Drąsūs vairuotojai sustabdė keliu vinguriavusį automobilį
Įkelta:
2021-08-08
Nuotrauka
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka

Kasmet dėl girtų vairuotojų kaltės Lietuvos keliuose žūva žmonės. Chaosą eisme keliantys neblaivūs žmonės tampa iššūkiu ir policijos pareigūnams, kai tenka juos sustabdyti – ne visi paklūsta šiam reikalavimui. Į Tauragės apylinkės teismą liepos 1-ąją liudyti žengė drąsūs vairuotojai, kurie sugebėjo ne tik sustabdyti anksčiau neteistą, niekur nedirbantį R. B., kuris sėdo prie vairo išgėręs, bet ir atimti iš jo automobilio raktelius. Tądien kaltinamasis išgirdo ir teismo nuosprendį. 

Manė, kad sutriko sveikata

Liudytojas E. B. teisme pasakojo, kad  birželio 11-ąją, apie 16 val., važiuodamas automobiliu BMW ir pervažiavęs pervažą pamatė, kaip automobilis „VW Passat“, važiuojantis pirma jo, ėmė vinguriuoti. Vyras sutriko. Liudytojas teigė norėjęs pažiūrėti, kas atsitiko. Jam kilo įtarimas, gal vairuotojui pasidarė bloga, todėl privažiavo lygiagrečiai minėto automobilio. Staiga liudytojas pamatė, kad automobilyje „VW Passat“ važiuoja du žmonės, o vairuotojas yra akivaizdžiai girtas – vyras teigė tai supratęs iš jo veido. Taigi pilietiškas žmogus pradėjo lėtai stabdyti ir mėgino blokuoti girtuokliui kelią. Tuomet kitas automobilis „Volvo“, taip pat važiavęs šalia, padėjo sustabdyti girto vyro vairuojamą automobilį „VW Passat“ ir dėl to užvažiavo už pastarojo priekio, taip neleisdamas važiuoti. „Volvo“ vairuotojas prisiminė, kad girtas automobilio „VW Passat“ vairuotojas pavažiavo atbulas ir apvažiavęs BMW mėgino nuvažiuoti toliau, bet sankryžoje jam vėl buvo užblokuotas kelias. 

„Volvo“ vairuotojas išlipęs ištraukė užvedimo raktelį iš „VW Passat“. 

Nusprendė atsipalaiduoti po sunkaus darbo

Neblaivus vairuotojas buvo nepatenkintas, pyko ant pilietiškų vyrų. Liudytojai teigė, kad nuo jo sklido stiprus alkoholio kvapas, kalba buvo nerišli, automobilyje mėtėsi butelis alaus. 

Maždaug po 10 minučių atvyko policijos pareigūnai ir R. B. buvo uždėti antrankiai. Alkotesteriu jam buvo nustatytas 2,71 prom. girtumas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kaltinamasis R. B. tiek policijos pareigūnams, tiek apklausiamas teisme savo kaltę pripažino visiškai. Jis sakė, kad tą dieną po sunkaus darbo nusprendė atsigerti alaus. Nors teigė žinojęs, kad draudžiama girtam sėsti prie vairo, gresianti atsakomybė jo nesustabdė. Vyras teisme patvirtino pradėjęs jausti, kad jo vairuojamas automobilis vingiuoja, bet toliau lyg niekur nieko važiavo. 

Teismas atsižvelgė į bylos duomenis, apibūdinančius kaltinamojo asmenybę, – jis anksčiau neteistas, tačiau net 10 kartų baustas administracine tvarka, o skirtų baudų nesumokėjęs.

Skyrė bausmę

„Atsižvelgiant į tai, kad R. B. padarė nesunkų nusikaltimą, jam buvo nustatytas mažiausiai 2,71 prom. neblaivumas, nusikalstamos veikos metu nebuvo padaryta žala kitai transporto priemonei, savo kaltę visiškai pripažino, nuoširdžiai gailėjosi, registruotas Užimtumo tarnyboje, neteistas, todėl spręstina, kad baudžiamojo poveikio priemonės – uždraudimo naudotis specialia teise, tikslai – užkirsti kelią kaltininkui toliau pažeidinėti Kelių eismo taisykles ir sukelti nusikalstamus padarinius – bus tinkamai įgyvendinti uždraudžiant R. B. naudotis teise vairuoti transporto priemones 2 metų ir 6 mėnesių laikotarpiui“, – nusprendė Tauragės apylinkės teismas.

Be to, R. B. buvo skirta arešto bausmė – 40 parų, tačiau jos vykdymas atidėtas 6 mėnesiams, įpareigojant vairuotoją visą bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpį nevartoti psichiką veikiančių medžiagų ir neišvykti už gyvenamosios vietos miesto (rajono) ribų be nuteistojo priežiūrą vykdančios institucijos leidimo.

 

 

Nuotrauka
a
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotraukų koliažas
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai prašo pagalbos atpažįstant vyrą nuotraukoje.
Nuotrauka
a
Asociatyvi lrtytas.lt nuotr.
Įkelta:
2021-11-30
Vakar į pareigūnus kreipėsi 84 m. senjora. Moteris pranešė apie vagystę.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-11-29
Šeštadienio naktį, apie 23.50 val. automobilių stovėjimo aikštelėje, Dariaus ir Girėno g., buvo pasikėsinta pavogti automobilio ,,Toyota Prius“ duslintuvo katalizatorių.
Nuotrauka
akistata
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotrauka
Įkelta:
2021-11-28
Kol Seime buvo mėginama dekriminalizuoti mažo kiekio narkotinių medžiagų laikymą, Tauragėje policija išsijuosusi dirbo. Pareigūnai sučiupo anksčiau neteistą, staklininku dirbantį R. Č. su mažu kiekiu psichotropinės medžiagos. Vyras pasiųstas į teisiamųjų suolą.
Nuotrauka
akistata
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotrauka
Įkelta:
2021-11-27
Pagrindinį išsilavinimą įgijęs anksčiau neteistas, nevedęs ir nesimokantis M. K. savo gimtadienį atšventė taip audringai, jog pabudo policijos areštinėje. Vyrui koją pakišo alkoholis. Išgėręs ir be vairuotojo pažymėjimo prie vairo sėdęs M. K. sugadino ne tik savo draugo automobilį, bet ir svetimo žmogaus valtį. Už tai jis spalio 27-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį.
Nuotrauka
a
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-11-25
Trečiadienį Tauragės dvaro kaime, apie 21 val., policija apieškojo 2005 m. gim. vaikiną.
Nuotrauka
a
Asociatyvi kariuomene.lt nuotrauka 
Įkelta:
2021-11-22
Į privalomąją karo tarnybą pakviestas tauragiškis R. J. turėjo kitokių planų. Vaikinas dirbo užsienyje ir nesiruošė tarnauti. Jam ne kartą skirtos baudos už tai, kad jis neatvyksta kviečiamas, tačiau tai patriotiškumo nepaskatino. Galiausiai jo likimas atsidūrė teisėjų rankose. Tauragės apylinkės teismas jaunuolio byloje nuosprendį paskelbė spalio 19-ąją.
Nuotrauka
a
Asociatyvi Ammar Sabaa („Unsplash“) nuotrauka
Įkelta:
2021-11-21
Ne kartą prieš sugyventinę smurtavęs ir dėl to teistas Žydrūnas V. sugriovė savo šeimos gyvenimą. Moteris panoro su juo išsiskirti. Jos kantrybės taurę perpildė šią vasarą vėl prieš ją nukreiptas smurto protrūkis. Spalio 7-ąją Tauragės apylinkės teisme Žydrūnas V. dėl savo veiksmų išgirdo naują nuosprendį. 
Nuotrauka
a
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotrauka
Įkelta:
2021-11-20
Tauragės apylinkės teisme išnagrinėta keršto prieš kaimyną byla. Anksčiau neteistas J. K. nusprendė konfliktą su šalia gyvenusiu vyru išspręsti brutaliomis priemonėmis, kurias spalio 7-osios nuosprendžiu įvertino teismas.
Nuotrauka
teismas
Tauragės apylinkės teismas
Įkelta:
2021-11-19
Tauragės apylinkės teismas (Šilalės rūmai) paskelbė sprendimą civilinėje byloje – dėl paveldėjimo teisių pirkimo – pardavimo sutarties pripažinimo apsimestine bei paveldėjimo teisės liudijimų pripažinimo iš dalies negaliojančiais.
Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-11-18
Vakar Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje keturi kaltinamieji pripažinti kaltais dėl  neteisėto disponavimo narkotine medžiaga – kanapėmis, – praneša Tauragės apylinkės teismas.
Nuotrauka
a
Tauragės apylinkės teismo archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-11-17
Vakar Tauragės apylinkės teismas (Šilutės rūmai) patenkino pareiškėjos skundą ir panaikino Tauragės apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato nutarimą, kuriuo ji nubausta už karantino režimo pažeidimus, bei nutraukė bylą, nustatęs, kad skundą padavusios moters veikoje nėra administracinio nusižengimo požymių.
Nuotrauka
a
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-11-16
Pirmadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai, užtikrindami viešąją tvarką ir eismo saugumą, apie 18 val. 30 min. Šilalės rajone, Balsių kaime, patikrinimui sustabdė automobilį „Mercedes-Benz“, kurį vairavo 36-erių Šilutės rajono gyventojas. Vairuotojo nerimas pareigūnams išdavė, jog šis automobilyje gabena kažką nelegalaus.
Nuotrauka
policija
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotr.
Įkelta:
2021-11-16
Vagyste apkaltintas merginas į prekybos centrą vežiojęs vyras sulaukė policijos pareigūnų dėmesio. Tačiau sakoma, kad nepagautas – ne vagis. Nors abi merginos vogė, vyras gynėsi esąs niekuo dėtas, taigi bausmės dėl bendrininkavimo jis išvengė. Tuo metu viena kaltinamųjų jau sulaukė Tauragės apylinkės teismo nuosprendžio. Kita dar laukia. Abi draugės „prisidirbo“, kai pavogė brangių alkoholinių gėrimų iš „Iki“ parduotuvės Tauragėje.
Nuotrauka
zuvis
Asociatyvi Jakub Kapusnak („Unsplash”) nuotr.
Įkelta:
2021-11-14
Lietuvos nepriklausomybės pradžioje siautėję banditai šiurpino visą šalį. Vyravo nerašyti susitarimai, reketas ir įvairūs draudimai. Atrodo, šie laikai jau pradėjo, tačiau kai kurie žmonės vis dar gyvena tuo laikotarpiu. Nepajėgiantis sąžiningai konkuruoti su kitu žuvies pardavėju, 10 klasių baigęs, anksčiau neteistas M. B. nusprendė imtis mafijinių metodų - gąsdinimų, o nepaklusus - smurto. Žuvį pardavinėjantis vyras uždraudė savo konkurentui lankytis vienoje rukykloje ir pirkti iš jos žuvį. Tačiau M. B. reikalavimams kitas žuvies prekeivis nusileisti neketino. Viskas virto muštynėmis. Šis įvykis smarkuoliui atsiėjo teistumu.
Nuotrauka
ugnis
Asociatyvi Marek Szturc („Unsplash”) nuotrauka
Įkelta:
2021-11-12
Nevedęs, dirbantis, anksčiau neteistas Albinas R. kažkodėl nusprendė pažaisti su ugnimi. Vyras padegė savo sugėrovą. Tauragės apylinkės teismas spalio 8-ąją paskelbė jam nuosprendį.
Nuotrauka
a
Įtariamasis uždarytas į Klaipėdos apskr. VPK areštinę
Įkelta:
2021-11-11
Į policiją vakar kreipėsi moteris pranešdama, jog spalio 21 d. jai buvo grasinta ginklu.
Nuotrauka
Policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-11-11
Policija praneša apie vienoje Vytauto gatvės automobilių stovėjimo aikštelių trečiadienį įvykusį incidentą.
Nuotrauka
a
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-11-11
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai, antradienį, lapkričio 9-ąją, atlikę patikrinimą Šilalės rajono, Antininkų kaimo gyventojo namuose, rado neteisėtai laikomus ginklus, – praneša Tauragės apskrities vyriausiasis komisariatas.
Nuotrauka
a
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-11-10
Skandalas, kilęs po pasirodžiusios informacijos, jog kai kurie medikai klastoja įrašus apie neva nuo COVID-19 pasiskiepijusius asmenis, pasiekė ir Tauragę. Tauragės apskrities pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir kyšininkavimo, pranešama trečiadienį policijos išplatintame pareiškime. Skelbiama, kad tyrimą atlieka Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai.