Girtas vyras net dūrio peiliu nepajuto
Įkelta:
2021-08-09
Nuotrauka
a
Aprašymas

„Tauragės žinių“ nuotrauka

Tauragės rajone gyvenanti G. R., anksčiau jau teista už nesunkų sveikatos sutrikdymą, ir vėl atsidūrė teisme. Šįkart – ir vėl dėl žmogaus sužalojimo. Birželio 21-ąją Tauragės apylinkės teismas priėmė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje buvo narpliojama, kodėl kaltinamoji dūrė peiliu M. L. 

Nukentėjusysis M. L. sakė, kad praėjusių metų lapkričio 16-ąją kartu su pažįstamais A. L., V. P. pas pažįstamą vyrą E. R. vartojo alkoholinius gėrimus. E. R. jų paprašė eiti su juo į Tauragės r. Kunigiškių k. parsivesti jo draugės. Visi pėsčiomis nuėjo į Kunigiškius. 

Anot vyro, įėjus į namo vidų, kambaryje, lovoje, gulėjo moteris. Kaip suprato, tai buvo E. R. sugyventinė G. R. Taip pat šalia lovos gulėjo dar vienas jam nepažįstamas vyriškis. Jis kartu su A. L. priėję prie gulinčiojo pradėjo jį gaivinti, nes pagalvojo, kad jam kažkas blogai su sveikata. 

Liudytojas E. R., kaltinamosios sugyventinis, sakė, kad būdamas virtuvėje staiga išgirdo smūgį, lyg kas kristų ant žemės. Anot jo, vėliau paaiškėjo, kad M. L. tariamai nuo stalo paėmė gulinčio vyro telefoną, tėškė į grindis ir jis sudužo. G. R. sugyventinis telefoną rado atitraukęs lovą, ten vyras aptiko ir užkištą pusės litro talpos butelį degtinės, padėjo ant stalo ir pradėjo gerti.

A. L. iškvietė medikus gulinčiam vyrui. Jiems atvykstant, anot nukentėjusiojo M. L., miegojusi moteris atsikėlė iš lovos ir pradėjo vaikščioti po kambarį, nuėjo į virtuvę. 

O štai E. R. sakė, kad jo sugyventinei nukentėjusysis sugriebė už galvos ir ją lenkė žemyn sukdamas. Vyras sakė matęs, kad moteris nugara trenkėsi į miegamojo lovos kampą. G. R. tuomet atsikėlė ir nuėjo į virtuvę.

Kai atvyko medikai, greitosios pagalbos darbuotoja, pasakojo M. L., įėjo į kambarį apžiūrėti gulinčio vyriškio. Tuo metu pats M. L. sakė išeidinėjęs iš kambario į virtuvę, prasilenkdamas su G. R. Bylos duomenimis, virtuvėje prieš tai tarp G. R. sugyventinio E. R. ir M. L. galėjo būti muštynės.

M. L. teigė nejutęs dūrio prasilenkdamas su G. R. tikriausiai dėl savo girtumo, tačiau jau būnant lauke A. L. jam pasakė matęs, kaip G. R. užsimojo ir dūrė M. L. į nugarą. 

Vėliau policijai buvo pateiktas ir E. R. vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip buvo durta nukentėjusiajam.

Liudytoja pripažinta Greitosios medicinos pagalbos skyriaus skubios pagalbos specialistė sakė, kad pabeldus į namus ir atsidarius durims ji pamatė moterį, kuri vilkėjo tik apatinį trikotažą, ir vyriškius, kurie stumdėsi virtuvėje, trenkėsi į baldus. Medikė sakė uždariusi duris, nes name buvo nesaugi aplinka, ir kvietė policijos pareigūnus. 

Medikė ėjo atgal į automobilį, kai išgirdo iš paskos einančio vyriškio balsą ir frazę: „Jis padurtas“. Kieme, prie greitosios pagalbos automobilio, ji apžiūrėjo M. L. ir pamatė, kad yra padaryta durtinė žaizda peties srityje. M. L. suteikė pirmąją medicininę pagalbą ir išvyko su ligoniu į skubios pagalbos skyrių. O į namo vidų medikė teigė neužėjusi.

Atvykę pareigūnai nustatė, kad G. R. apgirtusi. Moteriai buvo nustatytas 2,53 prom. girtumas.

Teismo medicinos ekspertai pateikė išvadą, kad M. L. buvo padarytas nežymus sveikatos sutrikdymas.

Dėl ko konkrečiai įvyko konfliktas, iki galo neaišku. Liudytojų, nukentėjusiojo ir kaltinamosios versijos skyrėsi.

G. R. buvo pripažinta kalta dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, jai skirta 1-erių metų laisvės apribojimo bausmė uždraudžiant vartoti psichiką veikiančias medžiagas.

Kadangi prisipažino ir gailėjosi, teismas bausmę G. R. sumažino trečdaliu ir skyrė galutinę 8 mėnesių laisvės apribojimo bausmę. 

Be to, iš G. R. kišenės teismas priteisė Valstybinės ligonių kasos naudai 48,51 eurų  žalos atlyginimo už nukentėjusiojo gydymą.

 

 

Nuotrauka
a
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotraukų koliažas
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai prašo pagalbos atpažįstant vyrą nuotraukoje.
Nuotrauka
a
Asociatyvi lrtytas.lt nuotr.
Įkelta:
2021-11-30
Vakar į pareigūnus kreipėsi 84 m. senjora. Moteris pranešė apie vagystę.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-11-29
Šeštadienio naktį, apie 23.50 val. automobilių stovėjimo aikštelėje, Dariaus ir Girėno g., buvo pasikėsinta pavogti automobilio ,,Toyota Prius“ duslintuvo katalizatorių.
Nuotrauka
akistata
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotrauka
Įkelta:
2021-11-28
Kol Seime buvo mėginama dekriminalizuoti mažo kiekio narkotinių medžiagų laikymą, Tauragėje policija išsijuosusi dirbo. Pareigūnai sučiupo anksčiau neteistą, staklininku dirbantį R. Č. su mažu kiekiu psichotropinės medžiagos. Vyras pasiųstas į teisiamųjų suolą.
Nuotrauka
akistata
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotrauka
Įkelta:
2021-11-27
Pagrindinį išsilavinimą įgijęs anksčiau neteistas, nevedęs ir nesimokantis M. K. savo gimtadienį atšventė taip audringai, jog pabudo policijos areštinėje. Vyrui koją pakišo alkoholis. Išgėręs ir be vairuotojo pažymėjimo prie vairo sėdęs M. K. sugadino ne tik savo draugo automobilį, bet ir svetimo žmogaus valtį. Už tai jis spalio 27-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį.
Nuotrauka
a
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-11-25
Trečiadienį Tauragės dvaro kaime, apie 21 val., policija apieškojo 2005 m. gim. vaikiną.
Nuotrauka
a
Asociatyvi kariuomene.lt nuotrauka 
Įkelta:
2021-11-22
Į privalomąją karo tarnybą pakviestas tauragiškis R. J. turėjo kitokių planų. Vaikinas dirbo užsienyje ir nesiruošė tarnauti. Jam ne kartą skirtos baudos už tai, kad jis neatvyksta kviečiamas, tačiau tai patriotiškumo nepaskatino. Galiausiai jo likimas atsidūrė teisėjų rankose. Tauragės apylinkės teismas jaunuolio byloje nuosprendį paskelbė spalio 19-ąją.
Nuotrauka
a
Asociatyvi Ammar Sabaa („Unsplash“) nuotrauka
Įkelta:
2021-11-21
Ne kartą prieš sugyventinę smurtavęs ir dėl to teistas Žydrūnas V. sugriovė savo šeimos gyvenimą. Moteris panoro su juo išsiskirti. Jos kantrybės taurę perpildė šią vasarą vėl prieš ją nukreiptas smurto protrūkis. Spalio 7-ąją Tauragės apylinkės teisme Žydrūnas V. dėl savo veiksmų išgirdo naują nuosprendį. 
Nuotrauka
a
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotrauka
Įkelta:
2021-11-20
Tauragės apylinkės teisme išnagrinėta keršto prieš kaimyną byla. Anksčiau neteistas J. K. nusprendė konfliktą su šalia gyvenusiu vyru išspręsti brutaliomis priemonėmis, kurias spalio 7-osios nuosprendžiu įvertino teismas.
Nuotrauka
teismas
Tauragės apylinkės teismas
Įkelta:
2021-11-19
Tauragės apylinkės teismas (Šilalės rūmai) paskelbė sprendimą civilinėje byloje – dėl paveldėjimo teisių pirkimo – pardavimo sutarties pripažinimo apsimestine bei paveldėjimo teisės liudijimų pripažinimo iš dalies negaliojančiais.
Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-11-18
Vakar Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje keturi kaltinamieji pripažinti kaltais dėl  neteisėto disponavimo narkotine medžiaga – kanapėmis, – praneša Tauragės apylinkės teismas.
Nuotrauka
a
Tauragės apylinkės teismo archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-11-17
Vakar Tauragės apylinkės teismas (Šilutės rūmai) patenkino pareiškėjos skundą ir panaikino Tauragės apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato nutarimą, kuriuo ji nubausta už karantino režimo pažeidimus, bei nutraukė bylą, nustatęs, kad skundą padavusios moters veikoje nėra administracinio nusižengimo požymių.
Nuotrauka
a
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-11-16
Pirmadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai, užtikrindami viešąją tvarką ir eismo saugumą, apie 18 val. 30 min. Šilalės rajone, Balsių kaime, patikrinimui sustabdė automobilį „Mercedes-Benz“, kurį vairavo 36-erių Šilutės rajono gyventojas. Vairuotojo nerimas pareigūnams išdavė, jog šis automobilyje gabena kažką nelegalaus.
Nuotrauka
policija
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotr.
Įkelta:
2021-11-16
Vagyste apkaltintas merginas į prekybos centrą vežiojęs vyras sulaukė policijos pareigūnų dėmesio. Tačiau sakoma, kad nepagautas – ne vagis. Nors abi merginos vogė, vyras gynėsi esąs niekuo dėtas, taigi bausmės dėl bendrininkavimo jis išvengė. Tuo metu viena kaltinamųjų jau sulaukė Tauragės apylinkės teismo nuosprendžio. Kita dar laukia. Abi draugės „prisidirbo“, kai pavogė brangių alkoholinių gėrimų iš „Iki“ parduotuvės Tauragėje.
Nuotrauka
zuvis
Asociatyvi Jakub Kapusnak („Unsplash”) nuotr.
Įkelta:
2021-11-14
Lietuvos nepriklausomybės pradžioje siautėję banditai šiurpino visą šalį. Vyravo nerašyti susitarimai, reketas ir įvairūs draudimai. Atrodo, šie laikai jau pradėjo, tačiau kai kurie žmonės vis dar gyvena tuo laikotarpiu. Nepajėgiantis sąžiningai konkuruoti su kitu žuvies pardavėju, 10 klasių baigęs, anksčiau neteistas M. B. nusprendė imtis mafijinių metodų - gąsdinimų, o nepaklusus - smurto. Žuvį pardavinėjantis vyras uždraudė savo konkurentui lankytis vienoje rukykloje ir pirkti iš jos žuvį. Tačiau M. B. reikalavimams kitas žuvies prekeivis nusileisti neketino. Viskas virto muštynėmis. Šis įvykis smarkuoliui atsiėjo teistumu.
Nuotrauka
ugnis
Asociatyvi Marek Szturc („Unsplash”) nuotrauka
Įkelta:
2021-11-12
Nevedęs, dirbantis, anksčiau neteistas Albinas R. kažkodėl nusprendė pažaisti su ugnimi. Vyras padegė savo sugėrovą. Tauragės apylinkės teismas spalio 8-ąją paskelbė jam nuosprendį.
Nuotrauka
a
Įtariamasis uždarytas į Klaipėdos apskr. VPK areštinę
Įkelta:
2021-11-11
Į policiją vakar kreipėsi moteris pranešdama, jog spalio 21 d. jai buvo grasinta ginklu.
Nuotrauka
Policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-11-11
Policija praneša apie vienoje Vytauto gatvės automobilių stovėjimo aikštelių trečiadienį įvykusį incidentą.
Nuotrauka
a
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-11-11
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai, antradienį, lapkričio 9-ąją, atlikę patikrinimą Šilalės rajono, Antininkų kaimo gyventojo namuose, rado neteisėtai laikomus ginklus, – praneša Tauragės apskrities vyriausiasis komisariatas.
Nuotrauka
a
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-11-10
Skandalas, kilęs po pasirodžiusios informacijos, jog kai kurie medikai klastoja įrašus apie neva nuo COVID-19 pasiskiepijusius asmenis, pasiekė ir Tauragę. Tauragės apskrities pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir kyšininkavimo, pranešama trečiadienį policijos išplatintame pareiškime. Skelbiama, kad tyrimą atlieka Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai.