Norėjo kaip geriau, o išėjo kaip visada
Įkelta:
2022-01-17
Nuotrauka
policija
Nuotraukos autorius:
Tauragės apskrities policijos nuotrauka

„Norėjau kaip geriau, bet tik prisidariau sau problemų“, – Tauragės apylinkės teisme ištarė ne kartą už vairavimą esant neblaiviam ir vagystę teistas E. N. 

8 klases baigęs vyras praėjusių metų gruodžio 17 d. išgirdo nuosprendį, kuriuo buvo pripažintas kaltu dėl to, jog lapkričio 2-ąją, apie 8.15 val., Sungailiškių kaime (Tauragės r.) vairavo automobilį „Nissan Almera“ būdamas neblaivus. E. N. alkotesteriu buvo nustatytas net 2,59 prom. girtumas.

Teisėsaugai jau gerai žinomas kaltinamasis teigė vairavęs ne savo, o buvusio vadovo podukros automobilį. Vyras tikino, kad kažkada dirbo pas automobilio savininkės patėvį, pjovė mišką. 

E. N. tikino, kad Sungailiškiuose buvo ir prieš dieną, vakarojo su buvusiais bendradarbiais. Vyras prisipažino naktį vartojęs daug alkoholių gėrimų. Atsikėlęs ryte jis suvokė, kad jam reikia darbo įrankių. Mat E. N. su namo, kuriame buvo, šeimininku sutarė įdėti plastikinį langą. Vyriškis teigė spontaniškai sumanęs nuvykti į savo namus. Jo akis užkliuvo už buvusio vadovo podukros automobilio. Vyras žinojo, kad mašinos rakteliai padėti ant galinio rato. Taigi kaltinamasis nė neprašė, kad buvęs vadovas leistų pasinaudoti automobiliu, ir sėdo už vairo. Tačiau išvažiavęs į pagrindinį kelią E. N. sukėlė įtarimų pro šalį važiavusiems policijos pareigūnams, kurie netrukus apsisuko, jį prisivijo ir sustabdė. 

Teisme E. N. apgailestavo, kad vairavo girtas, ir teigė norėjęs tik gero – padėti žmogui įstatyti langą.

 E. N. buvęs vadovas teisme teigė, kad apie tai, jog jo podukros automobilį vairavęs vyras įkliuvo neblaivus, jis sužinojo dar tą pačią dieną. Automobilis buvo nuvarytas į saugojimo aikštelę. Už tai E. N. sumokėjo, tad nei automobilio savininkė, nei E. N. buvęs vadovas pretenzijų nereiškė.

Tauragės apylinkės teismo teisėja Daiva Žebelienė nuosprendyje nurodė: „Kaltinamojo padaryta veika nėra atsitiktinio pobūdžio, jo padaryta nusikalstama veika yra tik loginė jo gyvenimo būdo ir ankstesnio elgesio pasekmė, tai rodo kaltinamojo nenorą laikytis įstatymų“. 

E. N. pripažintas kaltu dėl vairavimo išgėrus, jam skirta galutinė 4 mėnesių laisvės atėmimo bausmė. Vyras dar nebuvo atlikęs bausmių už kitus įvykdytus nusikaltimus, taigi subendrinus bausmes, jis turės areštinėje praleisti 5 mėnesius. 

Be to, iš vyriškio 3 metams atimta teisė vairuoti. Jam skirta ir 1 150 eurų bauda.

 

Nuotrauka
pinigai
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 valanda
Savaitgaliui praėjus, policijos pareigūnai pastebi, kad gyventojai vis dar pakliūna į sukčių pinkles. Šį kartą iš asmens apgaulės būdu b uvo išvilioti 2800 eurų.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 2 valandas
Teisėsaugai gerai žinomas, net 9 kartus teistas E. P. Tauragės apylinkės teisme išgirdo nuosprendį dėl jam pateiktų kaltinimų sumušus pas jį namuose prisiglaudusį vyriškį.
Nuotrauka
alkotesteris
Įkelta:
2022-05-11
Gegužės 4-10 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai siekdami užtikrinti eismo saugumą keliuose, vykdė vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolę.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-05-11
Tauragės apskrities policija praneša, kad vakar, apie 16.30 val., Tauragės rajone, Stirbaičių kaime, Stirbaičių gatvėje, neblaivus (3,01 prom.) vyras, gimęs 1974 metais, vairavo automobilį „Ford Focus“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonių vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo.
Nuotrauka
ugniagesiai
Įkelta:
2022-05-10
Savaitgalį Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos įvykių suvestinė pasipildė trimis skirtingais iškvietimais – rastas sprogmuo Sutkų kaime, kilęs gaisras Bitėnų kaime bei katino gelbėjimo operacija Tauragės mieste.
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-05-05
Tauragės apylinkės teismas kovo 21-ąją paskelbė nuosprendį neteistam vyriškiui, įkliuvusiam dėl saviizoliacijos nesilaikymo. COVID-19 sirgęs vyras laiką turėjo leisti namuose, tačiau išvyko  į darbą pasirašyti dokumentų. Tai pamatę liudytojai informavo teisėsaugą. Tiesa, nors nusikaltimą vyriškis padarė, nuo baudžiamosios atsakomybės jis išsisuko.
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-05-01
​​​​​​​Nukentėjusioji pareigūnams pasakojo, kad praėjusių metų gruodžio 13-ąją, apie 17 val., parvežė draugę iš parduotuvės ir padėjo jai nunešti pirkinius į virtuvę. Joje buvo du pažįstami, kurie vartojo alkoholinius gėrimus, tarp jų – ir kaltinamasis. Moteris ėmė gerti kavą ir tuomet iš kaltinamojo išgirdo pasiūlymą „eiti gyventi su jo pusbroliu“. Moteris atsakė, kad turi draugą. Nukentėjusioji prisiminė, kad tuomet kaltinamasis ėmė ją necenzūriškai įžeidinėti, o ši jam atšovė, kad tegul vyriškis pažvelgia į save – sėdi mamai ant sprando ir nieko nedirba. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-04-30
„Greita paskola vos per 15 minučių“, – skelbia viena reklama kompiuterio ekrane ieškant internete paskolą suteikti galinčios institucijos. Skamba gundančiai. Tačiau prieš spustelėdami greitųjų kreditų bendrovių tinklalapius žmones turėtų dažniau pagalvoti, ar jiems tikrai reikalingi, iš pirmo žvilgsnio, itin lengvai pasiekiami pinigai. Kreditas ne tik gali padėti įgyvendinti svajones ar pasirūpinti buitimi, bet ir tapti tikru galvos skausmu. Taip nutiko tauragiškei, nusprendusiai pasiskolinti beveik 1 tūkst. eurų. 
Nuotrauka
 Asociatyvi autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-04-30
​​​​​​​Kovo 31-ąją Tauragės apylinkės teismas priėmė nutartį dėl dviejų pusbrolių konflikto. Vienas vyriškis buvo pripažintas tyčia apgadinęs kito automobilį, bet už tai skirta 600 eurų bauda jam pasirodė pernelyg didelė. Vyras teisme skundėsi, esą pareigūnai jį nubaudė nepagrįstai.
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-04-27
Tauragės apylinkės teismas kovo 8-ąją priėmė nuosprendį smurto artimoje aplinkoje byloje. Į teisiamųjų suolą sėdo jau anksčiau už smurtą bei vairavimą išgėrus teistas M. V., kuris praėjusių metų rugsėjo 23-ąją kumščiais puolė savo brolį. 
Nuotrauka
kelias
Įkelta:
2022-04-27
Tauragės policijos bendruomenės pareigūnės feisbuke informuoja, kad gauna ne vieną gyventojų pranešimą apie tai, kad prasidėjus pavasariniams darbams ūkininkai teršia kelius – išvažiuoja iš laukų žemėtais ratais, palieka ant važiuojamosios dalies žemių grumstus, keliančius pavojų kitiems eismo dalyviams.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-04-26
Pirmadienis Tauragės policijos pareigūnams keliuose buvo darbingas – sučiupti neblaivūs vairuotojai. Be to, pareigūnai pradėjo ir ikiteisminį tyrimą dėl smurto artimoje aplinkoje.