Dirbo finansininku, bet apie finansus nežinojo?
Įkelta:
2010-03-05
Nuotrauka
Aprašymas
Karinos Sėrikovos nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Vicemeras Silverijus Statkus sako apie brolio valdomos bendrovės nusikaltimus prieš valstybę nežinojęs. Daivos Sitnikienės nuotrauka
informacija@taurageszinios.lt
A
A

Dėl „vokeliuose“ mokėtų atlyginimų teisėsaugininkų nemalonę užsitraukė dar vienas Tauragės verslininkas – gaiviuosius gėrimus gaminančios bendrovės „Jusilta“ vadovas Juozas Statkus. Pastarojoje bendrovėje pareigūnų tirtu laikotarpiu direktoriumi-finansininku dirbęs dabartinis rajono vicemeras, J. Statkaus brolis Silverijus Statkus teigia apie „Jusiltos“ nusikaltimą prieš valstybę nežinojęs.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad UAB „Jusilta“, besiverčiančioje vaisvandenių gamyba, 2007–2008 metais 24 bendrovės darbuotojams buvo mokami neoficialūs atlyginimai. Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Tauragės apskrities duomenimis, darbuotojams buvo išmokėta 20447 litai papildomos apskaitos dokumentuose nefiksuoto darbo užmokesčio, tokiu būdu nuo valstybės nuslepiant 15960 Lt mokesčių.

Bendrovės direktoriui Juozui Statkui už apgaulingą įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymą ir žinomai neteisingų duomenų apie pajamas bei pelną pateikimą buvo pareikšti įtarimai. Verslininkas prisipažino nusikaltęs ir savanoriškai atlygino valstybei padarytą žalą, todėl nuo baudžiamosios atsakomybės atleistas. J. Statkui paskirta baudžiamojo poveikio priemonė – jis privalo įmokėti 650 litų į Nukentėjusių asmenų fondą.

Pareigūnų tirtu laikotarpiu, 2007–2008 metais, „Jusiltos“ įmonės direktoriaus-finansininko pareigas ėjo Silverijus Statkus, dabartinis Tarybos narys, rajono mero pavaduotojas. Duomenis apie tokias savo pareigas S. Statkus pateikė Vyriausiajai rinkimų komisijai 2008 metais kandidatuodamas į Lietuvos Respublikos Seimą. S. Statkui pastarojoje byloje įtarimai nebuvo pareikšti.

Rajono vicemero pareigas einantis S. Statkus „Tauragės žinias“ tikino apie finansinius nusikaltimus brolio valdomoje bendrovėje nieko nežinojęs ir atlyginimų „vokeliuose“ pats nemokėjęs.

Gali būti aktualios apskaitos paslaugos

Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-30
Tauragės apskrities policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, gruodžio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje vykdys prevencines priemones.
Nuotrauka
cigaretes
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-30
Tauragės apskrities policija praneša, kad lapkričio 29 d. apie 11.38 val., Tauragės rajone, Paprūdžių kaimo ribose, kelyje Tauragė–Kryžkalnis, policijos pareigūnai pastebėjo dideliu greičiu atvažiuojantį automobilį „Skoda Octavia“. Pareigūnams einant link sustabdyto automobilio, vairuotojas staiga padidino greitį ir ėmė važiuoti tolyn.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-11-30
Policijos pareigūnai gavo pranešimą apie Pagėgių savivaldybėje iškastą kapą.
Nuotrauka
kodeksas
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-28
Pranešimu apie savo paties pagrobimą ir apiplėšimą ant kojų sukėlęs Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnus 35-erių Pagėgių savivaldybės gyventojas pastarosiomis dienomis iš nukentėjusiojo virto įtariamuoju. Jo idėja kelionei į namus pasinaudoti policijos pareigūnų ekipažu buvo visai nevykusi ir turi teisinių pasekmių – vyrui pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie nebūtą nusikaltimą.
Nuotrauka
kibiras
Įkelta:
2022-11-26
Spalio 19-ąją Tauragės apylinkės teisme priimtas baudžiamasis įsakymas byloje, kurioje kaltinimus sužalojus seserį išgirdo ne kartą už smurtą teistas pataisos namuose kalėjęs nevedęs ir niekur nedirbantis V. L. 
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-11-23
Tauragės apylinkės teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo anksčiau 10 kartų teistas 23 m. Šilutės rajono gyventojas V. N. pripažintas kaltu dėl svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu. Vyrui paskirta 2 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Netoli Tauragės susidūrė du automobiliai, „Volkswagen Passat“ nuvažiavo nuo kelio.
Nuotrauka
avarija audi
Tauragės žinių nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Šįryt eismo sąlygas smarkiai sunkina šaltukas ir plikledis. Vairavimas tokiu oru reikalauja ypatingai atsargaus vairavimo ir tinkamo greičio pasirinkimo.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-21
Ties Stragutės kaimu nuo kelio nuvažiavo sunkvežimis.
Nuotrauka
ginklas
Įkelta:
2022-11-20
Pareigūnams aptikus neteisėtai laikomus šovinius į Tauragės apylinkės teismą atvykti turėjo medžiotojas S. R. Anksčiau neteistas, vedęs ir dirbantis vyriškis turėjo paaiškinti, kaip nutiko, kad jo seife aptikti neleistini daiktai.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt kelyje link Kryžkalnio nuo kelio nuvažiavo ir į atitvarus rėžėsi sunkvežimis MAN.
Nuotrauka
gaisrine greitoji
Aušros Augustytės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt Tauragėje, Bernotiškės gatvėje užsidegė pastatas. Įvykio vietoje dirbo ugniagesiai.