Iškvietęs policiją girtas vyriškis sėdo prie vairo pareigūnių akivaizdoje
Įkelta:
2022-01-23
Nuotrauka
nuotrauka
Aprašymas

Asociatyvi nuotrauka

Už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais ir vagystę nuteistas bei kalėjimo duonos už tai ragavęs E. V. skubios pagalbos tarnybų numeriu 112 pranešė buvęs sumuštas. Tačiau atvykus pareigūnėms ir pildant dokumentus jam svarbiau tapo dar labiau prisigerti, o ne apskųsti savo skriaudėjus. Policija, žinoma, mėgino nukentėjusįjį drausminti, tačiau jis raginimų negerti nesiklausė. O galiausiai išvykus pareigūnėms sėdo girtas prie vairo ir ėmė vairuoti. Galbūt visa tai ir nebūtų išaiškėję, jeigu policija nebūtų grįžusi atgal. Tačiau įvykiai susiklostė E. V. ne itin naudinga linkme. Vyriškis prie vairo girtas sėdo pareigūnių akivaizdoje. Už tai jis praėjusių metų pabaigoje stojo prieš Tauragės apylinkės teismą. 

Paskambino,  nes sumušė

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriaus tyrėja liudydama teisme nurodė, kad praėjusių metų lapkričio 14-ąją, apie 17 val., buvo gautas pranešimas, jog pagalbos šaukiasi vyriškis – prie namų jį užpuolę 3 kaimynai. Pareigūnės įvykio vietoje pamatė, kad namo kieme stovi automobilis.

Nukentėjusysis E. V. buvo apklaustas, surašyti procesiniai dokumentai, be to, vyriškiui alkotesteriu buvo nustatytas 1,79 prom. girtumas. Baigęs kalbėti su pareigūnėmis sumuštasis nuėjo pasakyti namuose buvusiam sūnui, kad atvažiuoja mama. Mat pareigūnės nenorėjo vaiko palikti su girtu vyru. Jos lauke palaukė apie 10 minučių, bet nukentėjusysis nebepasirodė. Pareigūnės nuėjo į vyriškio namus. Įėjusi į virtuvę viena pareigūnių pamatė, kad E. V. sėdi prie stalo, ant kurio buvo padėtas degtinės butelis ir pripilta taurelė. Pareigūnė sudrausmino E.V., kad šis nebegertų ir eitų kartu į tarnybinį automobilį dar pasirašyti kai kurių dokumentų. 

Pareigūnės savo tarnybiniame automobilyje laukė E. V., tačiau po 5 min. šis vis nepasirodė. Viena pareigūnių pakartotinai paragino vyriškį ateiti. Šis po minutės jau pasirodė, tačiau dar labiau apgirtęs. 

Grįžo užfiksuoti vietos

Atvažiavo E. V. sūnaus mama, kuri paėmė vaiką ir išvyko. Pareigūnės taip pat ėmė judėti policijos komisariato link, tačiau po 10 minučių grįžo nufotografuoti įvykio vietos. Užfiksavusios nusikaltimo vietą jos automobiliu įsuko į keliuką, kuris veda į E. V. sodybos kiemą, kad galėtų apsisukti. Jos staiga pamatė kieme prie namo tebestovintį automobilį, tačiau transporto priemonė šįkart jau buvo užvesta, matėsi iš duslintuvo kylantys dūmai, be to, degė galiniai ir priekiniai žibintai. 

Automobilio vairuotojo durelės – iki galo atidarytos ir prie jų stovėjo E. V. Tuomet šis pareigūnių akivaizdoje įsėdo į automobilį ir junginėjo šviesas. Automobilis pajudėjo atgal, vėliau sustojo. Pareigūnės tarnybiniu automobiliu išvažiavo iš keliuko, pavažiavo ir sustojo taip, kad galėtų toliau stebėti E. V. Tuomet jos pamatė, kad E. V. automobiliu pavažiavo atgal apie 100 metrų ir sustojo prie elektrinio piemens. 

Neigė vairavęs

Pareigūnės nusprendė, kad jau metas sustabdyti vairuotoją taigi, įsijungė švyturėlius, pavažiavo atgal ir įsuko į E. V. sodybos keliuką. Kai jps privažiavo prie E. V. automobilio, vyriškis sėdėjo atsidaręs vairuotojo dureles.

Teisme liudijusi pareigūnė teigė, kad E. V. vyzdžiai buvo išsiplėtę, o bendraujant su juo iš burnos sklido aitrus alkoholio kvapas. Vyras iš pradžių neigė vairavęs. Jis sakė, kad jo mašina toje vietoje stovėjo jau seniai. Be to, vairuotojas aiškino negalėjęs vairuoti, nes nėra automobilio raktelių. Be to, vyras kategoriškai atsisakė pasitikrinti girtumą alkoholio matuokliu. Pareikalavus išlipti iš automobilio E. V. eidamas svirduliavo, mosikavo rankomis, judesiai buvo nekoordinuoti. Tuomet vairuotojas buvo pasodintas į tarnybinio automobilio laikino sulaikymo vietą. 

O pareigūnės tuo metu ieškojo pievoje numestų automobilio raktelių, tačiau jų nerado. Patikrinusios transporto priemonės dangtį jos suprato, kad variklis dar šiltas. 

Vėliau atvykę kiti pareigūnai pamatė, kad rakteliai paslėpti bagažinėje. O štai E. V. pristatytas į komisariatą.

Teisme E. V. visiškai prisipažino kaltu, o baudžiamoji byla baigta teismo baudžiamuoju įsakymu, todėl jam skirta 3,75 tūkst. eurų bauda sumažintina  trečdaliu. Vyrui būtų tekę pakloti jau tik 2,5 tūkst. eurų, tačiau teismas įvertino ir tai, kad vairuotojas buvo sulaikytas dvi dienas. Taigi, į valstybės biudžetą vairuotojas turės įnešti 2,3 tūkst. eurų. 

Iš vyriškio 2 metams atimta teisė vairuoti.

 

Nuotrauka
dingo
Įkelta:
prieš 17 valandų
Policija išplatino pranešimą apie dingusį vyrą. Gegužės 16-ąją,  apie 12 val. iš sodybos, Šilutės rajone, Minijos kaime, išėjo ir iki šiol negrįžo Rimgaudas Juozas Strumyla, gimęs 1949 metais.
Nuotrauka
pinigai
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-05-16
Savaitgaliui praėjus, policijos pareigūnai pastebi, kad gyventojai vis dar pakliūna į sukčių pinkles. Šį kartą iš asmens apgaulės būdu b uvo išvilioti 2800 eurų.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-05-16
Teisėsaugai gerai žinomas, net 9 kartus teistas E. P. Tauragės apylinkės teisme išgirdo nuosprendį dėl jam pateiktų kaltinimų sumušus pas jį namuose prisiglaudusį vyriškį.
Nuotrauka
alkotesteris
Įkelta:
2022-05-11
Gegužės 4-10 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai siekdami užtikrinti eismo saugumą keliuose, vykdė vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolę.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-05-11
Tauragės apskrities policija praneša, kad vakar, apie 16.30 val., Tauragės rajone, Stirbaičių kaime, Stirbaičių gatvėje, neblaivus (3,01 prom.) vyras, gimęs 1974 metais, vairavo automobilį „Ford Focus“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonių vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo.
Nuotrauka
ugniagesiai
Įkelta:
2022-05-10
Savaitgalį Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos įvykių suvestinė pasipildė trimis skirtingais iškvietimais – rastas sprogmuo Sutkų kaime, kilęs gaisras Bitėnų kaime bei katino gelbėjimo operacija Tauragės mieste.
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-05-05
Tauragės apylinkės teismas kovo 21-ąją paskelbė nuosprendį neteistam vyriškiui, įkliuvusiam dėl saviizoliacijos nesilaikymo. COVID-19 sirgęs vyras laiką turėjo leisti namuose, tačiau išvyko  į darbą pasirašyti dokumentų. Tai pamatę liudytojai informavo teisėsaugą. Tiesa, nors nusikaltimą vyriškis padarė, nuo baudžiamosios atsakomybės jis išsisuko.
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-05-01
​​​​​​​Nukentėjusioji pareigūnams pasakojo, kad praėjusių metų gruodžio 13-ąją, apie 17 val., parvežė draugę iš parduotuvės ir padėjo jai nunešti pirkinius į virtuvę. Joje buvo du pažįstami, kurie vartojo alkoholinius gėrimus, tarp jų – ir kaltinamasis. Moteris ėmė gerti kavą ir tuomet iš kaltinamojo išgirdo pasiūlymą „eiti gyventi su jo pusbroliu“. Moteris atsakė, kad turi draugą. Nukentėjusioji prisiminė, kad tuomet kaltinamasis ėmė ją necenzūriškai įžeidinėti, o ši jam atšovė, kad tegul vyriškis pažvelgia į save – sėdi mamai ant sprando ir nieko nedirba. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-04-30
„Greita paskola vos per 15 minučių“, – skelbia viena reklama kompiuterio ekrane ieškant internete paskolą suteikti galinčios institucijos. Skamba gundančiai. Tačiau prieš spustelėdami greitųjų kreditų bendrovių tinklalapius žmones turėtų dažniau pagalvoti, ar jiems tikrai reikalingi, iš pirmo žvilgsnio, itin lengvai pasiekiami pinigai. Kreditas ne tik gali padėti įgyvendinti svajones ar pasirūpinti buitimi, bet ir tapti tikru galvos skausmu. Taip nutiko tauragiškei, nusprendusiai pasiskolinti beveik 1 tūkst. eurų. 
Nuotrauka
 Asociatyvi autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-04-30
​​​​​​​Kovo 31-ąją Tauragės apylinkės teismas priėmė nutartį dėl dviejų pusbrolių konflikto. Vienas vyriškis buvo pripažintas tyčia apgadinęs kito automobilį, bet už tai skirta 600 eurų bauda jam pasirodė pernelyg didelė. Vyras teisme skundėsi, esą pareigūnai jį nubaudė nepagrįstai.