Pavogusios gėrimų draugės į parduotuvę grįžo vėl: šįkart taip lengvai neišsisuko
Įkelta:
2021-11-16
Nuotrauka
policija
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotr.

Vagyste apkaltintas merginas į prekybos centrą vežiojęs vyras sulaukė policijos pareigūnų dėmesio. Tačiau sakoma, kad nepagautas – ne vagis. Nors abi merginos vogė, vyras gynėsi esąs niekuo dėtas, taigi bausmės dėl bendrininkavimo jis išvengė. Tuo metu viena kaltinamųjų jau sulaukė Tauragės apylinkės teismo nuosprendžio. Kita dar laukia. Abi draugės „prisidirbo“, kai pavogė brangių alkoholinių gėrimų iš „Iki“ parduotuvės Tauragėje.

Bylos duomenimis, G. V., veikdama kartu su savo drauge E. M, kurios atžvilgiu tyrimas išskirtas į atskirą bylą, šių metų kovo 17-ąją, 14.21 val., prekybos centre „Iki“, įsikūrusia Gedimino g. 21 A Tauragės mieste, iš prekybos salės pagrobė butelį romo, kurio vertė 109,90 euro, ir butelį viskio, kurio vertė 64,90 euro. Taip prekybos centrui buvo padaryta 174,80 euro turtinė  žala. Už tokios vertės turto pagrobimą numatyta ne administracinė, o jau baudžiamoji atsakomybė. 

Kaltinamoji G. V. teisme prisipažino, kad kartu su drauge E. M. vogė, prieš tai pavartojusios narkotinių medžiagų. Anot kaltinamosios, E. M norėjo atsigerti, bet pamiršo nusipirkti gėrimo kitoje parduotuvėje. Kai merginos ėjo į parduotuvę „Iki“, jos esą neplanavo ko nors pavogti. Tačiau parduotuvėje priėjusiai alkoholinių gėrimų skyrių kaltinamajai G.V. šovė mintis, kad reikia pavogti ką nors iš alkoholinių gėrimų skyriaus. G. V. apie savo kėslus pasakė E. M., draugė vagystei neprieštaravo. Tuomet G. V. ištiesė ranką ir iš lentynos paėmė butelį, bet esą nežiūrėjo, koks tai gėrimas. Mergina dievagojosi, kad nepažiūrėjo ir į butelio kainą. Paimtą butelį ji lyg niekur nieko įsimetė į rankinuką. E.M. irgi iš lentynos paėmė vieną butelį alkoholinio gėrimo. Kad nesukeltų įtarimo, E. M pasiėmė traškučių ir gėrimo, abi nuėjo prie kasos, už prekes sumokėjo, bet už alkoholį – ne. Draugės sakė po to išvažiavusios į Jurbarką ir neva pagrobtus gėrimus išgėrė per Velykas, o turtinės žalos įmonei neatlygino.

Liudytojas A. P. ikiteisminio tyrimo metu teigė, kad jis dirba apsaugos bendrovėje „Argus“, yra prekybos centro „Iki“ apsaugos darbuotojas. Šių metų kovo mėnesį jo kolega, dirbantis tame pačiame prekybos centre, pranešė, kad tikrinant alkoholinių gėrimų likutį pastebėta, kad lentynoje trūksta alkoholinių gėrimų. Gavęs pranešimą, kad prekės dingo per jo darbo pamainą, A. P. peržiūrėjo vaizdo įrašus ir pastebėjo, kad gėrimai iš parduotuvės buvo pavogti. Vaizdo įraše buvo matyti, kad apie 14.20 val. į parduotuvę atėjo dvi merginos, priėjo prie stendo, kuriame sudėti brangiausi alkoholiniai gėrimai. Vaizdo kameros užfiksavo ir vagystės momentą. Išėjusios iš parduotuvės merginos nuėjo prie tamsios spalvos automobilio, stovėjusio prie prekyvietės. Įraše matyti, kad jos į mašiną sulipo kaip keleivės ir automobilis pajudėjo.

Praėjus kelioms dienoms įvykio kitas apsaugos darbuotojas pastebėjo, kad į vaistinę šalia prekybos salės atėjo dvi merginos, labai panašios į vagiles. Apsaugos darbuotojas matė, kad išėjusios iš vaistinės jos nuėjo link prekyvietės ir sustojo prie automobilio. Netrukus jos dingo iš apsaugos darbuotojo akiračio, bet po valandos šis pamatė, jog netoli yra privažiavęs policijos automobilis. Pasidomėjęs situacija apsaugos darbuotojas suprato, kad būtent šios merginos buvo sulaikytos. Jis kartu su policijos pareigūnais nustatė, kad būtent jos yra tos, kurios pavogė alkoholį. Po to policijos pareigūnai nuvažiavo prie merginų laukiančio automobilio. Jame sėdėjęs vyras elgėsi agresyviai. Apsaugos darbuotojas jam pasakė, jog jis vežioja merginas tam, kad šios vogtų.

Tauragės apylinkės teismo teisėja Daiva Žebelienė nusprendė G. V. pripažinti kalta ir skirti jai 45 parų arešto bausmę. Kadangi mergina prisipažino, jai bausmė sumažinta iki 30 parų arešto. Ji turės atlyginti ir vagystės metu padarytą žalą.

 

Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 4 valandas
Teismas patenkino Tauragės apylinkės prokuratūros prokuroro Nomedo Metrikio pareiškimą dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu ir pripažino 43-ejų metų Pagėgių gyventoją kaltu pasinaudojus svetimu galimybių pasu. Teismo sprendimu nuteistajam paskirta dvidešimties parų arešto bausmė jos vykdymą atidedant 3 mėnesiams, konfiskuotas jo mobilusis telefonas.
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-18
Ant sukčių kabliuko užkibęs vyriškis prarado per 300 eurų. Tauragėje gyvenantis nukentėjusysis buvo apgautas dar praėjusių metų lapkričio mėnesį, tačiau į policijos pareigūnus kreipėsi tik praėjusią savaitę. 
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-01-17
„Norėjau kaip geriau, bet tik prisidariau sau problemų“, – Tauragės apylinkės teisme ištarė ne kartą už vairavimą esant neblaiviam ir vagystę teistas E. N. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-14
Penktadienį Tauragės apskrities policija pranešė apie mieste aptiktą ekskavatorių ,,Hyundai HW140-9“, kuris buvo vogtas. Paaiškėjo, kad transporto priemonę neteisėtai pasisavinę asmenys nepagalvojo apie tai, jog gali būti sekami specialiu prietaisu. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-12
Tauragės apskrities policija trečiadienį pranešė, kad sausio 10 d. apie 16 val. 20 min. mergina, gimusi 2003 m., internetiniame puslapyje rado skelbimą apie parduodamą mobilaus ryšio telefoną „iPhone X“ ir į pardavėjo sąskaitą pervedė pinigus, tačiau prekės negavo. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-10
Kur dursi – ten pažeidimas arba nusikaltimas. Regis, tokia situacija susiklostė, kai Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai patikrino įtarimų sukėlusį jaunuolį. Patikrinamas neapsiėjo be radinių, už kuriuos numatyta atsakomybė. Paaiškėjo, jog vaikinas laikė ginklų, galimai narkotinių medžiagų ir kontrabandinių cigarečių.  
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-09
Tauragės apylinkės teisme nuteistas kreditą iš finansų įstaigos panoręs gauti vyriškis, prieš porą metų jau teistas Šilutėje bei Kaune dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės, jos duomenų panaudojimo bei pasipriešinimo valstybės tarnautojui. Bylos duomenimis, G. B. šįkart pateikė suklastotą dokumentą, todėl gruodžio 8-ąją jam paskelbtas naujas nuosprendis. 
Nuotrauka
uogiene
Aasociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-08
Policijos pareigūnų susidomėjimą sukėlęs tauragiškis kaip reikiant prisidirbo. Iš pradžių dėl gaminamos „naminukės“ įkliuvęs vyras, pasirodo, nelegaliai laikė ir šaunamąjį ginklą. Dėl jo tam buvo iškelta baudžiamoji byla, kurioje nuosprendis Tauragės apylinkės teisme paskelbtas lapkričio 30-ąją. 
Nuotrauka
Tauragės apskrities policija
Įkelta:
2022-01-07
Tauragės apskrities policija penktadienį pranešė, kad sausio 5-ąją apie 10 val. 30 min. Tauragės r., Mažonų k., rastas 1958 m. gimusios moters kūnas.
Nuotrauka
Asociatyvi policija.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-01-06
Tauragės apskrities policijos pareigūnai tiria vyro mirtį. Žmogaus kūnas rastas bute.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-05
Pagėgių savivaldybės teritorijoje esanti Endriškių palivarko sodyba buvo apgriauta, o jos plytos parduotos. Pastatas registruotas Kultūros vertybių registre, kadangi turi didelės mokslinės, kultūrinės, istorinės reikšmės. Taigi prieš Tauragės apylinkės teismą stojo plytas išardęs ir iš svetimo turto pasipelnęs vyriškis, turintis polinkį alkoholiui ir norėjęs gauti pinigų gėrimams įsigyti. Už paveldo sunaikinimą Tauragės apylinkės teismas  iš vyro Kultūros paveldo departamento naudai priteisė net 7164,41 euro žalos atlyginimo. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-04
Užsienyje dirbantis tauragiškis prarado teisę vairuoti po to, kai buvo sulaikytas girtas prie vairo. Anksčiau vairuotoju dirbusiam pažeidėjui teko keisti profesiją, o gruodžio 2-ąją – išklausyti Tauragės apylinkės teismo nuosprendį.