Vytauto ir K. Jauniaus gatvių sankryžoje susidūrė du lengvieji automobiliai
Įkelta:
2021-11-11
Nuotrauka
a
Nuotraukos autorius:
Artūro Zaveckio nuotr./FB grupė „Pagalba vairuotojams Tauragėje“
informacija@taurageszinios.lt
A
A

Apie 13 val. Vytauto ir K. Jauniaus gatvių sankryžoje įvyko avarija.

Pirminiais duomenimis, susidūrė lengvieji automobiliai „Mitsubishi“ ir  „Seat“. Į įvykio vietą išsiųstos visos pagalbos tarnybos. 

Kaip informavo policija, avarijos metu nukentėjo „Seat“ automobilio keleivė, apie 85 m. senjora. Ji po įvykio buvo išvežta į ligoninę.

 

Nuotrauka
iesko
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apskrities policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti vaizdo kameromis užfiksuotą vyrą, vairuojantį automobilį „Toyota Avensis“ (universalas, pilkos spalvos).
Nuotrauka
su mobiliaisiais
Įkelta:
2022-08-08
Praėjusią savaitę, rugpjūčio 2-5 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuojant transporto priemones naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis.
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-08-07
Net dukart prieš savo sutuoktinę ranką pakėlęs A. U. sulaukė jos atleidimo. Liepą prieš Tauragės apylinkės teismą stojęs vyriškis pažadėjo daugiau nebesmurtauti. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-08-03
Vedęs, profesinį išsilavinimą įgijęs V. N. Tauragės apylinkės teisme turėjo paaiškinti savo žiauraus poelgio priežastis. Vyras birželio 3-ąją buvo nuteistas už tai, jog pasmaugė 4 šuniukus. 
Nuotrauka
vagis
Įkelta:
2022-07-29
Kad reikia saugotis vagių, prekybos centrų apsaugos darbuotojams jokia naujiena. Tačiau vienos parduotuvės apsaugininkai, sulaikę vagišius, po kurio laiko suprato, kad ir patys buvo apvogti – iš stebėjimo posto nugvelbta banko kortelių. Anksčiau už žmogaus laikymą nelaisvėje bei plėšimą teistam O. L. birželio 17-ąją Tauragės apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis.