Girtuoklis tyčia padegė draugą, bet pastarasis net nepabudo
Įkelta:
2021-11-12
Nuotrauka
ugnis
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi Marek Szturc („Unsplash”) nuotrauka

Nevedęs, dirbantis, anksčiau neteistas Albinas R. kažkodėl nusprendė pažaisti su ugnimi. Vyras padegė savo sugėrovą. Tauragės apylinkės teismas spalio 8-ąją paskelbė jam nuosprendį.

Bylos duomenimis, praėjusių metų liepos 18 d., apie 15.20 val., Albinas R., būdamas pavėsinėje išgertuvių metu, kai jo draugas girtas gulėjo po stalu, tyčia žiebtuvėliu padegė jo kelnes, kilusi liepsna apdegino nukentėjusiajam kairįjį sėdmenį, šlaunį, kirkšnį, kapšelio odą. Iš viso nudegė apie 5 procentai kūno paviršiaus. Tokiu būdu Albinas R. nesunkiai sužalojo nukentėjusįjį kitų žmonių gyvybei pavojingu būdu – padegdamas.

Kaltinamasis Albinas R. kaltę pripažino visiškai. Paaiškino, kad įvykio dieną kartu su  draugu gėrė alkoholį pavėsinėje, nusigėręs nukentėjusysis nugriuvo po stalu ir užmigo. Albinas R. aiškino irgi  buvęs visiškai girtas ir gerai įvykio aplinkybių neprisimenantis. Jis sakė paėmęs savo žiebtuvėlį ir padegęs draugo kelnes. Jos degė atvira liepsna. Nukentėjusysis toliau miegojo, pabudęs nebuvo. Tada jis su dar vienu kompanijos dalyviu ėmė jį gesinti. Nuvilkęs kelnes Albinas R. pamatė, kad jo draugas labai apdegė. Dėl to jis iškvietė greitąją medicinos pagalbą, tiesa, jiems pasakė, kad neva draugas įvirto į šašlykinę. Medikai nukentėjusįjį išgabeno į ligoninę. Tuo metu į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai, paėmė vyro apdegusias kelnes.

Teisme liudijęs sugėrovas V. B. sakė, kad tuo metu, kai kaltinamasis padegė kelnes, jis buvo išėjęs į tualetą, o grįžęs pamatė liepsną. Jis žvyru ir vandeniu užgesino ugnį. 

Prasidėjus tyrimui, Albinas R. policijos pareigūnams sakė, kad kelnes padegė dėl girtumo. Su nukentėjusiuoju susitaikė, jo atsiprašė, šis jam atleido, pretenzijų neturi. Kaltinamasis sakė besigailintis dėl nusikaltimo.

Už nesunkų sveikatos sutrikdymą A. R. buvo nuteistas 1 metų ir 8 mėnesių laisvės atėmimo bausme, tačiau ji buvo atidėta. Taigi padegėjas kalėjimo išvengs. Nuteistasis įpareigotas per visą bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpį nevartoti psichiką veikiančių medžiagų, neišeiti iš namų nuo 22 val. iki 6 val., jeigu tai nesusiję su darbu arba mokymusi, ir neišvykti už gyvenamosios vietos miesto (rajono) ribų be nuteistojo priežiūrą vykdančios institucijos leidimo.

 

Nuotrauka
iesko
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apskrities policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti vaizdo kameromis užfiksuotą vyrą, vairuojantį automobilį „Toyota Avensis“ (universalas, pilkos spalvos).
Nuotrauka
su mobiliaisiais
Įkelta:
2022-08-08
Praėjusią savaitę, rugpjūčio 2-5 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuojant transporto priemones naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis.
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-08-07
Net dukart prieš savo sutuoktinę ranką pakėlęs A. U. sulaukė jos atleidimo. Liepą prieš Tauragės apylinkės teismą stojęs vyriškis pažadėjo daugiau nebesmurtauti. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-08-03
Vedęs, profesinį išsilavinimą įgijęs V. N. Tauragės apylinkės teisme turėjo paaiškinti savo žiauraus poelgio priežastis. Vyras birželio 3-ąją buvo nuteistas už tai, jog pasmaugė 4 šuniukus. 
Nuotrauka
vagis
Įkelta:
2022-07-29
Kad reikia saugotis vagių, prekybos centrų apsaugos darbuotojams jokia naujiena. Tačiau vienos parduotuvės apsaugininkai, sulaikę vagišius, po kurio laiko suprato, kad ir patys buvo apvogti – iš stebėjimo posto nugvelbta banko kortelių. Anksčiau už žmogaus laikymą nelaisvėje bei plėšimą teistam O. L. birželio 17-ąją Tauragės apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis.