Vytauto ir K. Jauniaus gatvių sankryžoje vėl susidūrė automobiliai
Įkelta:
2021-11-25
Nuotrauka
a
Nuotraukos autorius:
Deivido Vikšraičio nuotr./ Pagalba vairuotojams Tauragėje feisbuko grupė
,
Nuotrauka
a
Nuotraukos autorius:
Justės Stankutės nuotr./ Pagalba vairuotojams Tauragėje feisbuko grupė
informacija@taurageszinios.lt
A
A

Apie 14 val. Vytauto ir K. Jauniaus gatvių sankryžoje susidūrė du lengvieji automobiliai. Viena transporto priemonių įvykio metu atsidūrė ant šaligatvio.

Oficialiais duomenimis, pareigūnai į įvykį kviesti nebuvo – vairuotojai sutarė dėl kaltės ir užpildė eismo įvykių deklaraciją. Nukentėjusiųjų nėra.

Toje pačioje vietoje prieš savaitę taip pat fiksuota avarija. Po jos medikų apžiūros prireikė vienu automobilių keliavusiai senjorai.

Nuotrauka
iesko
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apskrities policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti vaizdo kameromis užfiksuotą vyrą, vairuojantį automobilį „Toyota Avensis“ (universalas, pilkos spalvos).
Nuotrauka
su mobiliaisiais
Įkelta:
2022-08-08
Praėjusią savaitę, rugpjūčio 2-5 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuojant transporto priemones naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis.
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-08-07
Net dukart prieš savo sutuoktinę ranką pakėlęs A. U. sulaukė jos atleidimo. Liepą prieš Tauragės apylinkės teismą stojęs vyriškis pažadėjo daugiau nebesmurtauti. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-08-03
Vedęs, profesinį išsilavinimą įgijęs V. N. Tauragės apylinkės teisme turėjo paaiškinti savo žiauraus poelgio priežastis. Vyras birželio 3-ąją buvo nuteistas už tai, jog pasmaugė 4 šuniukus. 
Nuotrauka
vagis
Įkelta:
2022-07-29
Kad reikia saugotis vagių, prekybos centrų apsaugos darbuotojams jokia naujiena. Tačiau vienos parduotuvės apsaugininkai, sulaikę vagišius, po kurio laiko suprato, kad ir patys buvo apvogti – iš stebėjimo posto nugvelbta banko kortelių. Anksčiau už žmogaus laikymą nelaisvėje bei plėšimą teistam O. L. birželio 17-ąją Tauragės apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis.