Keturių vyrų kompanijai – teistumas dėl disponavimo kanapėmis
Įkelta:
2021-11-18
Nuotrauka
teismas
Nuotraukos autorius:
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
informacija@taurageszinios.lt
A
A

Vakar Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje keturi kaltinamieji pripažinti kaltais dėl  neteisėto disponavimo narkotine medžiaga – kanapėmis, – praneša Tauragės apylinkės teismas.

Bylos duomenimis 23 m. R. S. Klaipėdos mieste šių metų pavasarį už 600 Eur sumą įsigijo apie 100 g. kanapių. Nelegalų pirkinį pargabenęs į Šilalės rajoną, už 700 Eur perpardavė 22 m. E. P. Pastarasis veikdamas bendrininkų grupėje su 36 m. R. K., įsigytas kanapes platino. Vienas iš bendrininkų klientų – 32 m. K. K., neilgai trukus po „apsipirkimo“ buvo sustabdytas pareigūnų. Policijos pareigūnai atlikę asmens kratą, K. K. kelnių kišenėse rado apie 2 g. kanapių, kurias, K. K. teigimu, už 20 Eur įsigijo iš  R. K. 

Teismas, įvertinęs byloje esančių ir nustatytų įrodymų visumą, kaltinamųjų ir liudytojų parodymus, konstatavo, jog vyrų kaltės neteisėtai disponavus narkotinėmis medžiagomis įrodyta.

Skirdamas bausmes teismas atsižvelgė į tai, kad vyriškiai savo kaltę pripažino, nuoširdžiai gailėjosi. E.P. ir R. K. padėtį apsunkino tai, kad nusikalstamą veiką padarė veikdami bendrininkų grupėje. Kadangi visi keturi kaltinamieji tiek ikiteisminio tyrimo metu, tiek apklausiami teisme savo kaltę pripažino visiškai ir nuosekliai paaiškino įvykio aplinkybes dėl ko paskirtos bausmės jiems sumažintos vienu trečdaliu.

Kaip praneša Tauragės apylinkės teismas, atsižvelgus į nurodytas aplinkybes, teismas K. K. paskyrė 4 mėnesius privalės atlikti viešųjų darbų bausmę, nemokamai per mėnesį išdirbant po 30 valandų. R. S., E. P. ir R. K. paskirta po 1 metų ir 4 mėnesių laisvės apribojimo bausmes su įpareigojimais dirbti arba užsiregistruoti Užimtumo tarnyboje, nevartoti psichiką veikiančių medžiagų bei neatlygintinai išdirbi po 100 valandų sveikatos priežiūros, socialinių paslaugų įstaigose ar nevalstybinėse organizacijose, kurios rūpinasi senyvo amžiaus asmenimis, neįgaliaisiais ar kitais pagalbos reikalingais žmonėmis.

Nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Klaipėdos apygardos teismui.

Nuotrauka
iesko
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apskrities policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti vaizdo kameromis užfiksuotą vyrą, vairuojantį automobilį „Toyota Avensis“ (universalas, pilkos spalvos).
Nuotrauka
su mobiliaisiais
Įkelta:
2022-08-08
Praėjusią savaitę, rugpjūčio 2-5 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuojant transporto priemones naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis.
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-08-07
Net dukart prieš savo sutuoktinę ranką pakėlęs A. U. sulaukė jos atleidimo. Liepą prieš Tauragės apylinkės teismą stojęs vyriškis pažadėjo daugiau nebesmurtauti. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-08-03
Vedęs, profesinį išsilavinimą įgijęs V. N. Tauragės apylinkės teisme turėjo paaiškinti savo žiauraus poelgio priežastis. Vyras birželio 3-ąją buvo nuteistas už tai, jog pasmaugė 4 šuniukus. 
Nuotrauka
vagis
Įkelta:
2022-07-29
Kad reikia saugotis vagių, prekybos centrų apsaugos darbuotojams jokia naujiena. Tačiau vienos parduotuvės apsaugininkai, sulaikę vagišius, po kurio laiko suprato, kad ir patys buvo apvogti – iš stebėjimo posto nugvelbta banko kortelių. Anksčiau už žmogaus laikymą nelaisvėje bei plėšimą teistam O. L. birželio 17-ąją Tauragės apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis.