Nepilnametis nusipirko automobilį – jį išbandė girtas draugas
Įkelta:
2021-11-27
Nuotrauka
akistata
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotrauka

Pagrindinį išsilavinimą įgijęs anksčiau neteistas, nevedęs ir nesimokantis M. K. savo gimtadienį atšventė taip audringai, jog pabudo policijos areštinėje. Vyrui koją pakišo alkoholis. Išgėręs ir be vairuotojo pažymėjimo prie vairo sėdęs M. K. sugadino ne tik savo draugo automobilį, bet ir svetimo žmogaus valtį. Už tai jis spalio 27-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį. 

M. K. teisme pasakojo, kad šventė gimtadienį savo namuose, vartojo alkoholinį gėrimą – degtinę. Pas jį į namus atėjo draugai E. M. ir O. J., kurie esą alkoholio nevartojo. Prieš porą dienų E. M. buvo atvaręs automobilį ir palikęs M. K. namo kieme. Minėto automobilio rakteliai buvo palikti užvedimo spynelėje.

Gimtadienio metu kaltinamasis M. K. paprašė E. M., kad šis leistų pasivažinėti. Automobilio savininkas nesutiko,  nes M. K. neturi vairuotojo pažymėjimo ir buvo girtas. 

Po kurio laiko visi trys draugai nuėjo pasėdėti automobilyje. Besėdint M. K. užvedė automobilio variklį ir ėmė važiuoti. E. M. tam prieštaravo. Vyrai važiavo pro miškelį. Apsisukdamas M. K. netyčia kliudė šalia stovėjusią valtį. E. M. liepė sustoti, tačiau M. K. vietoj stabdžio paspaudė greičio pedalą. Pavažiavus miškelio link automobilį pagaliau pavyko sustabdyti. Tuo metu atvyko ir policijos pareigūnai. Juos iškvietė valties savininko žmona.

O štai valties savininkas pasakojo, kad išėjęs į lauką parūkyti išgirdo garsą lyg kažkas būtų atsitrenkęs. Vyras susidomėjo, kas nutiko. Apžiūrėjęs savo sugadintą valtį savininkas nuėjo iki automobilio. Vaikinai išsilakstė. Vyras sušuko, kad pastarieji sugrįžtų, sakė norįs pasikalbėti. Netrukus trys vaikinai grįžo atgal. Iš pradžių nė vienas neprisipažino vairavęs automobilį, tačiau atvykus policijos pareigūnams pradėjo kalbėti.

Į alkotesterio matuoklį automobilį vairavęs M. K. įpūtė 1,8 prom. 

Teisme paaiškėjo, kad automobilio savininkas E. M. – nepilnametis. Su kaltinamuoju jį supažindino brolio draugė. Automobilio pirkimo-pardavimo sutarties M. K. nesudarė, savo vardu automobilio neprisiregistravo.

Tauragės apylinkės teismo teisėja Lina Nainienė M. K. pripažino kaltu dėl vairavimo išgėrus. Už tai jis įpareigotas sumokėti 1,5 tūkst. eurų baudą. Kadangi prisipažino ir gailėjosi, jo bausmė sumažinta iki 1 tūkst. eurų. Šią sumą kaltinamasis turės sumokėti per metus. Be to, vyrui uždrausta vairuoti mažiausiai 6 mėnesius. 

Konfiskuotas automobilis, vertas daugiau nei 1,5 tūkst. eurų, bus grąžintas nepilnamečio E. M. tėvams.

 

Nuotrauka
iesko
Įkelta:
2022-08-09
Tauragės apskrities policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti vaizdo kameromis užfiksuotą vyrą, vairuojantį automobilį „Toyota Avensis“ (universalas, pilkos spalvos).
Nuotrauka
su mobiliaisiais
Įkelta:
2022-08-08
Praėjusią savaitę, rugpjūčio 2-5 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuojant transporto priemones naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis.
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-08-07
Net dukart prieš savo sutuoktinę ranką pakėlęs A. U. sulaukė jos atleidimo. Liepą prieš Tauragės apylinkės teismą stojęs vyriškis pažadėjo daugiau nebesmurtauti. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-08-03
Vedęs, profesinį išsilavinimą įgijęs V. N. Tauragės apylinkės teisme turėjo paaiškinti savo žiauraus poelgio priežastis. Vyras birželio 3-ąją buvo nuteistas už tai, jog pasmaugė 4 šuniukus. 
Nuotrauka
vagis
Įkelta:
2022-07-29
Kad reikia saugotis vagių, prekybos centrų apsaugos darbuotojams jokia naujiena. Tačiau vienos parduotuvės apsaugininkai, sulaikę vagišius, po kurio laiko suprato, kad ir patys buvo apvogti – iš stebėjimo posto nugvelbta banko kortelių. Anksčiau už žmogaus laikymą nelaisvėje bei plėšimą teistam O. L. birželio 17-ąją Tauragės apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis.