Pareigūnai nustatė du neblaivius vairuotojus
Įkelta:
2022-04-26
Nuotrauka
policija
Aprašymas

Jono Valaičio nuotrauka

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Pirmadienis Tauragės policijos pareigūnams keliuose buvo darbingas – sučiupti neblaivūs vairuotojai. Be to, pareigūnai pradėjo ir ikiteisminį tyrimą dėl smurto artimoje aplinkoje.

Pranešama, kad pirmadienį apie 8.34 val. Tauragėje, Trumpojoje gatvėje, neblaivus (1,72 prom.) vyras, gimęs 1975 m., vairavo motorolerį „Peugeot“. 

– Pareigūnai, užtikrindami viešąją tvarką ir eismo saugumą Tauragės rajone, patikrinimui sustabdė motorolerį „Peugeot“. Prie motorolerio vairo sėdėjo neblaivus vyras, – teigė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė.

Pirmadienį apie 15.45 val. Tauragės rajone, Ceikiškės kaime, pareigūnai sučiupo kitą neblaivų (2,79 prom.) vyrą, gimusį 1977 metais, kuris vairavo automobilį „Audi A6“.

– Patikrinimui sustabdytas automobilis „Audi A6“, kurį vairavo neblaivus vyras. Vairuotojas nušalintas nuo vairavimo. Jam įteiktas šaukimas atvykti į policijos komisariatą, – komentavo L. Banienė. 

O štai praėjusią savaitę, penktadienį, apie 22.10 val., namuose, Šilalės rajone, Upynos miestelyje, neblaivus vyras, gimęs 1966 metais, sukėlė fizinį skausmą moteriai, gimusiai 1954 metais.

– Nukentėjusioji dėl patirto smurto kreipėsi į pareigūnus. Pareigūnams atvykus nurodytu adresu, moteris paaiškino, kad fizinį skausmą jai sukėlė neblaivus vyras. Moteris informavo, kad vyras ne pirmą kartą prieš ją naudoja smurtą. Konflikto dalyviai yra artimi šeimos nariai. Atvykę medikai nukentėjusiajai suteikė pirmąją pagalbą, – informavo L. Banienė. 

Pirmadienį pareigūnai priėmė sprendimą dėl smurto artimoje aplinkoje pradėti ikiteisminį tyrimą.

 

Nuotrauka
narkotines medziagos
Įkelta:
2022-06-29
Birželio 28 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, užtikrindami viešąją tvarką ir eismo saugumą, apie 13.52 val. Šilutėje, Rusnės gatvėje, patikrinimui sustabdė automobilį „Peugeot“, kurį vairavo Tauragės miesto gyventojas, gim. 1969 m.
Nuotrauka
kumstis
Įkelta:
2022-06-29
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi du ikiteisminius tyrimus dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Nuotrauka
greitoji
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-06-27
Sekmadienio popietę ugniagesiai gelbėtojai sulaukė pranešimo, kad Tauragės rajone, Skaudvilės tvenkinyje skęsta žmogus. Atvykus ugniagesiams, kiti žmonės jau buvo ištraukę vyrą iš tvenkinio.
Nuotrauka
112
Įkelta:
2022-06-26
Keršto akys aklos, sako lietuvių liaudies išmintis. Tuo galėjo įsitikinti ir kerštingo plano prieš savo močiutę ėmęsis vyriškis, sukėlęs gaisrą jos ūkiniame pastate. Tauragės apylinkės teisme gegužės 18-ąją jam paskelbtas baudžiamasis įsakymas. Bylos duomenimis, V. M.  praėjusių metų gegužę degaus skysčio tyčia užpylė  ant savo močiutės ūkinio pastato medinių dalių, jį padegė ir tokiu visuotinai pavojingu būdu tyčia sunaikino pastarajai priklausantį turtą. Sudegė ne tik 15 tūkst. eurų vertės namas, bet jame buvęs nukentėjusiajai priklausantis turtas – malkos, aliuminės kopėčios, diskinis pjūklas su varikliu, kibirai, grėbliai, krepšiai. Bendra žala įvertinta  16 420 eurų. 
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-25
Kovodami su nelegaliu alkoholio pardavinėjimu Tauragės apskrities policijos pareigūnai dirba pagal atskirus planus ir stebi tam tikras vietas, kurios jiems atrodo įtartinos. Tai gali būti girtaujančių asmenų susibūrimo vietos arba patalpos, į kurias dažnai įeina ir netrukus išeina daug žmonių, kurių išvaizda išduoda jų turimą priklausomybę alkoholiui. Gegužės 11-ąją Tauragės apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, pradėtą po to, kai pareigūnai sučiupo vieną naminukės prekyba besivertusią moterį.  
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-06-22
Tauragės apylinkės teismas išnarpliojo dokumentų klastojimo bylą. Gegužės 2-ąją paskelbtu nuosprendžiu jis pripažino kaltu jau anksčiau teistą E. L., kuris kito asmens vardu nusipirko automobilį. Paaiškėjo, kad nusikaltimą jis įvykdė iš keršto. 
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2022-06-21
Birželio 20-ąją, apie 3.30 val., ugniagesiai sulaukė pranešimo, kad Pagėgių savivaldybėje, Natkiškių kaime, Vilties gatvėje kilo gaisras ūkiniame pastate.
Nuotrauka
alkotesteris
Įkelta:
2022-06-20
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi net 4 ikiteisminius tyrimus dėl sustabdytų neblaivių vairuotojų Tauragės apskrityje – 1 iš jų sustabdytas Tauragėje, 1 – Pagėgių apskrityje ir 2 neblaivūs vairuotojai Šilalės apskrityje.
Nuotrauka
teisėtvarka
Įkelta:
2022-06-18
Linksmas vakaras pasibaigė tikra šeimos drama – prireikė medikų, vėliau įsikišo ir policijos pareigūnai. Anksčiau neteistas Šilalės rajono gyventojas balandžio 27-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo verdiktą dėl žmonos sesers sumušimo.
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-16
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį Pagėgių gyventojui ir paskyrė galutinę vienerių metų  ir vieno mėnesio laisvės atėmimo bausmę, atidedant jos vykdymą dvejiems metams už neteisėtą prisijungimą prie internetinės parduotuvės informacinės sistemos tinklapio turinio valdymo sistemos ir neviešų klientų duomenų parsisiuntimą.