Avariją sukėlęs girtas vairuotojas tikėjosi išsisukti
Įkelta:
2021-08-19
Nuotrauka
policija
Nuotraukos autorius:
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotr.

14 kartų teistas Marius A. „prisivažinėjo” – sukėlęs eismo įvykį lyg niekur nieko nuvažiavo, tačiau pilietiškų žmonių dėka buvo sustabdytas iš jo atimti automobilio rakteliai. Be to, apie galimai neblaivų vairuotoją buvo informuoti ir policijos pareigūnai, kurie greitai Marių A. sulaikė. Birželio 23-ąją Tauragės apylinkės teismas kaltinamajam paskelbė nuosprendį. 

Sukėlęs avariją spruko

Liudytojas V. K. ikiteisminio tyrimo metu  sakė, kad jis praėjusių metų rugsėjo 28 d., apie 16.30 val., važiuodamas keliu Klaipėda-Šilutė krovininiu automobiliu, pamatė priešpriešiais atvažiuojantį automobilį. Anot jo, automobilis  kelio vingyje kirto ištisinę kelio žymėjimo liniją ir išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą. V. K., bandydamas išvengti susidūrimo, pasuko į dešinę, tačiau automobilis vis tiek kliudė liudytojo vairuojamo automobilio kairę pusę ir nesumažinęs greičio nuvažiavo toliau.

Susidūrimo metu buvo įbrėžta liudytoju pripažinto vyro automobilio krovinių skyriaus apatinė apdaila, praplėštos krovinių skyriaus  durys, išlaužtas apšvietimo žibintas, nulenkta kairės pusės rampos prisiparkavimo atrama, įskeltas galinis kairysis stabdžių žibintas. 

V. K. sakė, kad pastebėjo, jog jį kliudžiusio automobilio priekinėse sėdynėse sėdėjo 2 vyrai. Vairuotojas buvo apie 40 metų, šiek tiek pliktelėjęs, apvalaus veido.

Dėl eismo įvykio V. K. iškvietė policijos pareigūnus ir nurodė, kad jam buvo padaryta 275 eurų turtinė žala. Vyras automobilį po kurio laiko susiremontavo pats. 

Sulaikė pilietiškas vyras

Tuo metu liudytojas Ž. K., apklausiamas pareigūnų, nurodė, kad tą dieną, 17.15 val., pastebėjo automobilį, kurį vairavo iš matymo pažįstamas Marius A. Kaimynai esą prašė sustabdyti vyrą ir iš jo atimti raktelius, nes jis važinėja neblaivus. Taigi Ž. K. išbėgo į kelią ir sustabdęs Mariaus A. vairuojamą automobilį iš spynelės ištraukė užvedimo raktelius. Tam, kad  automobilis netrukdytų eismui, Ž. K. pastatė jį prie garažų. Liudytojas sakė, kad po to kažkas iškvietė policijos pareigūnus. 

Mariaus sutuoktinė N. A. teisme sakė, kad vyras tą dieną buvo trumpam grįžęs į namus. Moteris matė, kad jis neblaivus, prašė jo niekur nevažiuoti, tačiau šis neklausė. Be to, ji nurodė, kad priekinėje sėdynėje galėjo sėdėti Mariaus  A. brolis. 

Tapo agresyvus

Tauragės apskrities policijos tyrėja teisme teigė, kad buvo gautas pranešimas, jog  automobiliu „Nissan“ važinėja galimai neblaivus vairuotojas. Nuvykus į vietą – liudytojo Ž. K. kiemą, šis paaiškino, kad vairuotojas yra netoliese, prie parduotuvės. Ten pareigūnai Marių A. ir rado. Vyras neneigė vairavęs automobilį, tačiau vis kartojo, kad jam niekas nieko neįrodys ir jo nenubaus.  Pareigūnė teisme nurodė, kad vairuotojui buvo nustatytas didesnis kaip 1,5 promilės neblaivumas. Esą jis vietoje atsisakė antrąkart pasitikrinti neblaivumą pareikšdamas, kad niekas nieko neįrodys. Be to, pareigūnai pastebėjo, kad kairė automobilio pusė yra sugadinta, dėl to suprato, kas sukėlė avariją kelyje Šilutė-Klaipėda.  Marius A. triukšmavo, elgėsi agresyviai, todėl buvo išsikviestas pastiprinimas, vyras sulaikytas ir pristatytas į policijos nuovadą. 

Vairuotojas teisme teigė iš eismo įvykio pasišalinęs dėl to, kad neturėjo teisės vairuoti.

Nusiuntė į kalėjimą

„Teisminio nagrinėjimo metu nustatyta, kad kaltinamajam po eismo įvykio iki jo aplinkybių nustatymo buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis, jis suprato, kad sukėlė eismo įvykį, ir sąmoningai po jo vartojo alkoholį“, – rašoma teismo nuosprendyje. 

Už kelių transporto eismo saugumo pažeidimą Mariui A. skirtas 40 parų areštas. 

Kadangi dar nebuvo atlikęs už kitus nusikaltimus paskirtų bausmių, iš viso vyras kalėjime turės praleisti 8 mėnesius. 

 

Nuotrauka
a
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotraukų koliažas
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai prašo pagalbos atpažįstant vyrą nuotraukoje.
Nuotrauka
a
Asociatyvi lrtytas.lt nuotr.
Įkelta:
2021-11-30
Vakar į pareigūnus kreipėsi 84 m. senjora. Moteris pranešė apie vagystę.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-11-29
Šeštadienio naktį, apie 23.50 val. automobilių stovėjimo aikštelėje, Dariaus ir Girėno g., buvo pasikėsinta pavogti automobilio ,,Toyota Prius“ duslintuvo katalizatorių.
Nuotrauka
akistata
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotrauka
Įkelta:
2021-11-28
Kol Seime buvo mėginama dekriminalizuoti mažo kiekio narkotinių medžiagų laikymą, Tauragėje policija išsijuosusi dirbo. Pareigūnai sučiupo anksčiau neteistą, staklininku dirbantį R. Č. su mažu kiekiu psichotropinės medžiagos. Vyras pasiųstas į teisiamųjų suolą.
Nuotrauka
akistata
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotrauka
Įkelta:
2021-11-27
Pagrindinį išsilavinimą įgijęs anksčiau neteistas, nevedęs ir nesimokantis M. K. savo gimtadienį atšventė taip audringai, jog pabudo policijos areštinėje. Vyrui koją pakišo alkoholis. Išgėręs ir be vairuotojo pažymėjimo prie vairo sėdęs M. K. sugadino ne tik savo draugo automobilį, bet ir svetimo žmogaus valtį. Už tai jis spalio 27-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį.
Nuotrauka
a
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-11-25
Trečiadienį Tauragės dvaro kaime, apie 21 val., policija apieškojo 2005 m. gim. vaikiną.
Nuotrauka
a
Asociatyvi kariuomene.lt nuotrauka 
Įkelta:
2021-11-22
Į privalomąją karo tarnybą pakviestas tauragiškis R. J. turėjo kitokių planų. Vaikinas dirbo užsienyje ir nesiruošė tarnauti. Jam ne kartą skirtos baudos už tai, kad jis neatvyksta kviečiamas, tačiau tai patriotiškumo nepaskatino. Galiausiai jo likimas atsidūrė teisėjų rankose. Tauragės apylinkės teismas jaunuolio byloje nuosprendį paskelbė spalio 19-ąją.
Nuotrauka
a
Asociatyvi Ammar Sabaa („Unsplash“) nuotrauka
Įkelta:
2021-11-21
Ne kartą prieš sugyventinę smurtavęs ir dėl to teistas Žydrūnas V. sugriovė savo šeimos gyvenimą. Moteris panoro su juo išsiskirti. Jos kantrybės taurę perpildė šią vasarą vėl prieš ją nukreiptas smurto protrūkis. Spalio 7-ąją Tauragės apylinkės teisme Žydrūnas V. dėl savo veiksmų išgirdo naują nuosprendį. 
Nuotrauka
a
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotrauka
Įkelta:
2021-11-20
Tauragės apylinkės teisme išnagrinėta keršto prieš kaimyną byla. Anksčiau neteistas J. K. nusprendė konfliktą su šalia gyvenusiu vyru išspręsti brutaliomis priemonėmis, kurias spalio 7-osios nuosprendžiu įvertino teismas.
Nuotrauka
teismas
Tauragės apylinkės teismas
Įkelta:
2021-11-19
Tauragės apylinkės teismas (Šilalės rūmai) paskelbė sprendimą civilinėje byloje – dėl paveldėjimo teisių pirkimo – pardavimo sutarties pripažinimo apsimestine bei paveldėjimo teisės liudijimų pripažinimo iš dalies negaliojančiais.
Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-11-18
Vakar Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje keturi kaltinamieji pripažinti kaltais dėl  neteisėto disponavimo narkotine medžiaga – kanapėmis, – praneša Tauragės apylinkės teismas.
Nuotrauka
a
Tauragės apylinkės teismo archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-11-17
Vakar Tauragės apylinkės teismas (Šilutės rūmai) patenkino pareiškėjos skundą ir panaikino Tauragės apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato nutarimą, kuriuo ji nubausta už karantino režimo pažeidimus, bei nutraukė bylą, nustatęs, kad skundą padavusios moters veikoje nėra administracinio nusižengimo požymių.
Nuotrauka
a
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-11-16
Pirmadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai, užtikrindami viešąją tvarką ir eismo saugumą, apie 18 val. 30 min. Šilalės rajone, Balsių kaime, patikrinimui sustabdė automobilį „Mercedes-Benz“, kurį vairavo 36-erių Šilutės rajono gyventojas. Vairuotojo nerimas pareigūnams išdavė, jog šis automobilyje gabena kažką nelegalaus.
Nuotrauka
policija
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotr.
Įkelta:
2021-11-16
Vagyste apkaltintas merginas į prekybos centrą vežiojęs vyras sulaukė policijos pareigūnų dėmesio. Tačiau sakoma, kad nepagautas – ne vagis. Nors abi merginos vogė, vyras gynėsi esąs niekuo dėtas, taigi bausmės dėl bendrininkavimo jis išvengė. Tuo metu viena kaltinamųjų jau sulaukė Tauragės apylinkės teismo nuosprendžio. Kita dar laukia. Abi draugės „prisidirbo“, kai pavogė brangių alkoholinių gėrimų iš „Iki“ parduotuvės Tauragėje.
Nuotrauka
zuvis
Asociatyvi Jakub Kapusnak („Unsplash”) nuotr.
Įkelta:
2021-11-14
Lietuvos nepriklausomybės pradžioje siautėję banditai šiurpino visą šalį. Vyravo nerašyti susitarimai, reketas ir įvairūs draudimai. Atrodo, šie laikai jau pradėjo, tačiau kai kurie žmonės vis dar gyvena tuo laikotarpiu. Nepajėgiantis sąžiningai konkuruoti su kitu žuvies pardavėju, 10 klasių baigęs, anksčiau neteistas M. B. nusprendė imtis mafijinių metodų - gąsdinimų, o nepaklusus - smurto. Žuvį pardavinėjantis vyras uždraudė savo konkurentui lankytis vienoje rukykloje ir pirkti iš jos žuvį. Tačiau M. B. reikalavimams kitas žuvies prekeivis nusileisti neketino. Viskas virto muštynėmis. Šis įvykis smarkuoliui atsiėjo teistumu.
Nuotrauka
ugnis
Asociatyvi Marek Szturc („Unsplash”) nuotrauka
Įkelta:
2021-11-12
Nevedęs, dirbantis, anksčiau neteistas Albinas R. kažkodėl nusprendė pažaisti su ugnimi. Vyras padegė savo sugėrovą. Tauragės apylinkės teismas spalio 8-ąją paskelbė jam nuosprendį.
Nuotrauka
a
Įtariamasis uždarytas į Klaipėdos apskr. VPK areštinę
Įkelta:
2021-11-11
Į policiją vakar kreipėsi moteris pranešdama, jog spalio 21 d. jai buvo grasinta ginklu.
Nuotrauka
Policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-11-11
Policija praneša apie vienoje Vytauto gatvės automobilių stovėjimo aikštelių trečiadienį įvykusį incidentą.
Nuotrauka
a
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-11-11
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai, antradienį, lapkričio 9-ąją, atlikę patikrinimą Šilalės rajono, Antininkų kaimo gyventojo namuose, rado neteisėtai laikomus ginklus, – praneša Tauragės apskrities vyriausiasis komisariatas.
Nuotrauka
a
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-11-10
Skandalas, kilęs po pasirodžiusios informacijos, jog kai kurie medikai klastoja įrašus apie neva nuo COVID-19 pasiskiepijusius asmenis, pasiekė ir Tauragę. Tauragės apskrities pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir kyšininkavimo, pranešama trečiadienį policijos išplatintame pareiškime. Skelbiama, kad tyrimą atlieka Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai.