Sugyventinio žiauriai užpulta moteris bijojo būti nužudyta
Įkelta:
2021-07-30
Nuotrauka
teismas
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka

Liepos 1-ąją Tauragės apylinkės teismas priėmė nuosprendį baudžiamojoje byloje dėl vyro smurto prieš sugyventinę. Kumščius į darbą paleidęs P. V. teisėsaugai žinomas. Anksčiau vyras jau buvo nuteistas už fizinio skausmo sukėlimą, įpareigotas 6 mėnesius dalyvauti smurtinį elgesį keičiančiose programose. Vyras, dar neatlikęs bausmės ir neišnykus teistumui, ir vėl įvykdė smurtinį nusikaltimą. 

Bylos duomenimis, P. V. šių metų sausio 31 d., 16–17 val., namuose, kambaryje, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, tyčia kumščiu sudavė savo sugyventinei apie 10 smūgių į veidą, galvą, rankas ir į kitas kūno vietas bei paėmęs abiem rankomis jai už kaklo smaugė, kėde trenkė jai per nugarą, taip nukentėjusiajai sukeldamas fizinį skausmą ir nežymų sveikatos sutrikdymą. 

Nukentėjusioji ikiteisminio tyrimo metu teigė, kad P. V. yra jos sugyventinis, kartu kaip pora jie gyvena nuo 2020 m. rugsėjo mėnesio moteriai priklausančiame name. Moteris teigė, kad iš pradžių tarpusavio santykiai buvo geri, tačiau laikui einant P. V. pradėjo prie jos kabinėtis, prikaišioti, vadinti įžeidžiančiais žodžiais. Įvykio dieną jos sugyventinis, teigė nukentėjusioji, parsinešė 3 butelius vyno. Alkoholį jie gėrė kartu, namo virtuvėje, tačiau viso parnešto vyno neišgėrė, nes ji nebenorėjo. Moteris teigė nuėjusi į kambarį, atsigulusi ir įsijungusi televizorių. Sugyventiniui P. V. tai nepatiko ir jis atėjęs į kambarį pradėjo ją plūsti, o po to – ir mušti. Nukentėjusioji pasakojo, kad tuo metu labai išsigando ir galvojo, kad P. V. ją nužudys. Ji ėmė gintis, smūgiuoti sugyventiniui. Išsilaisvinusi moteris išlipo iš lovos ir bėgo iš kambario, tačiau tuo metu P. V., paėmęs kėdę, sudavė jai vieną kartą per nugarą. Smūgis buvo labai stiprus – kėdė nuo smūgio subyrėjo. Nukentėjusiajai pavyko pabėgti į virtuvę ir užremti duris. P. V. apsiramino, o ji iškvietė policiją. Moterį apžiūrėjo medikai, tačiau į teismo medicinos ekspertus ji nesikreipė. 

P. V. buvo sulaikytas, ikiteisminio tyrimo metu jam skirta kardomoji priemonė – įpareigojimas negyventi su nukentėjusiąja. 

Teisme pretenzijų nukentėjusioji sugyventiniui nereiškė ir civilinio ieškinio nepateikė.

Tuo metu P. V. ikiteisminio tyrimo metu sakė, kad  jo ir moters tarpusavio santykiai yra geri, ją myli, bet kai sugyventinė prisigeria, esą ir prasideda problemos. Paskutines kelias dienas prieš įvykį, pasakojo kaltinamasis, jis su nukentėjusiąja namuose vartojo alkoholinius gėrimus. Incidento dieną, sakė P. V.,  moteris prašė, kad parneštų vyno, jis atsisakė tai daryti, todėl moteris neva „pasiuto“. Vėliau tarp jų esą kilo konfliktas ir dėl buitinių dalykų. Nors į įvykio vietą atvykusiems pareigūnams P. V. sakė, kad nieko neįvyko, jis prieš G. B. nesmurtauja, teisme vyras aiškino, kad nukentėjusioji ant jo šaukė, o jis nesusivaldė ir sudavė jai. Tiesa, kad būtų trenkęs jai kėde per nugarą, kaltinamasis sakė neprisimenantis. Vyras aiškino savo sugyventinės atsiprašęs, ji jam atleido. Teismui kaltinamasis pažadėjo, kad daugiau prieš savo sugyventinę rankos nekels.

Už smurtą P. V. buvo skirta 30 parų arešto bausmė.

 

Nuotrauka
a
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotraukų koliažas
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai prašo pagalbos atpažįstant vyrą nuotraukoje.
Nuotrauka
a
Asociatyvi lrtytas.lt nuotr.
Įkelta:
2021-11-30
Vakar į pareigūnus kreipėsi 84 m. senjora. Moteris pranešė apie vagystę.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-11-29
Šeštadienio naktį, apie 23.50 val. automobilių stovėjimo aikštelėje, Dariaus ir Girėno g., buvo pasikėsinta pavogti automobilio ,,Toyota Prius“ duslintuvo katalizatorių.
Nuotrauka
akistata
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotrauka
Įkelta:
2021-11-28
Kol Seime buvo mėginama dekriminalizuoti mažo kiekio narkotinių medžiagų laikymą, Tauragėje policija išsijuosusi dirbo. Pareigūnai sučiupo anksčiau neteistą, staklininku dirbantį R. Č. su mažu kiekiu psichotropinės medžiagos. Vyras pasiųstas į teisiamųjų suolą.
Nuotrauka
akistata
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotrauka
Įkelta:
2021-11-27
Pagrindinį išsilavinimą įgijęs anksčiau neteistas, nevedęs ir nesimokantis M. K. savo gimtadienį atšventė taip audringai, jog pabudo policijos areštinėje. Vyrui koją pakišo alkoholis. Išgėręs ir be vairuotojo pažymėjimo prie vairo sėdęs M. K. sugadino ne tik savo draugo automobilį, bet ir svetimo žmogaus valtį. Už tai jis spalio 27-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį.
Nuotrauka
a
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-11-25
Trečiadienį Tauragės dvaro kaime, apie 21 val., policija apieškojo 2005 m. gim. vaikiną.
Nuotrauka
a
Asociatyvi kariuomene.lt nuotrauka 
Įkelta:
2021-11-22
Į privalomąją karo tarnybą pakviestas tauragiškis R. J. turėjo kitokių planų. Vaikinas dirbo užsienyje ir nesiruošė tarnauti. Jam ne kartą skirtos baudos už tai, kad jis neatvyksta kviečiamas, tačiau tai patriotiškumo nepaskatino. Galiausiai jo likimas atsidūrė teisėjų rankose. Tauragės apylinkės teismas jaunuolio byloje nuosprendį paskelbė spalio 19-ąją.
Nuotrauka
a
Asociatyvi Ammar Sabaa („Unsplash“) nuotrauka
Įkelta:
2021-11-21
Ne kartą prieš sugyventinę smurtavęs ir dėl to teistas Žydrūnas V. sugriovė savo šeimos gyvenimą. Moteris panoro su juo išsiskirti. Jos kantrybės taurę perpildė šią vasarą vėl prieš ją nukreiptas smurto protrūkis. Spalio 7-ąją Tauragės apylinkės teisme Žydrūnas V. dėl savo veiksmų išgirdo naują nuosprendį. 
Nuotrauka
a
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotrauka
Įkelta:
2021-11-20
Tauragės apylinkės teisme išnagrinėta keršto prieš kaimyną byla. Anksčiau neteistas J. K. nusprendė konfliktą su šalia gyvenusiu vyru išspręsti brutaliomis priemonėmis, kurias spalio 7-osios nuosprendžiu įvertino teismas.
Nuotrauka
teismas
Tauragės apylinkės teismas
Įkelta:
2021-11-19
Tauragės apylinkės teismas (Šilalės rūmai) paskelbė sprendimą civilinėje byloje – dėl paveldėjimo teisių pirkimo – pardavimo sutarties pripažinimo apsimestine bei paveldėjimo teisės liudijimų pripažinimo iš dalies negaliojančiais.
Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-11-18
Vakar Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje keturi kaltinamieji pripažinti kaltais dėl  neteisėto disponavimo narkotine medžiaga – kanapėmis, – praneša Tauragės apylinkės teismas.
Nuotrauka
a
Tauragės apylinkės teismo archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-11-17
Vakar Tauragės apylinkės teismas (Šilutės rūmai) patenkino pareiškėjos skundą ir panaikino Tauragės apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato nutarimą, kuriuo ji nubausta už karantino režimo pažeidimus, bei nutraukė bylą, nustatęs, kad skundą padavusios moters veikoje nėra administracinio nusižengimo požymių.
Nuotrauka
a
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-11-16
Pirmadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai, užtikrindami viešąją tvarką ir eismo saugumą, apie 18 val. 30 min. Šilalės rajone, Balsių kaime, patikrinimui sustabdė automobilį „Mercedes-Benz“, kurį vairavo 36-erių Šilutės rajono gyventojas. Vairuotojo nerimas pareigūnams išdavė, jog šis automobilyje gabena kažką nelegalaus.
Nuotrauka
policija
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotr.
Įkelta:
2021-11-16
Vagyste apkaltintas merginas į prekybos centrą vežiojęs vyras sulaukė policijos pareigūnų dėmesio. Tačiau sakoma, kad nepagautas – ne vagis. Nors abi merginos vogė, vyras gynėsi esąs niekuo dėtas, taigi bausmės dėl bendrininkavimo jis išvengė. Tuo metu viena kaltinamųjų jau sulaukė Tauragės apylinkės teismo nuosprendžio. Kita dar laukia. Abi draugės „prisidirbo“, kai pavogė brangių alkoholinių gėrimų iš „Iki“ parduotuvės Tauragėje.
Nuotrauka
zuvis
Asociatyvi Jakub Kapusnak („Unsplash”) nuotr.
Įkelta:
2021-11-14
Lietuvos nepriklausomybės pradžioje siautėję banditai šiurpino visą šalį. Vyravo nerašyti susitarimai, reketas ir įvairūs draudimai. Atrodo, šie laikai jau pradėjo, tačiau kai kurie žmonės vis dar gyvena tuo laikotarpiu. Nepajėgiantis sąžiningai konkuruoti su kitu žuvies pardavėju, 10 klasių baigęs, anksčiau neteistas M. B. nusprendė imtis mafijinių metodų - gąsdinimų, o nepaklusus - smurto. Žuvį pardavinėjantis vyras uždraudė savo konkurentui lankytis vienoje rukykloje ir pirkti iš jos žuvį. Tačiau M. B. reikalavimams kitas žuvies prekeivis nusileisti neketino. Viskas virto muštynėmis. Šis įvykis smarkuoliui atsiėjo teistumu.
Nuotrauka
ugnis
Asociatyvi Marek Szturc („Unsplash”) nuotrauka
Įkelta:
2021-11-12
Nevedęs, dirbantis, anksčiau neteistas Albinas R. kažkodėl nusprendė pažaisti su ugnimi. Vyras padegė savo sugėrovą. Tauragės apylinkės teismas spalio 8-ąją paskelbė jam nuosprendį.
Nuotrauka
a
Įtariamasis uždarytas į Klaipėdos apskr. VPK areštinę
Įkelta:
2021-11-11
Į policiją vakar kreipėsi moteris pranešdama, jog spalio 21 d. jai buvo grasinta ginklu.
Nuotrauka
Policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-11-11
Policija praneša apie vienoje Vytauto gatvės automobilių stovėjimo aikštelių trečiadienį įvykusį incidentą.
Nuotrauka
a
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-11-11
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai, antradienį, lapkričio 9-ąją, atlikę patikrinimą Šilalės rajono, Antininkų kaimo gyventojo namuose, rado neteisėtai laikomus ginklus, – praneša Tauragės apskrities vyriausiasis komisariatas.
Nuotrauka
a
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-11-10
Skandalas, kilęs po pasirodžiusios informacijos, jog kai kurie medikai klastoja įrašus apie neva nuo COVID-19 pasiskiepijusius asmenis, pasiekė ir Tauragę. Tauragės apskrities pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir kyšininkavimo, pranešama trečiadienį policijos išplatintame pareiškime. Skelbiama, kad tyrimą atlieka Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai.