Už mėginimą įbrukti kyšį – teistumas ir tūkstantinė bauda
Įkelta:
2021-09-13
Nuotrauka
policija
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka

Siūlyti pareigūnams kyšį – itin prasta idėja. Deja, tai suvokia ne visi. Įstatymus jiems tenka priminti teisme. Anksčiau neteistas A. T. irgi turėjo progą susipažinti su baudžiamuoju kodeksu, numatančiu atsakomybę už mėginimą papirkti policijos pareigūnus. Liepos 28-ąją jam paskelbtas Tauragės apylinkės teismo nuosprendis. 

Teisme A. T. sakė, kad šių metų liepos 15 d., ketvirtadienį, apie 12 val., būdamas blaivus, turėdamas teisę vairuoti kelių transporto priemones, savo automobiliu „Audi A6“ nuvažiavo pas draugą. Besikalbėdamas su draugu A. T. išgėrė vieną butelį degtinės ir alaus. Apie 12 val. 45 min. jis sėdo į automobilį ir išvažiavo namo. 

Apie 13 val. jį sustabdė policijos pareigūnai. Jie dukart tikrino jo girtumą. Pirmą kartą nustatė 1,63 prom., antrą kartą – 1,57 prom. girtumą. Vairuotojas buvo nušalintas nuo vairavimo. Po apžiūros jo automobilis „Audi A6“ išvežtas į automobilių saugojimo aikštelę, paimtas ir jo vairuotojo pažymėjimas. 

Matydamas, kad policijos pareigūnai pildo įvairius dokumentus, A. T. pasiūlė kyšį už tai, kad jį paleistų, nepildytų dokumentų. Siūlydamas kyšį, kaltinamasis konkrečios sumos neįvardijo, pinigų pareigūnams iš karto nedavė, nes su savimi neturėjo. Policijos pareigūnai jį įspėjo, kad už bandymą papirkti pareigūnus numatyta atsakomybė. Tačiau jis, būdamas apgirtęs, to nesiklausė, toliau jiems siūlė sumokėti, atsiskaityti, už tai, kad jį paleistų, nepradėtų tyrimo dėl vairavimo neblaiviam. 

Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą ne tik dėl vairavimo išgėrus, bet ir dėl kyšio siūlymo. 

Tauragės apylinkės teismas A. T. pripažino kaltu ir skyrė jam 2,5 tūkst. eurų baudą už bandymą papirkti pareigūnus. Be to, jam 1 metams ir 6 mėnesiams buvo uždrausta vairuoti. 

 

Nuotrauka
moteris
Įkelta:
prieš 2 valandas
​​​​​​​Tauragės apskrities policija praneša, kad iš 70-metės šilutiškės sukčiavimo būdu buvo išviliota didelė pinigų suma. Moteris pinigus pervedė vyriškiui, su kuriuo susipažino virtualiai. 
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 6 valandas
Bene kasdien girdime apie prie vairo pričiuptus girtutėlius vairuotojus. Tačiau ne visi pasimoko iš svetimų klaidų. Neblaivūs asmenys keliuose itin pavojingi. Visa laimė, kad dalis jų nespėja nuvažiuoti toliau nei kelių šimtų metrų ir būna sustabdomi policijos pareigūnų. Kitiems pasiseka mažiau – juos sustabdo eismo įvykiai. Tauragiškis E. B. gali dėkoti likimui, kad jo sukelta avarija nepareikalavo aukų, o tebuvo aplamdyti automobiliai. 
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 22 valandas
Tauragės apskrities policija informuoja, kad rugpjūčio 15-osios rytą pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-08-14
Tauragės apylinkės teisme šią vasarą nestinga bylų, susijusių su smurtu. Iš jų matyti, kad dažniausiai žmonės nukenčia ne nuo nepažįstamų užpuolikų tamsiuose užkampiuose, o nuo tų, su kuriais matosi bene dažniausiai, – šeimos narių. 
Nuotrauka
iesko
Įkelta:
2022-08-09
Tauragės apskrities policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti vaizdo kameromis užfiksuotą vyrą, vairuojantį automobilį „Toyota Avensis“ (universalas, pilkos spalvos).
Nuotrauka
su mobiliaisiais
Įkelta:
2022-08-08
Praėjusią savaitę, rugpjūčio 2-5 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuojant transporto priemones naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis.
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-08-07
Net dukart prieš savo sutuoktinę ranką pakėlęs A. U. sulaukė jos atleidimo. Liepą prieš Tauragės apylinkės teismą stojęs vyriškis pažadėjo daugiau nebesmurtauti. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-08-03
Vedęs, profesinį išsilavinimą įgijęs V. N. Tauragės apylinkės teisme turėjo paaiškinti savo žiauraus poelgio priežastis. Vyras birželio 3-ąją buvo nuteistas už tai, jog pasmaugė 4 šuniukus.