Peštynės dėl vaikų baigėsi smūgiais
Įkelta:
2021-08-29
Nuotrauka
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Aprašymas

Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka

Profesinį išsilavinimą įgijęs, anksčiau neteistas tauragiškis P. P. nusprendė išsiaiškinti santykius su buvusiu sugyventinės vyru. Susitikimas baigėsi smurtu.

Bylos duomenimis, P. P. praėjusių metų lapkričio 8 dieną, apie 21 val., daugiabučio namo kieme tyčia lazda sudavė ne mažiau nei du smūgius E. V. į kairę koją ir kairę ranką. Tokiais veiksmais nežymiai sutrikdė nukentėjusiojo E. V. sveikatą – šiam susidarė poodinės kraujosruvos kairėje šlaunyje, kairiajame žaste.

Kaltinamasis P. P. teisme kaltės nepripažino, paaiškino, kad viskas kaltinamajame akte yra netiesa ir šmeižtas. Jis teigė gyvenęs kartu su G. P., su kuria nukentėjusysis E. V. buvo jau išsiskyręs, pora susilaukė 3 vaikų. Kaltinamasis neslėpė, kad E. V. buvo sutikęs tik Kaune, kai jis atveždavo jam vaikus, bet tai buvę jau seniai. 

Kaltinamasis gynėsi, kad teleskopine lazda tikrai netrenkė E. V.  į ranką ar į koją. Ikiteisminio tyrimo metu vyras buvo iškviestas apklausai, bet pareiškė be advokato nekalbėsiąs. Jis patikslino, kad Tauragėje nesilanko, o su G. P., E.V. buvusia gyvenimo drauge, susipažino 2020 metais, rudenį. Dabar vyras ir moteris nebebendrauja. 

O nukentėjusysis E. V. teisme kalbėjo, kad konfliktas tarp jo ir P. P. įvyko grąžinant vaikus. Jo buvusi žmona, teigė nukentėjusysis, norėjo vaikus grąžinti sekmadienį, bet laiku taip ir neatvažiavo.  Jie pradėjo pyktis telefonu, tuomet P. P. ir įsikišo į pokalbį. Vėliau vaikai buvo atvežti. E. V. namuose galiausiai su vaikais pasirodžiusi moteris teigė, kad su juo nori pasikalbėti vienas žmogus, kuris yra lauke, prie daugiabučio namo. Nukentėjusysis sakė išėjęs į lauką ir prie jo priėjo kaltinamasis P. P. Kaukę dėvėjęs užpuolikas, sakė E. V., išsitraukė teleskopinę lazdą ir ėmė jį talžyti automobilių stovėjimo aikštelėje. Kaltinamasis, sakė nukentėjusysis, jį įžeidinėjo. Po smūgių nukentėjusysis jautė skausmą, sutino ir pamėlo tos vietos, kur trenkta. Ekspertai nustatė nežymų sveikatos sutrikdymą. 

Nukentėjusysis teigė, kad prieš tai iš P. P. girdėjo grasinimų, jog jį sumuš, skambėjusi ir frazė „su viena ranka iškirsiu“. Teismas rėmėsi ir G. P. parodymais, jog P. P. buvo išlipęs iš automobilio, norėjo pasikalbėti dėl E. V. pastabų. Taigi, liudytojos parodymai nesutapo su kaltinamojo teiginiais, jog jis nebuvo Tauragėje užpuolimo metu. Be to, moteris sakė, kad P. P. ranka buvo sugipsuota, nes ją buvo prieš tai susilaužęs.

„Kaltinamojo P. P. paaiškinimai teisme, kad jis 2020-11-08, apie 21 val., vakare buvo namuose, kad nebuvo tuo metu Tauragės mieste ir nevežė G. P. į Tauragę, kad nebuvo sutikęs nukentėjusiojo E. V. kaltinime nurodytu laiku ir vietoje, ir jam nesudavė smūgių lazda ir jo nesužalojo, vertintini kritiškai, kaip siekimas išvengti baudžiamosios atsakomybės, nes neatitinka byloje nustatytų faktinių aplinkybių“, – konstatavo Tauragės apylinkės teismas. 

Nors nukentėjusysis įvykio metu P. P. nepažinojo ir kaltinamasis įvykio metu buvo su medicinine kauke, vėliau E. V. atpažino kaltinamąjį iš balso, kūno sudėjimo, pagal tai, kad įvykio metu jo kairė ranka buvo sugipsuota, be to, pamatė jį ir atpažino po įvykio 2021 m. sausio mėnesį, kai nuvežė vaikus į buvusios sutuoktinės G. P. namus. 

Tauragės apylinkės teismo teisėja Elena Simonavičienė liepos 29-ąją paskelbtu nuosprendžiu pripažino P.P. kaltu dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo ir skyrė jam laisvės apribojimą 1 metams, nustatant intensyvią priežiūrą – jo buvimo vietos pagal nustatytą laiką kontrolę elektroninio stebėjimo priemonėmis. Jis įpareigotas bausmės atlikimo laikotarpiu būti namuose nuo 23 val. iki 6 val., jeigu tai nesusiję su darbu ar mokymusi, ir bausmės atlikimo laikotarpiu dalyvauti elgesio pataisos programoje.

 

Nuotrauka
a
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotraukų koliažas
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai prašo pagalbos atpažįstant vyrą nuotraukoje.
Nuotrauka
a
Asociatyvi lrtytas.lt nuotr.
Įkelta:
2021-11-30
Vakar į pareigūnus kreipėsi 84 m. senjora. Moteris pranešė apie vagystę.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-11-29
Šeštadienio naktį, apie 23.50 val. automobilių stovėjimo aikštelėje, Dariaus ir Girėno g., buvo pasikėsinta pavogti automobilio ,,Toyota Prius“ duslintuvo katalizatorių.
Nuotrauka
akistata
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotrauka
Įkelta:
2021-11-28
Kol Seime buvo mėginama dekriminalizuoti mažo kiekio narkotinių medžiagų laikymą, Tauragėje policija išsijuosusi dirbo. Pareigūnai sučiupo anksčiau neteistą, staklininku dirbantį R. Č. su mažu kiekiu psichotropinės medžiagos. Vyras pasiųstas į teisiamųjų suolą.
Nuotrauka
akistata
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotrauka
Įkelta:
2021-11-27
Pagrindinį išsilavinimą įgijęs anksčiau neteistas, nevedęs ir nesimokantis M. K. savo gimtadienį atšventė taip audringai, jog pabudo policijos areštinėje. Vyrui koją pakišo alkoholis. Išgėręs ir be vairuotojo pažymėjimo prie vairo sėdęs M. K. sugadino ne tik savo draugo automobilį, bet ir svetimo žmogaus valtį. Už tai jis spalio 27-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį.
Nuotrauka
a
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-11-25
Trečiadienį Tauragės dvaro kaime, apie 21 val., policija apieškojo 2005 m. gim. vaikiną.
Nuotrauka
a
Asociatyvi kariuomene.lt nuotrauka 
Įkelta:
2021-11-22
Į privalomąją karo tarnybą pakviestas tauragiškis R. J. turėjo kitokių planų. Vaikinas dirbo užsienyje ir nesiruošė tarnauti. Jam ne kartą skirtos baudos už tai, kad jis neatvyksta kviečiamas, tačiau tai patriotiškumo nepaskatino. Galiausiai jo likimas atsidūrė teisėjų rankose. Tauragės apylinkės teismas jaunuolio byloje nuosprendį paskelbė spalio 19-ąją.
Nuotrauka
a
Asociatyvi Ammar Sabaa („Unsplash“) nuotrauka
Įkelta:
2021-11-21
Ne kartą prieš sugyventinę smurtavęs ir dėl to teistas Žydrūnas V. sugriovė savo šeimos gyvenimą. Moteris panoro su juo išsiskirti. Jos kantrybės taurę perpildė šią vasarą vėl prieš ją nukreiptas smurto protrūkis. Spalio 7-ąją Tauragės apylinkės teisme Žydrūnas V. dėl savo veiksmų išgirdo naują nuosprendį. 
Nuotrauka
a
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotrauka
Įkelta:
2021-11-20
Tauragės apylinkės teisme išnagrinėta keršto prieš kaimyną byla. Anksčiau neteistas J. K. nusprendė konfliktą su šalia gyvenusiu vyru išspręsti brutaliomis priemonėmis, kurias spalio 7-osios nuosprendžiu įvertino teismas.
Nuotrauka
teismas
Tauragės apylinkės teismas
Įkelta:
2021-11-19
Tauragės apylinkės teismas (Šilalės rūmai) paskelbė sprendimą civilinėje byloje – dėl paveldėjimo teisių pirkimo – pardavimo sutarties pripažinimo apsimestine bei paveldėjimo teisės liudijimų pripažinimo iš dalies negaliojančiais.
Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-11-18
Vakar Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje keturi kaltinamieji pripažinti kaltais dėl  neteisėto disponavimo narkotine medžiaga – kanapėmis, – praneša Tauragės apylinkės teismas.
Nuotrauka
a
Tauragės apylinkės teismo archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-11-17
Vakar Tauragės apylinkės teismas (Šilutės rūmai) patenkino pareiškėjos skundą ir panaikino Tauragės apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato nutarimą, kuriuo ji nubausta už karantino režimo pažeidimus, bei nutraukė bylą, nustatęs, kad skundą padavusios moters veikoje nėra administracinio nusižengimo požymių.
Nuotrauka
a
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-11-16
Pirmadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai, užtikrindami viešąją tvarką ir eismo saugumą, apie 18 val. 30 min. Šilalės rajone, Balsių kaime, patikrinimui sustabdė automobilį „Mercedes-Benz“, kurį vairavo 36-erių Šilutės rajono gyventojas. Vairuotojo nerimas pareigūnams išdavė, jog šis automobilyje gabena kažką nelegalaus.
Nuotrauka
policija
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotr.
Įkelta:
2021-11-16
Vagyste apkaltintas merginas į prekybos centrą vežiojęs vyras sulaukė policijos pareigūnų dėmesio. Tačiau sakoma, kad nepagautas – ne vagis. Nors abi merginos vogė, vyras gynėsi esąs niekuo dėtas, taigi bausmės dėl bendrininkavimo jis išvengė. Tuo metu viena kaltinamųjų jau sulaukė Tauragės apylinkės teismo nuosprendžio. Kita dar laukia. Abi draugės „prisidirbo“, kai pavogė brangių alkoholinių gėrimų iš „Iki“ parduotuvės Tauragėje.
Nuotrauka
zuvis
Asociatyvi Jakub Kapusnak („Unsplash”) nuotr.
Įkelta:
2021-11-14
Lietuvos nepriklausomybės pradžioje siautėję banditai šiurpino visą šalį. Vyravo nerašyti susitarimai, reketas ir įvairūs draudimai. Atrodo, šie laikai jau pradėjo, tačiau kai kurie žmonės vis dar gyvena tuo laikotarpiu. Nepajėgiantis sąžiningai konkuruoti su kitu žuvies pardavėju, 10 klasių baigęs, anksčiau neteistas M. B. nusprendė imtis mafijinių metodų - gąsdinimų, o nepaklusus - smurto. Žuvį pardavinėjantis vyras uždraudė savo konkurentui lankytis vienoje rukykloje ir pirkti iš jos žuvį. Tačiau M. B. reikalavimams kitas žuvies prekeivis nusileisti neketino. Viskas virto muštynėmis. Šis įvykis smarkuoliui atsiėjo teistumu.
Nuotrauka
ugnis
Asociatyvi Marek Szturc („Unsplash”) nuotrauka
Įkelta:
2021-11-12
Nevedęs, dirbantis, anksčiau neteistas Albinas R. kažkodėl nusprendė pažaisti su ugnimi. Vyras padegė savo sugėrovą. Tauragės apylinkės teismas spalio 8-ąją paskelbė jam nuosprendį.
Nuotrauka
a
Įtariamasis uždarytas į Klaipėdos apskr. VPK areštinę
Įkelta:
2021-11-11
Į policiją vakar kreipėsi moteris pranešdama, jog spalio 21 d. jai buvo grasinta ginklu.
Nuotrauka
Policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-11-11
Policija praneša apie vienoje Vytauto gatvės automobilių stovėjimo aikštelių trečiadienį įvykusį incidentą.
Nuotrauka
a
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-11-11
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai, antradienį, lapkričio 9-ąją, atlikę patikrinimą Šilalės rajono, Antininkų kaimo gyventojo namuose, rado neteisėtai laikomus ginklus, – praneša Tauragės apskrities vyriausiasis komisariatas.
Nuotrauka
a
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-11-10
Skandalas, kilęs po pasirodžiusios informacijos, jog kai kurie medikai klastoja įrašus apie neva nuo COVID-19 pasiskiepijusius asmenis, pasiekė ir Tauragę. Tauragės apskrities pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir kyšininkavimo, pranešama trečiadienį policijos išplatintame pareiškime. Skelbiama, kad tyrimą atlieka Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai.