2023-05-15
Iš kitų asmenų prostitucijos pelnęsi, konkurentus įbauginti siekę, visuotinai pavojingu būdu svetimą turtą niokoję ir kitus nusikaltimus darę asmenys laukia teismo. Generalinės prokuratūros prokuroras surašė kaltinamąjį aktą ir teismui perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl pelnymosi iš kitų asmenų prostitucijos, plėšimų, viešosios tvarkos pažeidimų, fizinio skausmo sukėlimo ir kitų nusikaltimų pareikšti 26, įtariama, organizuota grupe veikusiems asmenims. Pranešime spaudai skelbiama, kad seksualines paslaugas sutikusios teikti merginos buvo apgyvendintos ir Tauragėje.
Nuotrauka
Įkelta:
2023-05-12
Tauragės apskrities policijos paros įvykių suvestinėje informuojama, kad dirbdamas nuo kopėčių nukrito vyras.