Prie vairo girtas sučiuptas vyriškis neprisiminė net kur važiavo
Įkelta:
2021-12-13
Nuotrauka
Asociatyvi nuotauka
Aprašymas

Asociatyvi nuotauka

Tauragės apylinkės teismas spalio 20-ąją paskelbė nuosprendį anksčiau neteistam V. G., kuris šių metų rugsėjo 24-ąją vairavo automobilį girtas. 

Teisme kaltinamasis V. G. dėl jam pareikšto kaltinimo kaltu prisipažino visiškai. Jis nurodė, kad rugsėjo 24-ąją, po vidurnakčio, jis vairavo draugės E. S. automobilį. Paklaustas, kur važiavo, jis teigė nepamenantis, bet spėjo, kad tikriausiai pas draugą. Tačiau kad ir koks buvo kelionės tikslas, V. G. jo nepasiekė. Jį sulaikė policijos pareigūnai. 

Tuo metu liudytoja R. V. apklausiama ikiteisminio tyrimo metu pareigūnams pasakojo, kad apie 1.25 val. namuose išgirdo, kaip į kiemą atvažiavo automobilis, kuris junginėjo šviesas, signalizavo. Nesupratusi, kas tai galėjo būti, ji apie tai pranešė policijai. Tuo metu keletą minučių automobilis pastovėjęs išvažiavo. Po kurio laiko atvykę policijos pareigūnai moters paklausė, ar ji pažįsta sulaikytą asmenį. Pasirodo, kad V. G. jos pažįstamas.

Alkotesteriu vyrui buvo nustatytas 2,22 prom. girtumas. 

Teisme V. G. neslėpė, kad tądien jis gėrė viskį. Vyras teigė blogai vertinantis tokius savo veiksmus, bet prašantis jį atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą.

Kaltinamojo V. G. laiduotoja sutiko būti jo draugė E. S., kurios automobilį vyras ir vairavo. Teisme paaiškėjo, kad kaltinamojo ir E. S. tarpusavio santykiai artimi, jie ilgą laiką bendrauja. Moteris esą daro teigiamą įtaką draugui, su kuriuo planuoja kurti šeimą. Mokykloje dirbanti E. S. mokymo įstaigos vadovės charakterizuojama kaip stropi, darbšti, sąžininga, atsakingai atliekanti jai pavestus darbus. „Nurodytos aplinkybės leidžia pagrįstai manyti, kad E. S. yra verta teismo pasitikėjimo ir gali daryti V. G. teigiamą įtaką bei būti laiduotoja“, – nusprendė teisėja Dalia Zimantienė. 

V. G. buvo atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą be užstato, o baudžiamoji byla nutraukta. 

Nors teistumo išvengė, V. G. vis tiek per 4 mėnesius turės sumokėti 750 eurų į Nukentėjusiųjų nuo nusikaltimų asmenų fondą.

Be to, teismas nusprendė iš V. G. išieškoti ir transporto priemonės, kurią jis vairavo, kainai prilygstančią sumą, t.y. 3 tūkst. eurų. Lėšos atiteks valstybės biudžetui. 

Teismas kaltinamajam išaiškino, kad jeigu asmuo, atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą, laidavimo metu padarys baudžiamąjį nusižengimą ar neatsargų nusikaltimą, teismas gali panaikinti sprendimą dėl atleidimo nuo baudžiamosios atsakomybės ir spręsti dėl baudžiamosios atsakomybės už visas padarytas nusikalstamas veikas.

 

Nuotrauka
akistata
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apylinkės teismas balandžio 22-ąją išnagrinėjo baudžiamąją bylą dėl praėjusiais metais Tauragėje įvykusios skaudžios avarijos, kurioje nukentėjo ir vaikas. Avarijos kaltininkas gailėjosi, aiškino, kad buvo išsiblaškęs, dėl to nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio ir su juo susidūrė.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-05-20
Anksčiau 7 kartus už vagystes, smurtą, narkotinių medžiagų turėjimą teistas R. N. šįkart „prisidirbo“ nugvelbęs iš Tauragėje parduotuvės 8,4 euro vertės degtinės butelį. Tauragės apylinkės teismas jį už įvykdytą vagystę nuteisė areštu.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-05-19
Tauragės apskrities policija informavo gavę pranešimą dėl neteisėtai, Šilalės rajone, Kaltinėnų miestelyje, laikomų lygiavamzdžio šautuvo šovinių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Nuotrauka
dingo
Įkelta:
2022-05-18
Policija išplatino pranešimą apie dingusį vyrą. Gegužės 16-ąją,  apie 12 val. iš sodybos, Šilutės rajone, Minijos kaime, išėjo ir iki šiol negrįžo Rimgaudas Juozas Strumyla, gimęs 1949 metais.
Nuotrauka
pinigai
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-05-16
Savaitgaliui praėjus, policijos pareigūnai pastebi, kad gyventojai vis dar pakliūna į sukčių pinkles. Šį kartą iš asmens apgaulės būdu b uvo išvilioti 2800 eurų.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-05-16
Teisėsaugai gerai žinomas, net 9 kartus teistas E. P. Tauragės apylinkės teisme išgirdo nuosprendį dėl jam pateiktų kaltinimų sumušus pas jį namuose prisiglaudusį vyriškį.
Nuotrauka
alkotesteris
Įkelta:
2022-05-11
Gegužės 4-10 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai siekdami užtikrinti eismo saugumą keliuose, vykdė vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolę.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-05-11
Tauragės apskrities policija praneša, kad vakar, apie 16.30 val., Tauragės rajone, Stirbaičių kaime, Stirbaičių gatvėje, neblaivus (3,01 prom.) vyras, gimęs 1974 metais, vairavo automobilį „Ford Focus“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonių vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo.
Nuotrauka
ugniagesiai
Įkelta:
2022-05-10
Savaitgalį Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos įvykių suvestinė pasipildė trimis skirtingais iškvietimais – rastas sprogmuo Sutkų kaime, kilęs gaisras Bitėnų kaime bei katino gelbėjimo operacija Tauragės mieste.
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-05-05
Tauragės apylinkės teismas kovo 21-ąją paskelbė nuosprendį neteistam vyriškiui, įkliuvusiam dėl saviizoliacijos nesilaikymo. COVID-19 sirgęs vyras laiką turėjo leisti namuose, tačiau išvyko  į darbą pasirašyti dokumentų. Tai pamatę liudytojai informavo teisėsaugą. Tiesa, nors nusikaltimą vyriškis padarė, nuo baudžiamosios atsakomybės jis išsisuko.