Nusikalsti sugundė uogienės ir sultys
Įkelta:
2022-01-08
Nuotrauka
uogiene
Nuotraukos autorius:
Aasociatyvi pexels.com nuotrauka

Policijos pareigūnų susidomėjimą sukėlęs tauragiškis kaip reikiant prisidirbo. Iš pradžių dėl gaminamos „naminukės“ įkliuvęs vyras, pasirodo, nelegaliai laikė ir šaunamąjį ginklą. Dėl jo tam buvo iškelta baudžiamoji byla, kurioje nuosprendis Tauragės apylinkės teisme paskelbtas lapkričio 30-ąją. 

Pareigūnai išsiaiškino, kad vidurinį išsilavinimą įgijęs, jau anksčiau už neteisėtą alkoholio gamybą teistas A. M. ir vėl rezga planus įvykdyti nusikaltimą. Jo namuose atlikta krata, kurios metu rasta 35,9 litro naminės degtinės, 109 litrų brogos (raugalo) namų gamybos stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti. Be to, netikėtai pareigūnai namuose rado ir ginklą.

Kaltinamasis A. M. teigė, kad šių metų pavasarį savo namuose pasigamino naminės degtinės gamybos aparatą. Vyras teigė, kad, namuose turėdamas senų uogienių, sulčių, norėjo iš jų pasigaminti naminės degtinės ir naudoti ją savo reikmėms. Iš senų uogienių, sulčių ir cukraus per tris kartus vyras pasigamino 38,5 litro iki 39 laipsnių koncentracijos gėrimo, kurį ragavo pats. Teisme kaltinamasis sakė, kad kitų asmenų nevaišino ir minčių apie alkoholio pardavimą neturėjo. 

Vyras nurodė, jog niekas nežinojo, kad jis turi degtinės gaminimo aparatą ir jau yra  jos pagaminęs. Jis teisme pripažino, kad padarė nusikalstamą veiką ir nuoširdžiai gailėjosi.

Be kita ko, A. M. aiškino, kad nelegaliai laikomą šautuvą rado ardydamas seną nenaudojamą krosnį. Pasak jo, kadangi buvo savaitgalis ir  ruošėsi išvykti į užsienį, jis nespėjo šautuvo nunešti į policijos komisariatą. A. M. teigė, kad namą, kuriame atlikta krata, paveldėjo, o krosnis pastatyta seniai, tad kas ten padėjo šautuvą, jis nežino. Vyriškis teigė šiame name gyvenantis jau apie 20 metų, o krosnis buvo visiškai nenaudojama ir niekas nežinojo, kas joje yra. Vis dėlto dėl ginklo laikymo kaltę jis pripažino visiškai. 

A. M. buvo nuteistas už neteisėtą naminių stiprių alkoholinių gėrimų laikymą ir už neteisėtą disponavmą šaunamaisiais ginklais. Jam skirta subendrinta 2 tūkst. eurų bauda ir 30 parų arešto. Tiesa, Tauragės apylinkės teismo teisėja Raimonda Pauparienė nusprendė atidėti paskirtos arešto bausmės vykdymą 3 mėnesiams ir paskirti A. M. tuo laikotarpiu intensyvią priežiūrą – nuteistojo buvimo vietos pagal nustatytą laiką kontrolę elektroninio stebėjimo priemonėmis, nustatant jo buvimą namuose nuo 22 val. iki 6 val., jei tai nesusiję su darbu. Be to, vyriškis įpareigotas per visą bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpį neišvykti už gyvenamosios vietos miesto (rajono) ribų be nuteistojo priežiūrą vykdančios institucijos leidimo. Alkoholį ir ginklą nuspręsta sunaikinti.

 

Nuotrauka
pinigai
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 valanda
Savaitgaliui praėjus, policijos pareigūnai pastebi, kad gyventojai vis dar pakliūna į sukčių pinkles. Šį kartą iš asmens apgaulės būdu b uvo išvilioti 2800 eurų.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 1 valanda
Teisėsaugai gerai žinomas, net 9 kartus teistas E. P. Tauragės apylinkės teisme išgirdo nuosprendį dėl jam pateiktų kaltinimų sumušus pas jį namuose prisiglaudusį vyriškį.
Nuotrauka
alkotesteris
Įkelta:
2022-05-11
Gegužės 4-10 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai siekdami užtikrinti eismo saugumą keliuose, vykdė vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolę.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-05-11
Tauragės apskrities policija praneša, kad vakar, apie 16.30 val., Tauragės rajone, Stirbaičių kaime, Stirbaičių gatvėje, neblaivus (3,01 prom.) vyras, gimęs 1974 metais, vairavo automobilį „Ford Focus“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonių vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo.
Nuotrauka
ugniagesiai
Įkelta:
2022-05-10
Savaitgalį Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos įvykių suvestinė pasipildė trimis skirtingais iškvietimais – rastas sprogmuo Sutkų kaime, kilęs gaisras Bitėnų kaime bei katino gelbėjimo operacija Tauragės mieste.
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-05-05
Tauragės apylinkės teismas kovo 21-ąją paskelbė nuosprendį neteistam vyriškiui, įkliuvusiam dėl saviizoliacijos nesilaikymo. COVID-19 sirgęs vyras laiką turėjo leisti namuose, tačiau išvyko  į darbą pasirašyti dokumentų. Tai pamatę liudytojai informavo teisėsaugą. Tiesa, nors nusikaltimą vyriškis padarė, nuo baudžiamosios atsakomybės jis išsisuko.
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-05-01
​​​​​​​Nukentėjusioji pareigūnams pasakojo, kad praėjusių metų gruodžio 13-ąją, apie 17 val., parvežė draugę iš parduotuvės ir padėjo jai nunešti pirkinius į virtuvę. Joje buvo du pažįstami, kurie vartojo alkoholinius gėrimus, tarp jų – ir kaltinamasis. Moteris ėmė gerti kavą ir tuomet iš kaltinamojo išgirdo pasiūlymą „eiti gyventi su jo pusbroliu“. Moteris atsakė, kad turi draugą. Nukentėjusioji prisiminė, kad tuomet kaltinamasis ėmė ją necenzūriškai įžeidinėti, o ši jam atšovė, kad tegul vyriškis pažvelgia į save – sėdi mamai ant sprando ir nieko nedirba. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-04-30
„Greita paskola vos per 15 minučių“, – skelbia viena reklama kompiuterio ekrane ieškant internete paskolą suteikti galinčios institucijos. Skamba gundančiai. Tačiau prieš spustelėdami greitųjų kreditų bendrovių tinklalapius žmones turėtų dažniau pagalvoti, ar jiems tikrai reikalingi, iš pirmo žvilgsnio, itin lengvai pasiekiami pinigai. Kreditas ne tik gali padėti įgyvendinti svajones ar pasirūpinti buitimi, bet ir tapti tikru galvos skausmu. Taip nutiko tauragiškei, nusprendusiai pasiskolinti beveik 1 tūkst. eurų. 
Nuotrauka
 Asociatyvi autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-04-30
​​​​​​​Kovo 31-ąją Tauragės apylinkės teismas priėmė nutartį dėl dviejų pusbrolių konflikto. Vienas vyriškis buvo pripažintas tyčia apgadinęs kito automobilį, bet už tai skirta 600 eurų bauda jam pasirodė pernelyg didelė. Vyras teisme skundėsi, esą pareigūnai jį nubaudė nepagrįstai.
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-04-27
Tauragės apylinkės teismas kovo 8-ąją priėmė nuosprendį smurto artimoje aplinkoje byloje. Į teisiamųjų suolą sėdo jau anksčiau už smurtą bei vairavimą išgėrus teistas M. V., kuris praėjusių metų rugsėjo 23-ąją kumščiais puolė savo brolį. 
Nuotrauka
kelias
Įkelta:
2022-04-27
Tauragės policijos bendruomenės pareigūnės feisbuke informuoja, kad gauna ne vieną gyventojų pranešimą apie tai, kad prasidėjus pavasariniams darbams ūkininkai teršia kelius – išvažiuoja iš laukų žemėtais ratais, palieka ant važiuojamosios dalies žemių grumstus, keliančius pavojų kitiems eismo dalyviams.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-04-26
Pirmadienis Tauragės policijos pareigūnams keliuose buvo darbingas – sučiupti neblaivūs vairuotojai. Be to, pareigūnai pradėjo ir ikiteisminį tyrimą dėl smurto artimoje aplinkoje.