Kaimynų išgertuvės baigėsi kruvinai
Įkelta:
2021-08-04
Nuotrauka
policija
Aprašymas

Tauragės apskrities policijos FB nuotrauka

Girtiems pradėti aiškintis meilės reikalus – ne pati geriausia mintis. Tuo galėjo įsitikinti prieš Tauragės apylinkės teismą birželio 19-ąją stojęs J. Č., kuris peiliu sunkiai sužalojo savo kaimyną V. L.  

Kaltinamasis J. Č. kaltę už dūrį peiliu nukentėjusiajam V. L., prisipažino visiškai, tik teigė, jog taip padarė gindamasis nuo nukentėjusiojo, gailėjosi ir atsiprašė nukentėjusiojo teismo salėje. 

Vyras paaiškino, kad su V. L. niekada anksčiau nesipyko. Kaltinamasis sakė, kad pas į jo  namus apie 20.30 val. atėjo V. L. žmona,  ji buvo išgėrusi, atsinešė „bambalį“ alaus ir butelį degtinės. Jiedu su sugyventine buvo blaivūs. Visi ėmė gerti, vėliau prie kompanijos prisijungė ir nukentėjusysis V. L. Kaltinamasis sakė, kad jis buvo neblaivus, atsinešė dar alkoholio. 

Netrukus tarp sugėrovų kilo konfliktas dėl meilės reikalų – įvykio dalyviai ėmė vienas kitam priekaištauti dėl bučinių. Anot kaltinamojo J. Č., kaimynas V. L. esą puolė  savo žmoną, o kaltinamasis pasakęs, kad paliktų ją ramybėje. J. Č. teigė, kad nukentėjusysis pakėlė stalviršį ir bandė jį užversti ant jo, bet nepavyko, nes baldas buvo per sunkus. Esą po to nukentėjusysis griebė „šiupeliuką“ ir ėmė daužyti kaltinamajam galvą.  J. Č. sakė nežinąs, už ką kaimynas jam sudavė, spėliojo, kad gal dėl to, jog gynė jo žmoną. Vyras teigė, kad mušamas griebė peilį, pasakė kaimyno sugyventinei „skambink greičiau policijai“ ir dūrė peiliu.

Anot kaltinamojo, padurtas kaimynas daužė kėdes, numetė ant žemės stalviršį. Kaltinamasis sakė, kad jis gynėsi, nes galvojo, jog jį užmuš. V. L. kalbėjo nesupratęs, kodėl jam įdūrė, o stalą ant kaltinamojo vertęs jau po dūrio, nes buvę be galo pikta. 

Atvyko medikai, policija, konfliktas buvo numalšintas.

Po kurio laiko nukentėjusysis atleido jam dūrusiam kaimynui ir dėl to civilinio ieškinio nereiškė.  

„Byloje neginčytinai nustatyta tik tai, jog visi keturi asmenys girtavo kaltinamojo namuose, buvo neblaivūs, tarp kaltinamojo ir nukentėjusiojo įvyko žodinis konfliktas, kuris peraugo į abipuses muštynes, kurių metu nukentėjusysis V. L. dėl neteisėtų kaltinamojo J. Č. smurtinių veiksmų patyrė sunkų sveikatos sutrikdymą, o kaltinamasis J. Č. dėl nukentėjusiojo neteisėtų smurtinių veiksmų patyrė nežymų sveikatos sutrikdymą. Iš byloje surinktų ir teisiamajame posėdyje ištirtų įrodymų visumos teismas sprendžia, jog būtinosios ginties situacijos nagrinėjamo įvykio metu nebuvo. Todėl kaltinamasis J. Č. pripažintas kaltu pagal Lietuvos Respublikos BK 135 straipsnio 1 dalį dėl nukentėjusiajam V. L. padaryto sunkaus sveikatos sutrikdymo“, – rašoma teismo nuosprendyje. 

Tauragės apylinkės teismas nusprendė J. Č. pripažinti kaltu ir paskyrė laisvės apribojimą 2 m., įpareigojant bausmės vykdymo laikotarpiu dalyvauti elgesio pataisos programoje ir per 6 mėnesius nuo nuosprendžio įsiteisėjimo dienos atlyginti nusikalstama veika padarytą turtinę žalą.

Teismas patenkino Klaipėdos teritorinės ligonių kasos civilinį ieškinį už nukentėjusiojo gydymą ir priteisė iš J. Č. 546,10 Eur.

 

Nuotrauka
a
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotraukų koliažas
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai prašo pagalbos atpažįstant vyrą nuotraukoje.
Nuotrauka
a
Asociatyvi lrtytas.lt nuotr.
Įkelta:
2021-11-30
Vakar į pareigūnus kreipėsi 84 m. senjora. Moteris pranešė apie vagystę.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-11-29
Šeštadienio naktį, apie 23.50 val. automobilių stovėjimo aikštelėje, Dariaus ir Girėno g., buvo pasikėsinta pavogti automobilio ,,Toyota Prius“ duslintuvo katalizatorių.
Nuotrauka
akistata
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotrauka
Įkelta:
2021-11-28
Kol Seime buvo mėginama dekriminalizuoti mažo kiekio narkotinių medžiagų laikymą, Tauragėje policija išsijuosusi dirbo. Pareigūnai sučiupo anksčiau neteistą, staklininku dirbantį R. Č. su mažu kiekiu psichotropinės medžiagos. Vyras pasiųstas į teisiamųjų suolą.
Nuotrauka
akistata
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotrauka
Įkelta:
2021-11-27
Pagrindinį išsilavinimą įgijęs anksčiau neteistas, nevedęs ir nesimokantis M. K. savo gimtadienį atšventė taip audringai, jog pabudo policijos areštinėje. Vyrui koją pakišo alkoholis. Išgėręs ir be vairuotojo pažymėjimo prie vairo sėdęs M. K. sugadino ne tik savo draugo automobilį, bet ir svetimo žmogaus valtį. Už tai jis spalio 27-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį.
Nuotrauka
a
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-11-25
Trečiadienį Tauragės dvaro kaime, apie 21 val., policija apieškojo 2005 m. gim. vaikiną.
Nuotrauka
a
Asociatyvi kariuomene.lt nuotrauka 
Įkelta:
2021-11-22
Į privalomąją karo tarnybą pakviestas tauragiškis R. J. turėjo kitokių planų. Vaikinas dirbo užsienyje ir nesiruošė tarnauti. Jam ne kartą skirtos baudos už tai, kad jis neatvyksta kviečiamas, tačiau tai patriotiškumo nepaskatino. Galiausiai jo likimas atsidūrė teisėjų rankose. Tauragės apylinkės teismas jaunuolio byloje nuosprendį paskelbė spalio 19-ąją.
Nuotrauka
a
Asociatyvi Ammar Sabaa („Unsplash“) nuotrauka
Įkelta:
2021-11-21
Ne kartą prieš sugyventinę smurtavęs ir dėl to teistas Žydrūnas V. sugriovė savo šeimos gyvenimą. Moteris panoro su juo išsiskirti. Jos kantrybės taurę perpildė šią vasarą vėl prieš ją nukreiptas smurto protrūkis. Spalio 7-ąją Tauragės apylinkės teisme Žydrūnas V. dėl savo veiksmų išgirdo naują nuosprendį. 
Nuotrauka
a
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotrauka
Įkelta:
2021-11-20
Tauragės apylinkės teisme išnagrinėta keršto prieš kaimyną byla. Anksčiau neteistas J. K. nusprendė konfliktą su šalia gyvenusiu vyru išspręsti brutaliomis priemonėmis, kurias spalio 7-osios nuosprendžiu įvertino teismas.
Nuotrauka
teismas
Tauragės apylinkės teismas
Įkelta:
2021-11-19
Tauragės apylinkės teismas (Šilalės rūmai) paskelbė sprendimą civilinėje byloje – dėl paveldėjimo teisių pirkimo – pardavimo sutarties pripažinimo apsimestine bei paveldėjimo teisės liudijimų pripažinimo iš dalies negaliojančiais.
Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-11-18
Vakar Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje keturi kaltinamieji pripažinti kaltais dėl  neteisėto disponavimo narkotine medžiaga – kanapėmis, – praneša Tauragės apylinkės teismas.
Nuotrauka
a
Tauragės apylinkės teismo archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-11-17
Vakar Tauragės apylinkės teismas (Šilutės rūmai) patenkino pareiškėjos skundą ir panaikino Tauragės apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato nutarimą, kuriuo ji nubausta už karantino režimo pažeidimus, bei nutraukė bylą, nustatęs, kad skundą padavusios moters veikoje nėra administracinio nusižengimo požymių.
Nuotrauka
a
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-11-16
Pirmadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai, užtikrindami viešąją tvarką ir eismo saugumą, apie 18 val. 30 min. Šilalės rajone, Balsių kaime, patikrinimui sustabdė automobilį „Mercedes-Benz“, kurį vairavo 36-erių Šilutės rajono gyventojas. Vairuotojo nerimas pareigūnams išdavė, jog šis automobilyje gabena kažką nelegalaus.
Nuotrauka
policija
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotr.
Įkelta:
2021-11-16
Vagyste apkaltintas merginas į prekybos centrą vežiojęs vyras sulaukė policijos pareigūnų dėmesio. Tačiau sakoma, kad nepagautas – ne vagis. Nors abi merginos vogė, vyras gynėsi esąs niekuo dėtas, taigi bausmės dėl bendrininkavimo jis išvengė. Tuo metu viena kaltinamųjų jau sulaukė Tauragės apylinkės teismo nuosprendžio. Kita dar laukia. Abi draugės „prisidirbo“, kai pavogė brangių alkoholinių gėrimų iš „Iki“ parduotuvės Tauragėje.
Nuotrauka
zuvis
Asociatyvi Jakub Kapusnak („Unsplash”) nuotr.
Įkelta:
2021-11-14
Lietuvos nepriklausomybės pradžioje siautėję banditai šiurpino visą šalį. Vyravo nerašyti susitarimai, reketas ir įvairūs draudimai. Atrodo, šie laikai jau pradėjo, tačiau kai kurie žmonės vis dar gyvena tuo laikotarpiu. Nepajėgiantis sąžiningai konkuruoti su kitu žuvies pardavėju, 10 klasių baigęs, anksčiau neteistas M. B. nusprendė imtis mafijinių metodų - gąsdinimų, o nepaklusus - smurto. Žuvį pardavinėjantis vyras uždraudė savo konkurentui lankytis vienoje rukykloje ir pirkti iš jos žuvį. Tačiau M. B. reikalavimams kitas žuvies prekeivis nusileisti neketino. Viskas virto muštynėmis. Šis įvykis smarkuoliui atsiėjo teistumu.
Nuotrauka
ugnis
Asociatyvi Marek Szturc („Unsplash”) nuotrauka
Įkelta:
2021-11-12
Nevedęs, dirbantis, anksčiau neteistas Albinas R. kažkodėl nusprendė pažaisti su ugnimi. Vyras padegė savo sugėrovą. Tauragės apylinkės teismas spalio 8-ąją paskelbė jam nuosprendį.
Nuotrauka
a
Įtariamasis uždarytas į Klaipėdos apskr. VPK areštinę
Įkelta:
2021-11-11
Į policiją vakar kreipėsi moteris pranešdama, jog spalio 21 d. jai buvo grasinta ginklu.
Nuotrauka
Policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-11-11
Policija praneša apie vienoje Vytauto gatvės automobilių stovėjimo aikštelių trečiadienį įvykusį incidentą.
Nuotrauka
a
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-11-11
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai, antradienį, lapkričio 9-ąją, atlikę patikrinimą Šilalės rajono, Antininkų kaimo gyventojo namuose, rado neteisėtai laikomus ginklus, – praneša Tauragės apskrities vyriausiasis komisariatas.
Nuotrauka
a
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-11-10
Skandalas, kilęs po pasirodžiusios informacijos, jog kai kurie medikai klastoja įrašus apie neva nuo COVID-19 pasiskiepijusius asmenis, pasiekė ir Tauragę. Tauragės apskrities pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir kyšininkavimo, pranešama trečiadienį policijos išplatintame pareiškime. Skelbiama, kad tyrimą atlieka Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai.