Nepilnametis nusipirko automobilį – jį išbandė girtas draugas
Įkelta:
2021-11-27
Nuotrauka
akistata
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotrauka

Pagrindinį išsilavinimą įgijęs anksčiau neteistas, nevedęs ir nesimokantis M. K. savo gimtadienį atšventė taip audringai, jog pabudo policijos areštinėje. Vyrui koją pakišo alkoholis. Išgėręs ir be vairuotojo pažymėjimo prie vairo sėdęs M. K. sugadino ne tik savo draugo automobilį, bet ir svetimo žmogaus valtį. Už tai jis spalio 27-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį. 

M. K. teisme pasakojo, kad šventė gimtadienį savo namuose, vartojo alkoholinį gėrimą – degtinę. Pas jį į namus atėjo draugai E. M. ir O. J., kurie esą alkoholio nevartojo. Prieš porą dienų E. M. buvo atvaręs automobilį ir palikęs M. K. namo kieme. Minėto automobilio rakteliai buvo palikti užvedimo spynelėje.

Gimtadienio metu kaltinamasis M. K. paprašė E. M., kad šis leistų pasivažinėti. Automobilio savininkas nesutiko,  nes M. K. neturi vairuotojo pažymėjimo ir buvo girtas. 

Po kurio laiko visi trys draugai nuėjo pasėdėti automobilyje. Besėdint M. K. užvedė automobilio variklį ir ėmė važiuoti. E. M. tam prieštaravo. Vyrai važiavo pro miškelį. Apsisukdamas M. K. netyčia kliudė šalia stovėjusią valtį. E. M. liepė sustoti, tačiau M. K. vietoj stabdžio paspaudė greičio pedalą. Pavažiavus miškelio link automobilį pagaliau pavyko sustabdyti. Tuo metu atvyko ir policijos pareigūnai. Juos iškvietė valties savininko žmona.

O štai valties savininkas pasakojo, kad išėjęs į lauką parūkyti išgirdo garsą lyg kažkas būtų atsitrenkęs. Vyras susidomėjo, kas nutiko. Apžiūrėjęs savo sugadintą valtį savininkas nuėjo iki automobilio. Vaikinai išsilakstė. Vyras sušuko, kad pastarieji sugrįžtų, sakė norįs pasikalbėti. Netrukus trys vaikinai grįžo atgal. Iš pradžių nė vienas neprisipažino vairavęs automobilį, tačiau atvykus policijos pareigūnams pradėjo kalbėti.

Į alkotesterio matuoklį automobilį vairavęs M. K. įpūtė 1,8 prom. 

Teisme paaiškėjo, kad automobilio savininkas E. M. – nepilnametis. Su kaltinamuoju jį supažindino brolio draugė. Automobilio pirkimo-pardavimo sutarties M. K. nesudarė, savo vardu automobilio neprisiregistravo.

Tauragės apylinkės teismo teisėja Lina Nainienė M. K. pripažino kaltu dėl vairavimo išgėrus. Už tai jis įpareigotas sumokėti 1,5 tūkst. eurų baudą. Kadangi prisipažino ir gailėjosi, jo bausmė sumažinta iki 1 tūkst. eurų. Šią sumą kaltinamasis turės sumokėti per metus. Be to, vyrui uždrausta vairuoti mažiausiai 6 mėnesius. 

Konfiskuotas automobilis, vertas daugiau nei 1,5 tūkst. eurų, bus grąžintas nepilnamečio E. M. tėvams.

 

Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 5 valandas
Teismas patenkino Tauragės apylinkės prokuratūros prokuroro Nomedo Metrikio pareiškimą dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu ir pripažino 43-ejų metų Pagėgių gyventoją kaltu pasinaudojus svetimu galimybių pasu. Teismo sprendimu nuteistajam paskirta dvidešimties parų arešto bausmė jos vykdymą atidedant 3 mėnesiams, konfiskuotas jo mobilusis telefonas.
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-18
Ant sukčių kabliuko užkibęs vyriškis prarado per 300 eurų. Tauragėje gyvenantis nukentėjusysis buvo apgautas dar praėjusių metų lapkričio mėnesį, tačiau į policijos pareigūnus kreipėsi tik praėjusią savaitę. 
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-01-17
„Norėjau kaip geriau, bet tik prisidariau sau problemų“, – Tauragės apylinkės teisme ištarė ne kartą už vairavimą esant neblaiviam ir vagystę teistas E. N. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-14
Penktadienį Tauragės apskrities policija pranešė apie mieste aptiktą ekskavatorių ,,Hyundai HW140-9“, kuris buvo vogtas. Paaiškėjo, kad transporto priemonę neteisėtai pasisavinę asmenys nepagalvojo apie tai, jog gali būti sekami specialiu prietaisu. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-12
Tauragės apskrities policija trečiadienį pranešė, kad sausio 10 d. apie 16 val. 20 min. mergina, gimusi 2003 m., internetiniame puslapyje rado skelbimą apie parduodamą mobilaus ryšio telefoną „iPhone X“ ir į pardavėjo sąskaitą pervedė pinigus, tačiau prekės negavo. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-10
Kur dursi – ten pažeidimas arba nusikaltimas. Regis, tokia situacija susiklostė, kai Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai patikrino įtarimų sukėlusį jaunuolį. Patikrinamas neapsiėjo be radinių, už kuriuos numatyta atsakomybė. Paaiškėjo, jog vaikinas laikė ginklų, galimai narkotinių medžiagų ir kontrabandinių cigarečių.  
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-09
Tauragės apylinkės teisme nuteistas kreditą iš finansų įstaigos panoręs gauti vyriškis, prieš porą metų jau teistas Šilutėje bei Kaune dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės, jos duomenų panaudojimo bei pasipriešinimo valstybės tarnautojui. Bylos duomenimis, G. B. šįkart pateikė suklastotą dokumentą, todėl gruodžio 8-ąją jam paskelbtas naujas nuosprendis. 
Nuotrauka
uogiene
Aasociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-08
Policijos pareigūnų susidomėjimą sukėlęs tauragiškis kaip reikiant prisidirbo. Iš pradžių dėl gaminamos „naminukės“ įkliuvęs vyras, pasirodo, nelegaliai laikė ir šaunamąjį ginklą. Dėl jo tam buvo iškelta baudžiamoji byla, kurioje nuosprendis Tauragės apylinkės teisme paskelbtas lapkričio 30-ąją. 
Nuotrauka
Tauragės apskrities policija
Įkelta:
2022-01-07
Tauragės apskrities policija penktadienį pranešė, kad sausio 5-ąją apie 10 val. 30 min. Tauragės r., Mažonų k., rastas 1958 m. gimusios moters kūnas.
Nuotrauka
Asociatyvi policija.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-01-06
Tauragės apskrities policijos pareigūnai tiria vyro mirtį. Žmogaus kūnas rastas bute.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-05
Pagėgių savivaldybės teritorijoje esanti Endriškių palivarko sodyba buvo apgriauta, o jos plytos parduotos. Pastatas registruotas Kultūros vertybių registre, kadangi turi didelės mokslinės, kultūrinės, istorinės reikšmės. Taigi prieš Tauragės apylinkės teismą stojo plytas išardęs ir iš svetimo turto pasipelnęs vyriškis, turintis polinkį alkoholiui ir norėjęs gauti pinigų gėrimams įsigyti. Už paveldo sunaikinimą Tauragės apylinkės teismas  iš vyro Kultūros paveldo departamento naudai priteisė net 7164,41 euro žalos atlyginimo. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-04
Užsienyje dirbantis tauragiškis prarado teisę vairuoti po to, kai buvo sulaikytas girtas prie vairo. Anksčiau vairuotoju dirbusiam pažeidėjui teko keisti profesiją, o gruodžio 2-ąją – išklausyti Tauragės apylinkės teismo nuosprendį.