Vyras įkando sugyventinei į pirštą
Įkelta:
2021-11-21
Nuotrauka
a
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi Ammar Sabaa („Unsplash“) nuotrauka

Ne kartą prieš sugyventinę smurtavęs ir dėl to teistas Žydrūnas V. sugriovė savo šeimos gyvenimą. Moteris panoro su juo išsiskirti. Jos kantrybės taurę perpildė šią vasarą vėl prieš ją nukreiptas smurto protrūkis. Spalio 7-ąją Tauragės apylinkės teisme Žydrūnas V. dėl savo veiksmų išgirdo naują nuosprendį. 

 

Nukentėjusioji teisme teigė, kad su Žydrūnu V. gyveno kartu, jie turi penkis vaikus. Dieną prieš įvykį įvyko konfliktas su sūnumi. Moteris dėl to iškvietė policiją. Pastarasis tuomet pabėgo nuo pareigūnų ir pasislėpė. Šių metų liepos 27-ąją nukentėjusioji iš savo namų išvyko į sodybą, šalia kurios ganėsi gyvuliai. Maždaug apie 20.30 val. min. ji girdė veršelį, kai iš nugaros priėjo sugyventinis.

Moteris teigė jo nemačiusi, kai staiga Žydrūnas V. ją pastūmė, ir nukentėjusioji nusirito grioviu. Ji labai išsigando. Moteris kaltinamajam pasakė, kad šis nustotų smurtauti, o tuo metu neblaivus sugyventinis ėmė priekaištauti jai dėl vakarykštės dienos, kad ji kvietė policiją. Pasak nukentėjusiosios, Žydrūnas V. spyrė į kibirą, jį sulaužė. Moteris suprato, kad vyro agresija vis stiprėja, tad nusprendė šauktis pagalbos. Tačiau Žydrūnas V., suvokęs, kad moteris skambina policijai, norėjo paimti iš jos telefoną, ją puolė ir parbloškė ant žemės. Vyras, griebdamas ranka jai už veido, nagu perbrėžė jai kairį skruostą. Tuo pat metu jis kando sugyventinei  į pirštą. 

Atvykus policijos pareigūnams vyras buvo sulaikytas.

Teisme Žydrūnas V. prisipažino kaltu ir paaiškino, kad gailisi dėl smurtinių savo veiksmų prieš sugyventinę ir mano, kad tokiam jo elgesiui turėjo įtakos jo neblaivumas. Vyras pripažino, kad turi problemų dėl alkoholio vartojimo ir sutinka būti gydomas nuo šios priklausomybės. 

Tauragės apylinkės teismas nuosprendyje konstatavo, kad tris kartus teistas kaltinamasis išvadų taip ir nepadarė, todėl šįkart nusprendė jam skirti 8 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, tiesa, lygtinai. Teismas vyrą įpareigojo naktimis leisti laiką namuose, nevartoti jokių svaigalų ir gydytis priklausomybes.

 

 

Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 4 valandas
Teismas patenkino Tauragės apylinkės prokuratūros prokuroro Nomedo Metrikio pareiškimą dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu ir pripažino 43-ejų metų Pagėgių gyventoją kaltu pasinaudojus svetimu galimybių pasu. Teismo sprendimu nuteistajam paskirta dvidešimties parų arešto bausmė jos vykdymą atidedant 3 mėnesiams, konfiskuotas jo mobilusis telefonas.
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-18
Ant sukčių kabliuko užkibęs vyriškis prarado per 300 eurų. Tauragėje gyvenantis nukentėjusysis buvo apgautas dar praėjusių metų lapkričio mėnesį, tačiau į policijos pareigūnus kreipėsi tik praėjusią savaitę. 
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-01-17
„Norėjau kaip geriau, bet tik prisidariau sau problemų“, – Tauragės apylinkės teisme ištarė ne kartą už vairavimą esant neblaiviam ir vagystę teistas E. N. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-14
Penktadienį Tauragės apskrities policija pranešė apie mieste aptiktą ekskavatorių ,,Hyundai HW140-9“, kuris buvo vogtas. Paaiškėjo, kad transporto priemonę neteisėtai pasisavinę asmenys nepagalvojo apie tai, jog gali būti sekami specialiu prietaisu. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-12
Tauragės apskrities policija trečiadienį pranešė, kad sausio 10 d. apie 16 val. 20 min. mergina, gimusi 2003 m., internetiniame puslapyje rado skelbimą apie parduodamą mobilaus ryšio telefoną „iPhone X“ ir į pardavėjo sąskaitą pervedė pinigus, tačiau prekės negavo. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-10
Kur dursi – ten pažeidimas arba nusikaltimas. Regis, tokia situacija susiklostė, kai Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai patikrino įtarimų sukėlusį jaunuolį. Patikrinamas neapsiėjo be radinių, už kuriuos numatyta atsakomybė. Paaiškėjo, jog vaikinas laikė ginklų, galimai narkotinių medžiagų ir kontrabandinių cigarečių.  
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-09
Tauragės apylinkės teisme nuteistas kreditą iš finansų įstaigos panoręs gauti vyriškis, prieš porą metų jau teistas Šilutėje bei Kaune dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės, jos duomenų panaudojimo bei pasipriešinimo valstybės tarnautojui. Bylos duomenimis, G. B. šįkart pateikė suklastotą dokumentą, todėl gruodžio 8-ąją jam paskelbtas naujas nuosprendis. 
Nuotrauka
uogiene
Aasociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-08
Policijos pareigūnų susidomėjimą sukėlęs tauragiškis kaip reikiant prisidirbo. Iš pradžių dėl gaminamos „naminukės“ įkliuvęs vyras, pasirodo, nelegaliai laikė ir šaunamąjį ginklą. Dėl jo tam buvo iškelta baudžiamoji byla, kurioje nuosprendis Tauragės apylinkės teisme paskelbtas lapkričio 30-ąją. 
Nuotrauka
Tauragės apskrities policija
Įkelta:
2022-01-07
Tauragės apskrities policija penktadienį pranešė, kad sausio 5-ąją apie 10 val. 30 min. Tauragės r., Mažonų k., rastas 1958 m. gimusios moters kūnas.
Nuotrauka
Asociatyvi policija.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-01-06
Tauragės apskrities policijos pareigūnai tiria vyro mirtį. Žmogaus kūnas rastas bute.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-05
Pagėgių savivaldybės teritorijoje esanti Endriškių palivarko sodyba buvo apgriauta, o jos plytos parduotos. Pastatas registruotas Kultūros vertybių registre, kadangi turi didelės mokslinės, kultūrinės, istorinės reikšmės. Taigi prieš Tauragės apylinkės teismą stojo plytas išardęs ir iš svetimo turto pasipelnęs vyriškis, turintis polinkį alkoholiui ir norėjęs gauti pinigų gėrimams įsigyti. Už paveldo sunaikinimą Tauragės apylinkės teismas  iš vyro Kultūros paveldo departamento naudai priteisė net 7164,41 euro žalos atlyginimo. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-04
Užsienyje dirbantis tauragiškis prarado teisę vairuoti po to, kai buvo sulaikytas girtas prie vairo. Anksčiau vairuotoju dirbusiam pažeidėjui teko keisti profesiją, o gruodžio 2-ąją – išklausyti Tauragės apylinkės teismo nuosprendį.