Kerštingas kaimynas automobiliu valkiojo vyrą
Įkelta:
2021-11-20
Nuotrauka
a
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotrauka

Tauragės apylinkės teisme išnagrinėta keršto prieš kaimyną byla. Anksčiau neteistas J. K. nusprendė konfliktą su šalia gyvenusiu vyru išspręsti brutaliomis priemonėmis, kurias spalio 7-osios nuosprendžiu įvertino teismas.

Nukentėjusysis E. N. teisme sakė, kad pernai birželio 14-ąją su bendradarbiais dirbo savo sodyboje. Apie 17–18 val. į kiemą automobiliu atvyko buvęs kaimynas J. K., kuris čiupo už kailio kieme buvusią kalaitę ir įmetė į savo automobilį per praviras duris. Nekviestas svečias esą tuomet pats įsėdo į automobilį ir norėjo važiuoti. 

Nieko nelaukęs, nukentėjusysis pribėgo prie automobilio ir norėjo sutrukdyti išsivežti šunį, todėl pasilenkė prie kaltinamojo, tačiau pastarasis greitai pakėlė automobilio lango stiklą, per kurį E. N. buvo persisvėręs. Vyras nespėjo ištrūkti, abi rankos iki pažastų liko automobilio viduje, lango stiklas jį suspaudė iki pusės, maždaug ties pažastimis, o štai kojos liko ant žemės. Kaltinamasis spustelėjo pedalą ir ėmė važiuoti. Žmogus buvo velkamas. Jis šaukė, kad J. K. sustotų, paleistų. Netrukus atbėgo užpulto vyro kolegos, buvę sodybos kieme, jie ėmė mėtyti į automobilį akmenis iš šalia įvažiavimo buvusios skaldos krūvos. Dužo langas. Tik tada J. K. sustojo.

Atvyko policijos pareigūnai ėmė aiškintis įvykio aplinkybes. Nenaudėlis keliavo į areštinę.

Kaltinamasis J. K. teisme kaltu prisipažino visiškai ir pasakojo, kad nukentėjusysis yra buvęs jo kaimynas, jie konfliktavo. Pasak jo, kai E. N. kišo per automobilio langą ranką, tai išgąsdino, todėl J. K. bandė langą uždaryti ir iš baimės pradėjo važiuoti. Jis pripažino padaręs nusikalstamą veiką. Dėl padarytos veikos vyras gailėjosi. Teisme jis tikino dalį ieškinio atlyginęs, su nukentėjusiuoju susitaikęs. 

Tauragės apylinkės teismas nusprendė J. K. atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės susitaikius su nukentėjusiu asmeniu ir baudžiamąją bylą nutraukti. Vyras įsipareigojo sumokėti dar 1,2 tūkst. eurų patirtos žalos. 

 

 

 

Nuotrauka
iesko
Įkelta:
2022-08-09
Tauragės apskrities policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti vaizdo kameromis užfiksuotą vyrą, vairuojantį automobilį „Toyota Avensis“ (universalas, pilkos spalvos).
Nuotrauka
su mobiliaisiais
Įkelta:
2022-08-08
Praėjusią savaitę, rugpjūčio 2-5 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuojant transporto priemones naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis.
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-08-07
Net dukart prieš savo sutuoktinę ranką pakėlęs A. U. sulaukė jos atleidimo. Liepą prieš Tauragės apylinkės teismą stojęs vyriškis pažadėjo daugiau nebesmurtauti. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-08-03
Vedęs, profesinį išsilavinimą įgijęs V. N. Tauragės apylinkės teisme turėjo paaiškinti savo žiauraus poelgio priežastis. Vyras birželio 3-ąją buvo nuteistas už tai, jog pasmaugė 4 šuniukus. 
Nuotrauka
vagis
Įkelta:
2022-07-29
Kad reikia saugotis vagių, prekybos centrų apsaugos darbuotojams jokia naujiena. Tačiau vienos parduotuvės apsaugininkai, sulaikę vagišius, po kurio laiko suprato, kad ir patys buvo apvogti – iš stebėjimo posto nugvelbta banko kortelių. Anksčiau už žmogaus laikymą nelaisvėje bei plėšimą teistam O. L. birželio 17-ąją Tauragės apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis.