Tyčia pusbrolio automobilį apdaužęs vyriškis pasijuto nubaustas nepagrįstai
Įkelta:
2022-04-30
Nuotrauka
 Asociatyvi autoriaus nuotrauka
Aprašymas

 

Asociatyvi autoriaus nuotrauka

 

Kovo 31-ąją Tauragės apylinkės teismas priėmė nutartį dėl dviejų pusbrolių konflikto. Vienas vyriškis buvo pripažintas tyčia apgadinęs kito automobilį, bet už tai skirta 600 eurų bauda jam pasirodė pernelyg didelė. Vyras teisme skundėsi, esą pareigūnai jį nubaudė nepagrįstai.

Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate šių metų vasarį tauragiškis R. A. pripažintas kaltu už tai, kad, pažeisdamas Kelių eismo taisykles praėjusių metų birželio 23-ąją, apie 3 val. nakties, vairuodamas automobilį „Chrysler“ ir, mėgindamas išvažiuoti iš kiemo, kliudė ir apgadino stovintį automobilį „Audi A6“. Taip nukentėjusiajam turto savininkui – savo pusbroliui – padarė 500 eurų žalą. Pareigūnai vyrą apkaltino tuo, kad po eismo įvykio apie jį nepranešė nukentėjusiajam ar policijai ir pasišalino iš vietos. Už tai jam skirta 600 eurų bauda. Tačiau vyriškiui ši suma pasirodė pernelyg didelė ir dėl baudos dydžio kreipėsi į teismą. 

E. V.  pateiktame skunde pripažino, kad išvažiuodamas iš kiemo į pusbrolio automobilį atsitrenkė specialiai. 

Bylos duomenimis, apie įvykį, jog E. V. tyčia apdaužė jo automobilį, pranešė nukentėjusysis. Atvykę policijos pareigūnai užfiksavo turto sugadinimą, apžiūrėjo ir eismo įvykio kaltininko automobilį. 

Kaltu pripažintas tauragiškis skunde nurodė, esą negalėjo būti nubaustas, nes įvykio metu ir pats patyrė žalos, kai neva pas pusbrolį buvę asmenys irgi apdaužė jo automobilį. Tačiau teismas nutartyje pažymėjo, jog vyriškis dėl jo automobilio apgadinimo taip pat turi teisę kreiptis į policiją.  

„E. V. buvo paskirta minimali 600 Eur bauda. Administracinio poveikio priemonė (teisės vairuoti transporto priemones atėmimas) jam nebuvo skirta. Nutarime nurodyta, kad E. V. veikoje buvo nustatyta atsakomybę lengvinanti aplinkybė, jog pripažino padaręs administracinį nusižengimą ir nuoširdžiai gailisi, jo veikoje atsakomybę sunkinančių aplinkybių nenustatyta. Teismas, įvertinęs byloje esančias aplinkybes, konstatuoja, kad E. V. skirta administracinė nuobauda atitinka padaryto nusižengimo pobūdį, jo asmenybę, bei ANK (Administracinių nusižengimų kodeksas – red.) numatytus administracinės nuobaudos tikslus, tad pagrindo jos keisti nėra“, – priimdama nutartį pažymėjo Tauragės apylinkės teismo teisėja Loreta Bajorinienė.

Nuotrauka
narkotines medziagos
Įkelta:
2022-06-29
Birželio 28 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, užtikrindami viešąją tvarką ir eismo saugumą, apie 13.52 val. Šilutėje, Rusnės gatvėje, patikrinimui sustabdė automobilį „Peugeot“, kurį vairavo Tauragės miesto gyventojas, gim. 1969 m.
Nuotrauka
kumstis
Įkelta:
2022-06-29
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi du ikiteisminius tyrimus dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Nuotrauka
greitoji
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-06-27
Sekmadienio popietę ugniagesiai gelbėtojai sulaukė pranešimo, kad Tauragės rajone, Skaudvilės tvenkinyje skęsta žmogus. Atvykus ugniagesiams, kiti žmonės jau buvo ištraukę vyrą iš tvenkinio.
Nuotrauka
112
Įkelta:
2022-06-26
Keršto akys aklos, sako lietuvių liaudies išmintis. Tuo galėjo įsitikinti ir kerštingo plano prieš savo močiutę ėmęsis vyriškis, sukėlęs gaisrą jos ūkiniame pastate. Tauragės apylinkės teisme gegužės 18-ąją jam paskelbtas baudžiamasis įsakymas. Bylos duomenimis, V. M.  praėjusių metų gegužę degaus skysčio tyčia užpylė  ant savo močiutės ūkinio pastato medinių dalių, jį padegė ir tokiu visuotinai pavojingu būdu tyčia sunaikino pastarajai priklausantį turtą. Sudegė ne tik 15 tūkst. eurų vertės namas, bet jame buvęs nukentėjusiajai priklausantis turtas – malkos, aliuminės kopėčios, diskinis pjūklas su varikliu, kibirai, grėbliai, krepšiai. Bendra žala įvertinta  16 420 eurų. 
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-25
Kovodami su nelegaliu alkoholio pardavinėjimu Tauragės apskrities policijos pareigūnai dirba pagal atskirus planus ir stebi tam tikras vietas, kurios jiems atrodo įtartinos. Tai gali būti girtaujančių asmenų susibūrimo vietos arba patalpos, į kurias dažnai įeina ir netrukus išeina daug žmonių, kurių išvaizda išduoda jų turimą priklausomybę alkoholiui. Gegužės 11-ąją Tauragės apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, pradėtą po to, kai pareigūnai sučiupo vieną naminukės prekyba besivertusią moterį.  
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-06-22
Tauragės apylinkės teismas išnarpliojo dokumentų klastojimo bylą. Gegužės 2-ąją paskelbtu nuosprendžiu jis pripažino kaltu jau anksčiau teistą E. L., kuris kito asmens vardu nusipirko automobilį. Paaiškėjo, kad nusikaltimą jis įvykdė iš keršto. 
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2022-06-21
Birželio 20-ąją, apie 3.30 val., ugniagesiai sulaukė pranešimo, kad Pagėgių savivaldybėje, Natkiškių kaime, Vilties gatvėje kilo gaisras ūkiniame pastate.
Nuotrauka
alkotesteris
Įkelta:
2022-06-20
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi net 4 ikiteisminius tyrimus dėl sustabdytų neblaivių vairuotojų Tauragės apskrityje – 1 iš jų sustabdytas Tauragėje, 1 – Pagėgių apskrityje ir 2 neblaivūs vairuotojai Šilalės apskrityje.
Nuotrauka
teisėtvarka
Įkelta:
2022-06-18
Linksmas vakaras pasibaigė tikra šeimos drama – prireikė medikų, vėliau įsikišo ir policijos pareigūnai. Anksčiau neteistas Šilalės rajono gyventojas balandžio 27-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo verdiktą dėl žmonos sesers sumušimo.
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-16
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį Pagėgių gyventojui ir paskyrė galutinę vienerių metų  ir vieno mėnesio laisvės atėmimo bausmę, atidedant jos vykdymą dvejiems metams už neteisėtą prisijungimą prie internetinės parduotuvės informacinės sistemos tinklapio turinio valdymo sistemos ir neviešų klientų duomenų parsisiuntimą.