Girtas kaip pėdas recidyvistas sumušė draugą
Įkelta:
2022-05-16
Nuotrauka
policija
Aprašymas

Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka

 

Teisėsaugai gerai žinomas, net 9 kartus teistas E. P. Tauragės apylinkės teisme išgirdo nuosprendį dėl jam pateiktų kaltinimų sumušus jo namuose prisiglaudusį vyriškį.

Kaltinamasis E. P. apklausiamas teisme patvirtino, kad būdamas apsvaigęs nuo alkoholio asmeninio konflikto metu sudavė laikinai pas jį gyvenusiam nukentėjusiajam. Vyras prisiminė, kad supykęs tyčia smogė 2 kartus delnu ar kumščiu į galvą ir išvarė nukentėjusįjį iš buto. Tačiau į duris pasibeldė policijos pareigūnai. Tą patį vakarą, kalbėjo kaltinamasis, jis su nukentėjusiuoju susitaikė, o pastarasis jam atleido. Dėl nusikaltimo vyriškis sakė nuoširdžiai besigailintis. 

Nukentėjusysis pasakojo kaltinamojo E. P. bute kartu su juo bei jo sugyventine vartojęs alkoholinius gėrimus – degtinę ir alų. Išgertuvių metu nukentėjusysis „kažką negražaus“ pasakė kaltinamojo sugyventinei, nuo gautų smūgių jam iš nosies pradėjo bėgti kraujas. 

Apie įvykį jis pranešė policijai. Dėl sumušimo buvo iškviesti greitosios medicinos pagalbos medikai, kurie nukentėjusįjį pristatė į ligoninės Priėmimo skyrių. 

Teismo medicinos specialistas konstatavo, kad nukentėjusiajam nustatytas galvos ir veido sumušimas, pasireiškęs dešinės ausies ir smilkinio patinimu bei kraujosruva ir patinimu dešinės akiduobės srityje. Sužalojimai padaryti kietais bukais daiktais ir vertinami kaip nežymus sveikatos sutrikdymas.

Teismui policijos pareigūnai pateikė ir alkotesterio parodymų duomenis. Iš alkoholio kiekio matavimo prietaiso žurnalo kopijos buvo matyti, kad įvykio vakarą nukentėjusiajam nustatytas 2,07 prom. girtumas, kaltinamajam – 2,77 prom., o jo sugyventinei – 3,22 prom.

„E. P., būdamas baustas administracine tvarka už įvairius administracinius nusižengimus, teistas už nusikaltimus žmogaus sveikatai ir turėdamas neišnykusį teistumą <...> padarė tyčinį nesunkų nusikaltimą žmogaus sveikatai“, – balandžio 1-ąją paskelbtame nuosprendyje pažymėjo Tauragės apylinkės teismo teisėjas Robertas Povilaitis. 

Vyrui skirta 4 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, ją atidedant 1 metams ir įpareigojant E. P. 6 mėnesius nevartoti psichiką veikiančių medžiagų ir per visą bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpį pradėti dirbti arba registruotis Užimtumo tarnyboje.

Nuotrauka
narkotines medziagos
Įkelta:
2022-06-29
Birželio 28 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, užtikrindami viešąją tvarką ir eismo saugumą, apie 13.52 val. Šilutėje, Rusnės gatvėje, patikrinimui sustabdė automobilį „Peugeot“, kurį vairavo Tauragės miesto gyventojas, gim. 1969 m.
Nuotrauka
kumstis
Įkelta:
2022-06-29
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi du ikiteisminius tyrimus dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Nuotrauka
greitoji
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-06-27
Sekmadienio popietę ugniagesiai gelbėtojai sulaukė pranešimo, kad Tauragės rajone, Skaudvilės tvenkinyje skęsta žmogus. Atvykus ugniagesiams, kiti žmonės jau buvo ištraukę vyrą iš tvenkinio.
Nuotrauka
112
Įkelta:
2022-06-26
Keršto akys aklos, sako lietuvių liaudies išmintis. Tuo galėjo įsitikinti ir kerštingo plano prieš savo močiutę ėmęsis vyriškis, sukėlęs gaisrą jos ūkiniame pastate. Tauragės apylinkės teisme gegužės 18-ąją jam paskelbtas baudžiamasis įsakymas. Bylos duomenimis, V. M.  praėjusių metų gegužę degaus skysčio tyčia užpylė  ant savo močiutės ūkinio pastato medinių dalių, jį padegė ir tokiu visuotinai pavojingu būdu tyčia sunaikino pastarajai priklausantį turtą. Sudegė ne tik 15 tūkst. eurų vertės namas, bet jame buvęs nukentėjusiajai priklausantis turtas – malkos, aliuminės kopėčios, diskinis pjūklas su varikliu, kibirai, grėbliai, krepšiai. Bendra žala įvertinta  16 420 eurų. 
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-25
Kovodami su nelegaliu alkoholio pardavinėjimu Tauragės apskrities policijos pareigūnai dirba pagal atskirus planus ir stebi tam tikras vietas, kurios jiems atrodo įtartinos. Tai gali būti girtaujančių asmenų susibūrimo vietos arba patalpos, į kurias dažnai įeina ir netrukus išeina daug žmonių, kurių išvaizda išduoda jų turimą priklausomybę alkoholiui. Gegužės 11-ąją Tauragės apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, pradėtą po to, kai pareigūnai sučiupo vieną naminukės prekyba besivertusią moterį.  
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-06-22
Tauragės apylinkės teismas išnarpliojo dokumentų klastojimo bylą. Gegužės 2-ąją paskelbtu nuosprendžiu jis pripažino kaltu jau anksčiau teistą E. L., kuris kito asmens vardu nusipirko automobilį. Paaiškėjo, kad nusikaltimą jis įvykdė iš keršto. 
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2022-06-21
Birželio 20-ąją, apie 3.30 val., ugniagesiai sulaukė pranešimo, kad Pagėgių savivaldybėje, Natkiškių kaime, Vilties gatvėje kilo gaisras ūkiniame pastate.
Nuotrauka
alkotesteris
Įkelta:
2022-06-20
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi net 4 ikiteisminius tyrimus dėl sustabdytų neblaivių vairuotojų Tauragės apskrityje – 1 iš jų sustabdytas Tauragėje, 1 – Pagėgių apskrityje ir 2 neblaivūs vairuotojai Šilalės apskrityje.
Nuotrauka
teisėtvarka
Įkelta:
2022-06-18
Linksmas vakaras pasibaigė tikra šeimos drama – prireikė medikų, vėliau įsikišo ir policijos pareigūnai. Anksčiau neteistas Šilalės rajono gyventojas balandžio 27-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo verdiktą dėl žmonos sesers sumušimo.
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-16
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį Pagėgių gyventojui ir paskyrė galutinę vienerių metų  ir vieno mėnesio laisvės atėmimo bausmę, atidedant jos vykdymą dvejiems metams už neteisėtą prisijungimą prie internetinės parduotuvės informacinės sistemos tinklapio turinio valdymo sistemos ir neviešų klientų duomenų parsisiuntimą.
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2022-06-15
Vakar 16.16 val. ugniagesiai gelbėtojai sulaukė iškvietimo į Tauragės r., Mažonų sen., Mažonų kaimą.  Pranešta, kad Tvenkinio gatvėje dega transporto priemonė.