Girtų sugyventinių žodinis barnis baigėsi fiziniu smurtu
Įkelta:
2022-01-25
Nuotrauka
policija
Aprašymas

Lietuvos policijos nuotrauka

 

15-metės dukros akivaizdoje susipykęs su sugyventine vyras nusprendė pastarąją „apraminti“. Tačiau jo drausminimo metodai teisėsaugai nepasirodė tinkami. Anksčiau neteistas A. G., dirbantis vienoje įmonėje santechniku, Tauragės apylinkės teisme pasakojo, kaip smurtavo prieš moterį. 

Kaltinamasis teigė, kad kartu su nukentėjusiąja įvykio vakarą grįžo neblaivūs. Anot jo, moteris kėlė triukšmą, elgėsi agresyviai. Taigi, A. G. savais „metodais“ nusprendė sugyventinę pamokyti ir sudavė jai vieną smūgį į lūpas.

Nukentėjusioji R. J. pirmą kartą apklausiama policijoje (prieš apklausą moteriai nustatytas 1,73 prom. neblaivumas) teigė, kad jos sugyventinis A. G. bute kumščiu sudavė vieną smūgį į lūpų sritį ir ją tampė paėmęs už rūbų. Moteris tikino nukritusi ant grindų. Pasak jos, tuomet A. G. spyrė ne mažiau kaip 4 kartus jai į krūtinės sritį. Vėliau jiems einant gatve, teigė nukentėjusioji, A. G. ją pargriovė ant grindinio ir spyrė ne mažiau kaip 4 smūgius į krūtinės sritį. Policijos pareigūnų nukentėjusioji buvo apklausiama dar kartą. Kitos apklausos metu moteris jau teigė negalinti patvirtinti, kad A. G. tikrai ją sužalojo stumdantis lauke. Ant krūtinės nebuvo likę jokių sužalojimų ar mėlynių. Ji papildomos apklausos metu teigė pareigūnams nurodžiusi, kad A. G. jai spyrė, nes būdama girta nesuprato, jog jai trūksta oro. Moteris teigė jutusi dusulį dėl streso ir išgąsčio, o ne dėl krūtinės sumušimo. 

Pasakodama apie įvykio aplinkybes, ji teigė konfliktavusi su sugyventiniu, kai bute pasirodė 15 metų dukra. Esą tuomet A. G. išėjo su paaugle iš namų. Motina bandė juos abu sulaikyti, todėl ėjo iš paskos. Ji sakė apsistumdžiusi su A. G., bet smūgių vyras esą nesudavė. Būnant lauke neva A. G. nesmurtavo.

Vis dėlto moteris kaltino vyrą jai sudavus kumščiu į veidą. Tai pripažino ir pats kaltinamasis. 

Vyras dukrą vedė pas senelius, nes nenorėjo, jog vaikas matytų girtą motiną. Pasak jo, dukra konflikto nematė, bet girdėjo triukšmą.

Be to, jis tikino besigailintis dėl savo poelgio ir aiškino, kad šiuo metu su sugyventine sutaria gerai. 

Tauragės apylinkės teismas konstatavo, kad kaltinamasis, mušdamas moterį, sukėlė nežymų sveikatos sutrikdymą savo šeimos nariui.

Teisėjas Michail Volčkov gruodžio 15 d. baudžiamuoju įsakymu A. G. pripažino kaltu dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo ir skyrė vyrui 6 mėnesių laisvės apribojimą, įpareigojant visą laisvės apribojimo laikotarpį nevartoti psichiką veikiančių medžiagų ir dalyvauti smurtinį elgesį keičiančiose programose.

 

Nuotrauka
dingo
Įkelta:
prieš 16 valandų
Policija išplatino pranešimą apie dingusį vyrą. Gegužės 16-ąją,  apie 12 val. iš sodybos, Šilutės rajone, Minijos kaime, išėjo ir iki šiol negrįžo Rimgaudas Juozas Strumyla, gimęs 1949 metais.
Nuotrauka
pinigai
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-05-16
Savaitgaliui praėjus, policijos pareigūnai pastebi, kad gyventojai vis dar pakliūna į sukčių pinkles. Šį kartą iš asmens apgaulės būdu b uvo išvilioti 2800 eurų.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-05-16
Teisėsaugai gerai žinomas, net 9 kartus teistas E. P. Tauragės apylinkės teisme išgirdo nuosprendį dėl jam pateiktų kaltinimų sumušus pas jį namuose prisiglaudusį vyriškį.
Nuotrauka
alkotesteris
Įkelta:
2022-05-11
Gegužės 4-10 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai siekdami užtikrinti eismo saugumą keliuose, vykdė vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolę.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-05-11
Tauragės apskrities policija praneša, kad vakar, apie 16.30 val., Tauragės rajone, Stirbaičių kaime, Stirbaičių gatvėje, neblaivus (3,01 prom.) vyras, gimęs 1974 metais, vairavo automobilį „Ford Focus“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonių vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo.
Nuotrauka
ugniagesiai
Įkelta:
2022-05-10
Savaitgalį Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos įvykių suvestinė pasipildė trimis skirtingais iškvietimais – rastas sprogmuo Sutkų kaime, kilęs gaisras Bitėnų kaime bei katino gelbėjimo operacija Tauragės mieste.
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-05-05
Tauragės apylinkės teismas kovo 21-ąją paskelbė nuosprendį neteistam vyriškiui, įkliuvusiam dėl saviizoliacijos nesilaikymo. COVID-19 sirgęs vyras laiką turėjo leisti namuose, tačiau išvyko  į darbą pasirašyti dokumentų. Tai pamatę liudytojai informavo teisėsaugą. Tiesa, nors nusikaltimą vyriškis padarė, nuo baudžiamosios atsakomybės jis išsisuko.
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-05-01
​​​​​​​Nukentėjusioji pareigūnams pasakojo, kad praėjusių metų gruodžio 13-ąją, apie 17 val., parvežė draugę iš parduotuvės ir padėjo jai nunešti pirkinius į virtuvę. Joje buvo du pažįstami, kurie vartojo alkoholinius gėrimus, tarp jų – ir kaltinamasis. Moteris ėmė gerti kavą ir tuomet iš kaltinamojo išgirdo pasiūlymą „eiti gyventi su jo pusbroliu“. Moteris atsakė, kad turi draugą. Nukentėjusioji prisiminė, kad tuomet kaltinamasis ėmė ją necenzūriškai įžeidinėti, o ši jam atšovė, kad tegul vyriškis pažvelgia į save – sėdi mamai ant sprando ir nieko nedirba. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-04-30
„Greita paskola vos per 15 minučių“, – skelbia viena reklama kompiuterio ekrane ieškant internete paskolą suteikti galinčios institucijos. Skamba gundančiai. Tačiau prieš spustelėdami greitųjų kreditų bendrovių tinklalapius žmones turėtų dažniau pagalvoti, ar jiems tikrai reikalingi, iš pirmo žvilgsnio, itin lengvai pasiekiami pinigai. Kreditas ne tik gali padėti įgyvendinti svajones ar pasirūpinti buitimi, bet ir tapti tikru galvos skausmu. Taip nutiko tauragiškei, nusprendusiai pasiskolinti beveik 1 tūkst. eurų. 
Nuotrauka
 Asociatyvi autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-04-30
​​​​​​​Kovo 31-ąją Tauragės apylinkės teismas priėmė nutartį dėl dviejų pusbrolių konflikto. Vienas vyriškis buvo pripažintas tyčia apgadinęs kito automobilį, bet už tai skirta 600 eurų bauda jam pasirodė pernelyg didelė. Vyras teisme skundėsi, esą pareigūnai jį nubaudė nepagrįstai.