Prie vairo išgėręs sučiuptas vyras neteko darbo
Įkelta:
2022-01-04
Nuotrauka
nuotrauka
Aprašymas

Asociatyvi unsplash.com nuotrauka

Užsienyje dirbantis tauragiškis prarado teisę vairuoti po to, kai buvo sulaikytas girtas prie vairo. Anksčiau vairuotoju dirbusiam pažeidėjui teko keisti profesiją, o gruodžio 2-ąją – išklausyti Tauragės apylinkės teismo nuosprendį. 

Bylos duomenimis, K. S. rugsėjo 30 d., 10 min. po vidurnakčio, Tauragės miesto Gaurės g. vairavo automobilį VW CARAVELLE būdamas neblaivus. Jam nustatytas 1,80 prom. girtumas.

Teisme pateiktas policijos pareigūno tarnybinis pranešimas, kuriame nurodyta, kad patruliuojant Tauragės miesto Gaurės g. buvo pastebėtas įtartinai manevruojantis raudonos spalvos autobusiukas VW CARAVELE. Pareigūnas automobilį sustabdė ir užfiksavo, kad prie vairo sėdėjo K. S., nuo kurio sklido stiprus alkoholio kvapas. 

Nagrinėjant bylą paaiškėjo, kad automobilis priklauso ne K. S., o kitam asmeniui. Šis pasakojo jį nusipirkęs už 1,2 tūkst. eurų, atlikęs remontą, buvo atlikta ir transporto priemonės techninė apžiūra. Vyras sakė ketinęs automobilį priregistruoti, bet prieš tai jau leido juo važinėti ir savo draugui K. S. 

Kaltinamasis K. S. teisme kaltę dėl vairavimo esant neblaiviam pripažino visiškai ir nurodė, kad prieš jį sustabdant policijos pareigūnams vakare vartojo alkoholinius gėrimus su draugu prie Keramikos tvenkinių. Teisme kaltinamasis negalėjo paaiškinti, kodėl sėdo neblaivus prie automobilio vairo. Tuo metu jam atrodė, kad jis tikrai gali vairuoti.  K. S. sakė važiavęs pas draugę, kuri gyvena Ateities take. Vyras buvo išsilaikęs profesionalo teises, dirbo vairuotoju, tačiau kadangi prarado teisę vairuoti, jis pakeitė profesiją. Vyras sakė manantis, kad sėdęs prie vairo girtas padarė didžiausią kvailystę gyvenime ir gailisi dėl padaryto nusikaltimo.

Be kita ko, teisme pažymėta, kad Norvegijoje gyvenantis tauragiškis dar 2004 m. teistas už plėšimą, tiesa, teistumas jau išnykęs. 

K. S. buvo pripažintas kaltu dėl vairavimo esant girtam, jam skirta 3 tūkst. eurų bauda. Kadangi kaltę vyras pripažino, bauda sumažinta iki 2 tūkst. eurų. Šią sumą vyriškis turės sumokėti per 10 mėnesių nuo nuosprendžio įsiteisėjimo dienos. 

 

Nuotrauka
pinigai
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 valanda
Savaitgaliui praėjus, policijos pareigūnai pastebi, kad gyventojai vis dar pakliūna į sukčių pinkles. Šį kartą iš asmens apgaulės būdu b uvo išvilioti 2800 eurų.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 2 valandas
Teisėsaugai gerai žinomas, net 9 kartus teistas E. P. Tauragės apylinkės teisme išgirdo nuosprendį dėl jam pateiktų kaltinimų sumušus pas jį namuose prisiglaudusį vyriškį.
Nuotrauka
alkotesteris
Įkelta:
2022-05-11
Gegužės 4-10 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai siekdami užtikrinti eismo saugumą keliuose, vykdė vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolę.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-05-11
Tauragės apskrities policija praneša, kad vakar, apie 16.30 val., Tauragės rajone, Stirbaičių kaime, Stirbaičių gatvėje, neblaivus (3,01 prom.) vyras, gimęs 1974 metais, vairavo automobilį „Ford Focus“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonių vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo.
Nuotrauka
ugniagesiai
Įkelta:
2022-05-10
Savaitgalį Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos įvykių suvestinė pasipildė trimis skirtingais iškvietimais – rastas sprogmuo Sutkų kaime, kilęs gaisras Bitėnų kaime bei katino gelbėjimo operacija Tauragės mieste.
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-05-05
Tauragės apylinkės teismas kovo 21-ąją paskelbė nuosprendį neteistam vyriškiui, įkliuvusiam dėl saviizoliacijos nesilaikymo. COVID-19 sirgęs vyras laiką turėjo leisti namuose, tačiau išvyko  į darbą pasirašyti dokumentų. Tai pamatę liudytojai informavo teisėsaugą. Tiesa, nors nusikaltimą vyriškis padarė, nuo baudžiamosios atsakomybės jis išsisuko.
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-05-01
​​​​​​​Nukentėjusioji pareigūnams pasakojo, kad praėjusių metų gruodžio 13-ąją, apie 17 val., parvežė draugę iš parduotuvės ir padėjo jai nunešti pirkinius į virtuvę. Joje buvo du pažįstami, kurie vartojo alkoholinius gėrimus, tarp jų – ir kaltinamasis. Moteris ėmė gerti kavą ir tuomet iš kaltinamojo išgirdo pasiūlymą „eiti gyventi su jo pusbroliu“. Moteris atsakė, kad turi draugą. Nukentėjusioji prisiminė, kad tuomet kaltinamasis ėmė ją necenzūriškai įžeidinėti, o ši jam atšovė, kad tegul vyriškis pažvelgia į save – sėdi mamai ant sprando ir nieko nedirba. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-04-30
„Greita paskola vos per 15 minučių“, – skelbia viena reklama kompiuterio ekrane ieškant internete paskolą suteikti galinčios institucijos. Skamba gundančiai. Tačiau prieš spustelėdami greitųjų kreditų bendrovių tinklalapius žmones turėtų dažniau pagalvoti, ar jiems tikrai reikalingi, iš pirmo žvilgsnio, itin lengvai pasiekiami pinigai. Kreditas ne tik gali padėti įgyvendinti svajones ar pasirūpinti buitimi, bet ir tapti tikru galvos skausmu. Taip nutiko tauragiškei, nusprendusiai pasiskolinti beveik 1 tūkst. eurų. 
Nuotrauka
 Asociatyvi autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-04-30
​​​​​​​Kovo 31-ąją Tauragės apylinkės teismas priėmė nutartį dėl dviejų pusbrolių konflikto. Vienas vyriškis buvo pripažintas tyčia apgadinęs kito automobilį, bet už tai skirta 600 eurų bauda jam pasirodė pernelyg didelė. Vyras teisme skundėsi, esą pareigūnai jį nubaudė nepagrįstai.
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-04-27
Tauragės apylinkės teismas kovo 8-ąją priėmė nuosprendį smurto artimoje aplinkoje byloje. Į teisiamųjų suolą sėdo jau anksčiau už smurtą bei vairavimą išgėrus teistas M. V., kuris praėjusių metų rugsėjo 23-ąją kumščiais puolė savo brolį. 
Nuotrauka
kelias
Įkelta:
2022-04-27
Tauragės policijos bendruomenės pareigūnės feisbuke informuoja, kad gauna ne vieną gyventojų pranešimą apie tai, kad prasidėjus pavasariniams darbams ūkininkai teršia kelius – išvažiuoja iš laukų žemėtais ratais, palieka ant važiuojamosios dalies žemių grumstus, keliančius pavojų kitiems eismo dalyviams.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-04-26
Pirmadienis Tauragės policijos pareigūnams keliuose buvo darbingas – sučiupti neblaivūs vairuotojai. Be to, pareigūnai pradėjo ir ikiteisminį tyrimą dėl smurto artimoje aplinkoje.