Vengė karo prievolės – gavo teistumą
Įkelta:
2021-11-22
Nuotrauka
a
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi kariuomene.lt nuotrauka 

Į privalomąją karo tarnybą pakviestas tauragiškis R. J. turėjo kitokių planų. Vaikinas dirbo užsienyje ir nesiruošė tarnauti. Jam ne kartą skirtos baudos už tai, kad jis neatvyksta kviečiamas, tačiau tai patriotiškumo nepaskatino. Galiausiai jo likimas atsidūrė teisėjų rankose. Tauragės apylinkės teismas jaunuolio byloje nuosprendį paskelbė spalio 19-ąją.

R. J. ikiteisminio tyrimo metu aiškino, kad pirmą kartą šaukimą vykti į karo prievolės tarnybą gavo 2020 metais. Kadangi tuo metu buvo užsienyje, jis susisiekė su tarnybos Tauragės poskyriu ir paaiškino, kad atvykti negali. Po kurio laiko grįžęs iš užsienio vaikinas vis dėlto atvyko į Karo prievolės tarnybos Tauragės poskyrį ir gavo siuntimą sveikatos patikrinimui. Tačiau apsilankęs pas gydytojus vyras lyg niekur nieko vėl išvyko dirbti į užsienį. 

Šių metų sausio pradžioje jis vėl patikrino internete skelbiamą prievolininkų sąrašą ir rado jame savo pavardę. Nors tuo metu jis jau buvo grįžęs į Lietuvą, su Tauragės poskyriu dėl karo prievolės nesusisiekė, niekam apie savo grįžimą nepranešė. 

Dėl neatvykimo į Karo prievolės tarnybos Tauragės poskyrį jam buvo skirtos administracinės baudos. Pirmą kartą – 15 eurų, antrą – 100 eurų. Pastarosios jis nesumokėjo. R. J. ir toliau gaudavo šaukimus atvykti į Karo prievolės tarnybą, tačiau nereagavo – nenorėjo prarasti turimo darbo.

Tauragės apylinkės teismas nusprendė vaikiną pripažinti kaltu dėl šaukimo į privalomąją karo tarnybą vengimo ir skyrė jam 1,5 tūkst eurų baudą. Kadangi jis prisipažino dėl savo veiksmų, bauda sumažinta iki 1 tūkst. eurų.

 

 

Nuotrauka
iesko
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apskrities policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti vaizdo kameromis užfiksuotą vyrą, vairuojantį automobilį „Toyota Avensis“ (universalas, pilkos spalvos).
Nuotrauka
su mobiliaisiais
Įkelta:
2022-08-08
Praėjusią savaitę, rugpjūčio 2-5 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuojant transporto priemones naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis.
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-08-07
Net dukart prieš savo sutuoktinę ranką pakėlęs A. U. sulaukė jos atleidimo. Liepą prieš Tauragės apylinkės teismą stojęs vyriškis pažadėjo daugiau nebesmurtauti. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-08-03
Vedęs, profesinį išsilavinimą įgijęs V. N. Tauragės apylinkės teisme turėjo paaiškinti savo žiauraus poelgio priežastis. Vyras birželio 3-ąją buvo nuteistas už tai, jog pasmaugė 4 šuniukus. 
Nuotrauka
vagis
Įkelta:
2022-07-29
Kad reikia saugotis vagių, prekybos centrų apsaugos darbuotojams jokia naujiena. Tačiau vienos parduotuvės apsaugininkai, sulaikę vagišius, po kurio laiko suprato, kad ir patys buvo apvogti – iš stebėjimo posto nugvelbta banko kortelių. Anksčiau už žmogaus laikymą nelaisvėje bei plėšimą teistam O. L. birželio 17-ąją Tauragės apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis.