Dingęs vyras rastas bute Tauragėje, buvo iškeltas iš balkono
Įkelta:
2021-12-16
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Aprašymas

Gelbėjimo operaciją stebintys policijos pareigūnai vėliau išvaduotą asmenį pristatys į komisariatą. Autoriaus nuotrauka.

,
Nuotrauka
Autoriaus nuotr.
Aprašymas

Vyksta gelbėjimo operacija. Autoriaus nuotrauka

,
Nuotrauka
Autoriaus nuotr.
Aprašymas

Ugniagesiai ruošiasi gelbėjimo operacijai. Autoriaus nuotrauka

,
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Aprašymas

Ugniagesys gelbėtojas lipa žemyn. Autoriaus nuotrauka

,
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Aprašymas

Į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai. Autoriaus nuotrauka

,
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Aprašymas

Vyksta gelbėjimo operacija. Autoriaus nuotrauka

,
Video file

Ketvirtadienį Tauragėje, Vasario 16-osios gatvėje, pareigūnai rado nuo gruodžio 11-osios ieškomą asmenį, kurio pasigedo artimieji. Jis buvo išlaisvintas iš namų ugniagesių gelbėtojų, iškėlusių kopėčias ir nuleidusių vyrą iš buto balkono. 

Įvykio vietoje buvo matyti 2 policijos pareigūnai ir ugniagesių gelbėtojų komanda. Specialiosios tarnybos atkreipė ir namo gyventojų, pro šalį žingsniavusiųjų aplinkinių dėmesį. Kai kurie jų filmavo ir fotografavo situaciją, tiesa, paaiškinti, kas konkrečiai čia nutiko, jie negalėjo. Ugniagesiai prie Vasario 16-osios gatvėje stovinčio 4 aukštų daugiabučio pasirodė maždaug po 10 valandos ryto. 

Video file

Kaip vėliau „Tauragės žinioms“ teigė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė, žmogus negalėjo ištrūkti iš savo namų, todėl buvo nuspręsta jį išvaduoti. Dėl kokių priežasčių jis negalėjo išeiti iš patalpų, ji nepatikslino.

Be to, L. Banienė komentavo, jog pranešimas apie dingusį žmogų buvo pateiktas Marijampolės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

– Šis vyras rastas Tauragėje ir bus pristatytas į Marijampolės policijos komisariatą. Dėl to į įvykio vietą atvyko ir pareigūnai, – kalbėjo L. Banienė.

Policijos atstovė patikslino, kad vyras ieškomas ne dėl kokių nors pareikštų įtarimų nusikalstamais veiksmais, o tik dėl artimųjų kreipimosi. Kaip vyras buvo aptiktas šiame bute, viešai neskelbiama.

 

Nuotrauka
akistata
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apylinkės teismas balandžio 22-ąją išnagrinėjo baudžiamąją bylą dėl praėjusiais metais Tauragėje įvykusios skaudžios avarijos, kurioje nukentėjo ir vaikas. Avarijos kaltininkas gailėjosi, aiškino, kad buvo išsiblaškęs, dėl to nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio ir su juo susidūrė.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-05-20
Anksčiau 7 kartus už vagystes, smurtą, narkotinių medžiagų turėjimą teistas R. N. šįkart „prisidirbo“ nugvelbęs iš Tauragėje parduotuvės 8,4 euro vertės degtinės butelį. Tauragės apylinkės teismas jį už įvykdytą vagystę nuteisė areštu.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-05-19
Tauragės apskrities policija informavo gavę pranešimą dėl neteisėtai, Šilalės rajone, Kaltinėnų miestelyje, laikomų lygiavamzdžio šautuvo šovinių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Nuotrauka
dingo
Įkelta:
2022-05-18
Policija išplatino pranešimą apie dingusį vyrą. Gegužės 16-ąją,  apie 12 val. iš sodybos, Šilutės rajone, Minijos kaime, išėjo ir iki šiol negrįžo Rimgaudas Juozas Strumyla, gimęs 1949 metais.
Nuotrauka
pinigai
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-05-16
Savaitgaliui praėjus, policijos pareigūnai pastebi, kad gyventojai vis dar pakliūna į sukčių pinkles. Šį kartą iš asmens apgaulės būdu b uvo išvilioti 2800 eurų.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-05-16
Teisėsaugai gerai žinomas, net 9 kartus teistas E. P. Tauragės apylinkės teisme išgirdo nuosprendį dėl jam pateiktų kaltinimų sumušus pas jį namuose prisiglaudusį vyriškį.
Nuotrauka
alkotesteris
Įkelta:
2022-05-11
Gegužės 4-10 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai siekdami užtikrinti eismo saugumą keliuose, vykdė vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolę.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-05-11
Tauragės apskrities policija praneša, kad vakar, apie 16.30 val., Tauragės rajone, Stirbaičių kaime, Stirbaičių gatvėje, neblaivus (3,01 prom.) vyras, gimęs 1974 metais, vairavo automobilį „Ford Focus“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonių vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo.
Nuotrauka
ugniagesiai
Įkelta:
2022-05-10
Savaitgalį Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos įvykių suvestinė pasipildė trimis skirtingais iškvietimais – rastas sprogmuo Sutkų kaime, kilęs gaisras Bitėnų kaime bei katino gelbėjimo operacija Tauragės mieste.
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-05-05
Tauragės apylinkės teismas kovo 21-ąją paskelbė nuosprendį neteistam vyriškiui, įkliuvusiam dėl saviizoliacijos nesilaikymo. COVID-19 sirgęs vyras laiką turėjo leisti namuose, tačiau išvyko  į darbą pasirašyti dokumentų. Tai pamatę liudytojai informavo teisėsaugą. Tiesa, nors nusikaltimą vyriškis padarė, nuo baudžiamosios atsakomybės jis išsisuko.