Degalinę apiplėšusiam vyrui - laisvės atėmimo bausmė
Įkelta:
2021-09-27
Nuotrauka
Teismas
Nuotraukos autorius:
Tauragės apylinkės teismo nuotrauka

Tauragės apylinkės teismas (Šilutės rūmai) paskelbė nuosprendį vyrui, kuris degalinėje, grasindamas peiliu jos operatorei, pagrobė 475 Eur vertės turtą ir paskyrė subendrintą 2 metų laisvės atėmimo bausmę.

Teismas nustatė, kad E. P. praėjusių metų kovo mėnesį, vakare įėjęs į Šilutėje esančią degalinę, iš striukės kišenės išsitraukė peilį ir juo grasindamas šios degalinės operatorei, pagrobė 193 Eur iš atidaryto kasos aparato ir cigarečių iš lentynų už 282 Eur.

Kaip praneša Tauragės apylinkės teismas, vyras teisme savo kaltę pripažino. Teisme jis paaiškino, kad būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, turėdamas tikslą pagrobti pinigus ir cigaretes, ant veido užsidėjęs skarelę – kaukę, įėjo į degalinę. Degalinėje užėjęs už prekystalio, iš striukės kišenės išsitraukė peilį, nukreipė jį į ten buvusią darbuotoją, kuri stovėjo šalia atidarytos kasos su pinigais ir skaičiavo pinigus, ir pasakė „Laba diena, ponia, apiplėšimas!“. Jis paėmė iš kasos pinigus ir juos susidėjo į savo kišenes. Po to liepė darbuotojai sudėti į jo kuprinę cigaretes, o kai ši atsisakė tai padaryti, pats iš apatinės lentynos susidėjo apie 7 – 8 blokus cigarečių. Pasiėmęs pinigus ir cigaretes, greitai išėjo iš degalinės. Jis nuėjo iki upės, po tiltu susikurtame lauže sudegino striukę, kuprinę, batus ir kepurę. Peilį išmetė į upę. Paryčiais parėjo į namus šilčiau apsirengti, o kai grįžo po tiltu, cigarečių ten neberado, kažkas jas buvo paėmęs. Pagrobtus pinigus išleido savo reikmėms. Degalinei padarytos turtinės žalos neatlygino, nes neturi darbo, pajamų. Degalinės darbuotojos, kuri dėl jo nusikalstamų veiksmų buvo šokiruota, atsiprašė ir ši jam atleido.

Skirdamas bausmę, teismas įvertino, kad E. P. padarė tyčinį sunkų nusikaltimą, turėdamas neišnykusį teistumą už nusikaltimus nuosavybei, po šio nusikaltimo padarymo penkis kartus baustas administracine tvarka už smulkias vagystes, nusikalstamais veiksmais padarytos žalos civilinei ieškovei neatlygino. Be to, jo atžvilgiu yra atliekamas ikiteisminis tyrimas ir dėl kitų tyčinių nusikaltimų. Jo atsakomybę lengvina tai, kad prisipažino padaręs nusikaltimą ir nuoširdžiai gailisi, jo atsakomybę sunkina tai, kad nusikaltimą padarė būdamas apsvaigęs nuo alkoholio ir būdamas recidyvistu.

Teismas, įvertinęs šias aplinkybes, skyrė jam galutinę su tuo paties teismo baudžiamuoju įsakymu paskirta bausme subendrintą dvejų metų laisvės atėmimo bausmę. Nuteistasis taip pat turės atlyginti 475 Eur turtinę žalą degalinei.

Šį nuosprendį per 20 dienų nuo jo paskelbimo galima skųsti Klaipėdos apygardos teismui.

Nuotrauka
a
VSAT Pagėgių pasienio rinktinės nuotraukos
Įkelta:
prieš 1 dieną
Vilniuje ir Tauragėje į Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnų rankas pateko daugiau kaip 8 tūkst. pakelių cigarečių ir su šio krovinio gabenimu siejami du asmenys, vienas jų – tauragiškis. Vyro namuose atliktos kratos, taip pat sulaikyti abiejų šių vyrų automobiliai, – pranešė VSAT Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnai.
Nuotrauka
Tauragės policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-10-14
​​​​​​​Budrių ir pilietiškų žmonių dėka policijos pareigūnai per ypač trumpą laiką atskleidė nusikalstamą veiką ir nustatė jos kaltininką. Apie tai savo feisbuko paskyroje skelbia Tauragės apskrities policija.
Nuotrauka
a
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka
Įkelta:
2021-10-13
Tauragiškis G. Š. sulaukė teismo verdikto po įvykio, kai girtas iš draugo namų išvažiavo automobiliu namo ir susidūrė su kitu automobiliu. Negana to, pasišalino iš eismo įvykio. Rugsėjo 2-ąją Tauragės apylinkės teismas jo atžvilgiu paskelbė baudžiamąjį įsakymą.
Nuotrauka
a
Tauragės AVPK nuotrauka
Įkelta:
2021-10-13
Narkotines medžiagas vartojantys ir gabenantys asmenys pareigūnams kartais įkliūva visai netikėtai. Pirmadienį, apie 14.15 val., policijos pareigūnai Šilalės rajono Šeručių kaime pastebėjo maišą nešantį vyriškį, kuris, pamatęs policijos pareigūnus, paspartino žingsnius ir pradėjo vengti kontakto. Pareigūnams tai sukėlė įtarimą, todėl buvo nuspręsta asmenį patikrinti.
Nuotrauka
a
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotrauka
Įkelta:
2021-10-12
Vakar patruliuodami mieste policijos pareigūnai Pramonės gatvėje užfiksavo lenkimo metu ištisinę liniją kirtusį ,,Volvo S80“​​​​​​​. Automobilį sustabdę pareigūnai vairuotojui pranešė, jog vairuotojas pažeidė Kelių eismo taisykles bei priminė jo laukiančią atsakomybę. Vairuotojas pasiūlė „sutarti gražiuoju“.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-10-12
Praėjusią savaitę, spalio 7-10 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdė vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolę. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje nustatyti 8 neblaivūs vairuotojai.
Nuotrauka
a
Fesibuko grupėje „Tauragės turgelis“ publikuota nuotrauka
Įkelta:
2021-10-08
Vakar, apie 11 val., pavogtas prie Bažnyčių gatvėje esančios parduotuvės „Čia“ stovėjęs dviratis. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, dviračio savininkas prašo atsiliepti ką nors žinančius.
Nuotrauka
sukčiai
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-10-05
Vis daugiau mūsų gyvenimo persikeliant į internetinę erdvę, paskui mus seka ir nusikaltėliai. Pasitelkdami įvairius metodus nuotoliniai sukčiai kėsinasi ne tik į mūsų turtą, bet ir asmens duomenis. Deja, apsigauti nesunku – šiandien sukčių siunčiamų žinučių neatpažįsta kas antras lietuvis, rodo naujausias Lietuvos gyventojų tyrimas.  Lietuvos policija su telekomunikacijų bendrove „Bitė Lietuva“  sukūrė įrankį padedantį atpažinti populiariausias nuotolinio sukčiavimo rūšis Lietuvoje.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-10-03
Rugsėjo 2-ąją tauragiškis M. L. išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį byloje dėl dviejų žmonių sumušimo. Vyras, anksčiau jau teistas už grasinimą nužudyti bei sukeltą avariją, aiškino labai besigailintis padaręs nusikaltimus ir teisinosi, kad dėl visko kaltas alkoholis.
Nuotrauka
policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-10-01
Pareigūnai vakar praėjo ikiteisminį tyrimą dėl žmogžudystės Adakavo kaime. Apie moters mirtį pranešė jos sutuoktinis, kuris ir yra pagrindinis įtariamasis byloje.
Nuotrauka
a
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka
Įkelta:
2021-10-01
Tauragiškis E. K. anksčiau niekada nėra mynęs teismų slenksčio kaip kaltinamasis. Tačiau šie metai jam buvo kitokie. Avariją mieste sukėlusiam vyrui teko už tai atsakyti. Jo sužalotas žmogus po eismo įvykio pateko į medikų rankas, jam prireikė operacijos. Teisme paaiškėjo, kiek vertos nukentėjusiojo kančios.
Nuotrauka
a
Raimondos Alysienės nuotrauka
Įkelta:
2021-09-28
Apie 9.30 val. Tilžės plente, netoli „Priemiesčio užeigos“, susidūrė du lengvieji automobiliai. Yra sužeistųjų.
Nuotrauka
k
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-09-26
Triskart lytinę aistrą su nepilnametėmis ir vos dvejų mergaite tenkinęs tauragiškis, nuteistas ilgiems metams kalėjimo, laukė Klaipėdos apygardos teismo malonės. 35 metų Vitalijus Altaravičius teismo prašė sutrumpinti jam skirtą laisvės atėmimo bausmę, šį pageidavimą motyvuodamas Europos Žmogaus Teisių Teismo (EŽTT) sprendimais, – praneša portalas15 MIN.
Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-09-25
Rugpjūčio 26-ąją prieš Tauragės apylinkės teismą stojo du vyrai. Abu į teisėsaugos akiratį pateko dėl narkotikų. Anksčiau neteistas L. B., auginantis mažametį vaiką, guodėsi, kad sunku pragyventi, dėl to jis ėmėsi nelegalaus verslo – narkotikų prekybos. O pirmasis policijos pareigūnams  įkliuvęs M. E., iš jauno tėvo įsigijęs kvaišalų, kalbėjo norėjęs nusiraminti.