Vyras įkando sugyventinei į pirštą
Įkelta:
2021-11-21
Nuotrauka
a
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi Ammar Sabaa („Unsplash“) nuotrauka

Ne kartą prieš sugyventinę smurtavęs ir dėl to teistas Žydrūnas V. sugriovė savo šeimos gyvenimą. Moteris panoro su juo išsiskirti. Jos kantrybės taurę perpildė šią vasarą vėl prieš ją nukreiptas smurto protrūkis. Spalio 7-ąją Tauragės apylinkės teisme Žydrūnas V. dėl savo veiksmų išgirdo naują nuosprendį. 

 

Nukentėjusioji teisme teigė, kad su Žydrūnu V. gyveno kartu, jie turi penkis vaikus. Dieną prieš įvykį įvyko konfliktas su sūnumi. Moteris dėl to iškvietė policiją. Pastarasis tuomet pabėgo nuo pareigūnų ir pasislėpė. Šių metų liepos 27-ąją nukentėjusioji iš savo namų išvyko į sodybą, šalia kurios ganėsi gyvuliai. Maždaug apie 20.30 val. min. ji girdė veršelį, kai iš nugaros priėjo sugyventinis.

Moteris teigė jo nemačiusi, kai staiga Žydrūnas V. ją pastūmė, ir nukentėjusioji nusirito grioviu. Ji labai išsigando. Moteris kaltinamajam pasakė, kad šis nustotų smurtauti, o tuo metu neblaivus sugyventinis ėmė priekaištauti jai dėl vakarykštės dienos, kad ji kvietė policiją. Pasak nukentėjusiosios, Žydrūnas V. spyrė į kibirą, jį sulaužė. Moteris suprato, kad vyro agresija vis stiprėja, tad nusprendė šauktis pagalbos. Tačiau Žydrūnas V., suvokęs, kad moteris skambina policijai, norėjo paimti iš jos telefoną, ją puolė ir parbloškė ant žemės. Vyras, griebdamas ranka jai už veido, nagu perbrėžė jai kairį skruostą. Tuo pat metu jis kando sugyventinei  į pirštą. 

Atvykus policijos pareigūnams vyras buvo sulaikytas.

Teisme Žydrūnas V. prisipažino kaltu ir paaiškino, kad gailisi dėl smurtinių savo veiksmų prieš sugyventinę ir mano, kad tokiam jo elgesiui turėjo įtakos jo neblaivumas. Vyras pripažino, kad turi problemų dėl alkoholio vartojimo ir sutinka būti gydomas nuo šios priklausomybės. 

Tauragės apylinkės teismas nuosprendyje konstatavo, kad tris kartus teistas kaltinamasis išvadų taip ir nepadarė, todėl šįkart nusprendė jam skirti 8 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, tiesa, lygtinai. Teismas vyrą įpareigojo naktimis leisti laiką namuose, nevartoti jokių svaigalų ir gydytis priklausomybes.

 

 

Nuotrauka
iesko
Įkelta:
2022-08-09
Tauragės apskrities policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti vaizdo kameromis užfiksuotą vyrą, vairuojantį automobilį „Toyota Avensis“ (universalas, pilkos spalvos).
Nuotrauka
su mobiliaisiais
Įkelta:
2022-08-08
Praėjusią savaitę, rugpjūčio 2-5 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuojant transporto priemones naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis.
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-08-07
Net dukart prieš savo sutuoktinę ranką pakėlęs A. U. sulaukė jos atleidimo. Liepą prieš Tauragės apylinkės teismą stojęs vyriškis pažadėjo daugiau nebesmurtauti. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-08-03
Vedęs, profesinį išsilavinimą įgijęs V. N. Tauragės apylinkės teisme turėjo paaiškinti savo žiauraus poelgio priežastis. Vyras birželio 3-ąją buvo nuteistas už tai, jog pasmaugė 4 šuniukus. 
Nuotrauka
vagis
Įkelta:
2022-07-29
Kad reikia saugotis vagių, prekybos centrų apsaugos darbuotojams jokia naujiena. Tačiau vienos parduotuvės apsaugininkai, sulaikę vagišius, po kurio laiko suprato, kad ir patys buvo apvogti – iš stebėjimo posto nugvelbta banko kortelių. Anksčiau už žmogaus laikymą nelaisvėje bei plėšimą teistam O. L. birželio 17-ąją Tauragės apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis.