Buvęs sugyventinis sulaužė merginai žandikaulį ir nosį
Įkelta:
2021-05-05
Nuotrauka
Smurtas
Aprašymas

Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka 

Tauragės apylinkės teismas kovo pabaigoje atvertė užpuolimo bylą. Į teismo salę žengė niekur nedirbantis, anksčiau 7 kartus už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą, vagystes, turto sunaikinimą teistas R. M., pakėlęs ranką prieš buvusią sugyventinę. Teisme „smarkuolis“ nebuvo itin kalbus. 

Nukentėjusioji pasakojo, kad praėjusių metų kovo 16 dieną kartu su draugu atvyko pas tėvą į kaimą, nes norėjo susirinkti daiktus – mergina ketino išvykti į Daniją. Tėvo namuose tuo laiku lankėsi ir jos buvęs sugyventinis R. M. Nukentėjusioji teigė, kad su naujuoju savo draugu E. M. nusipirko alaus ir visi – tėvas, R. M., E. M. ir ji – vartojo alkoholinius gėrimus. 

Vakare R. M. jau buvo gerokai įkaušęs, todėl jam buvo liepta eiti namo. Buvęs sugyventinis taip ir padarė. Mergina su E. M. nuėjo miegoti. 

Tiesa, kažkas paliko atidarytas namų duris. R. M. nakties metu grįžo. Liudininku pripažintas jos mylimasis E. M. pasakojo, kad grįžęs R. M. reikalavo už 10 eurų nupirkti alkoholio, tačiau tokį reikalavimą buvo atsisakyta įvykdyti. R. M. esą išeidamas išdaužė langą. Tuo metu E. M. sakė užtaisęs langą ir nuėjęs miegoti. Po kurio laiko vyras išgirdo R. M. šūkaujantį kieme. Pastarasis šaukė „Išeik, turiu kardą, nukirsiu kojas ir rankas“. Jis į lauką nėjo, kai viskas aprimo, E.M. vėl užmigo. 

Išgirdęs duslų smūgio garsą, pašoko iš lovos. Vyras pamatė iš kambario išbėgantį kaltinamąjį R. M., puolė jį vytis, tačiau anas dingo tamsoje. Grįžęs į kambarį ir pasižiūrėjęs į savo merginą, pamatė, kad ji kruvina. E. M. iškvietė medikus ir policiją. 

Mergina ikiteisminio tyrimo metu pasakojo, kad kaltinamąjį R. M. spėjo pamatyti, nes jam įėjus į kambarį pabudo. Pajutusi trinktelėjimą ji neteko sąmonės, o atsigavo, kai atvykę medikai jai tvarstė žaizdas. Ji buvo kruvina. Medikai įtarė, kad nukentėjusiajai gali būti skilęs kaukolės kaulas, be to, jos veidas buvo sutinęs. Mergina buvo išvežta į Tauragės ligoninę, kurioje jai suteikta skubioji pagalba, o po to – į Klaipėdos ligoninę, kurioje ji gydyta tris dienas. Ekspertai nustatė, kad nukentėjusioji patyrė žandikaulio sienelės ir nosikaulių lūžius. Nustatytas nesunkus sveikatos sutrikdymas. 

Mergina vėliau ją apklaususiems pareigūnams sakė, kad R. M. ją sumušė greičiausiai iš pavydo.

Teisme kaltinamasis parodymus duoti atsisakė, tačiau  apklaustas ikiteisminio tyrimo metu aiškino, kad išėjęs į lauką ir eidamas takeliu palei namą dėl girtumo  įgriuvo  į vieną iš langų, sudaužė stiklą ir juo susipjaustė ranką, po to nuėjo į netoli esančią daržinę, atsigulęs užmigo ir neprisimena, kad tą naktį būtų atsikėlęs ir kur nors dar ėjęs ar ką nors mušęs.

Tauragės apylinkės teismo teisėja Loreta Bajorinienė tokia kaltinamojo versija nepatikėjo.

„Byloje esančių įrodymų visuma patvirtina, kad 2020 m. kovo 17 d., apie 2 val. nukentėjusiąją sumušė būtent kaltinamasis. Nebuvo nustatyta, kad  (nukentėjusiąją – red. past.) įvykio metu būtų sumušę kiti asmenys, kad ji būtų buvusi sumušta dar iki įvykio“, – rašoma teismo nuosprendyje. 

R. M. kovo 31-osios Tauragės apylinkės teismo nuosprendžiu nusprendė pripažinti jį kaltu dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo ir skyrė jam 1 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę. 

Nuotrauka
teismai
taurage.teismai.lt nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apylinkės teismas iš dalies tenkino buvusios Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centro direktorės ieškinį ir pripažino jos atleidimą iš darbo neteisėtu, priteisė iš darbdavio beveik 10 tūkst. eurų vidutinį darbo užmokestį už priverstinį pravaikštos laiką bei kiek daugiau nei 11 tūkst. eurų vidutinio darbo užmokesčio kompensaciją už 6 mėnesius, tačiau į darbą negrąžino.
Nuotrauka
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Ne kartą už vagystes, plėšimus, sukeltas avarijas, per kurias buvo sutrikdyta kitų žmonių sveikata, teistas Š. V. šį pavasarį ir vėl mynė Tauragės apylinkės teismo slenkstį. Balandžio 1-osios nuosprendžiu vyras buvo nuteistas už tai, jog įsibrovęs į transporto priemonę bei garažą pagrobė svetimą turtą. Laimikio būta nemenko – žala siekė beveik 10,8 tūkst. eurų.
Nuotrauka
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Policijos pareigūnai birželio 8–11 dienomis Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje vykdė policinę priemonę, kurios metu fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuodami transporto priemones naudojasi mobiliojo ryšio priemonėmis.
Nuotrauka
masin
Asociatyvi Courtney Corlew/Unsplash nuotrauka
Įkelta:
2021-06-13
Už fizinio skausmo sukėlimą anksčiau teistas R. K. vėl prisidirbo. Tauragiškis, kuriam teistumas dar nėra išnykęs, nusprendė aplankyti amžinojo poilsio vietą – kapines. Tiesa, jas pasiekti nusprendė visiškai girtas vairuodamas automobilį. Lyg to būtų maža, vyras neturėjo teisės vairuoti – ją buvo praradęs dar prieš 20 metų. Balandžio 28-ąją jo atžvilgiu Tauragės apylinkės teismas priėmė nuosprendį. 
Nuotrauka
teise
Asociatyvi Max Kleinen/Unsplash nuotrauka
Įkelta:
2021-06-12
Tauragėje gyvenantis nepilnametis N. K. prisidirbo kaip reikiant. Prieš Tauragės apylinkės teismą gegužės 13-ąją stojęs jaunuolis išgirdo nuosprendį dėl žmogaus sumušimo ir dėl to, kad  apsvaigęs nuo alkoholio iš pneumatinio šautuvo 8 kartus šovė į 2006-aisiais gimusį vaikiną, nežymiai sutrikdydamas sveikatą. 
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2021-06-11
Penktadienį Klaipėdos apygardos teisme vėl nagrinėjama nepilnametės jurbarkietės žiauraus sumušimo ir prievartavimo byla. Ją iš naujo nagrinėti grąžino Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT). Į teismą atvykęs jurbarkietis Mantas Icikevičius, kaltinamas dėl šio žiauraus įvykio, visiškai pripažįsta kaltę. 
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-06-11
Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas skelbia, kad nuo šių metų balandžio 3 iki gegužės 16 dienos prekybos centro Tauragėje, Dariaus ir Girėno g., darbuotoja darė fiktyvius prekių grąžinimus ir pasisavino pinigus.
Nuotrauka
gaisr
Raimondos Alysienės nuotrauka
Įkelta:
2021-06-11
Prekybos centro „Lidl“ automobilių stovėjimo aikštelėje iš lengvojo automobilio „Toyota“ išsiliejo kuras. Į įvykio vietą iškviesti ugniagesiai gelbėtojai. 
Nuotrauka
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-06-10
Vakar prieš pat vidurnaktį policijos pareigūnai stovėjimo aikštelėje atlikę automobilio apžiūrą pliušiniame pakabuke rado galimai narkotinių medžiagų.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-06-10
Kartą jau teistas už avariją, kurią sukėlė būdamas neblaivus, tauragiškis K. B. ir vėl pateko į teisiamųjų suolą už sukeltą eismo įvykį, tik šįkart jam teko atsakyti ir dėl žmonių sužalojimo. Ir šįkart avariją K. B. sukėlė girtas. Tauragės apylinkės teisme balandžio 6-ąją jo atžvilgiu priimtas nuosprendis.
Nuotrauka
žolė
Įkelta:
2021-06-09
Trijų jaunuolių kompanija stojo prieš Tauragės apylinkės teismą dėl kanapių, kitaip vadinamų „žole“, laikymo ir perdavimo. Į nemalonumus jie pateko praėjusių metų vasarą, sumanę susitikti ir atsipalaiduoti.
Nuotrauka
Teismo rūmai
Įkelta:
2021-06-08
Tauragės apylinkės teisme balandžio 29-ąją priimtas nuosprendis byloje dėl užkandinės  Šilalėje suniokojimo. Pasirodo, nuostolių pridarė ne kartą teistas šilališkis A. J. Recidyvistas suniokojo užkandinę, kai visiškai girtas žingsniavo namo po išgertuvių.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-06-07
Birželio 1 – 6 dienomis Tauragės apskrityje pareigūnai vykdė pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolės priemonę. Vykdytos priemonės metu pareigūnai nustatė 7 pažeidėjus.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-06-07
Batakiuose penktadienį prasidėjusios išgertuvės tą patį vakarą nesibaigė: kartu prie taurelės sėdėję asmenys apie 4 val. ryto susivaidijo, o vienas jų griebėsi peilio.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-06-04
Policija praneša apie įvykį Prezidento g., kurio metu trys vyrai užpuolė 54 m. moterį ir 44 m. vyrą.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-06-02
Paskutiniu metu, Šilutės rajone, gyventojus netikėtai aplanko romų tautybės moterys. Moterys prisistato socialinėmis darbuotojomis ir įkyriai braunasi į senyvų žmonių namus. Kol viena „užkalba dantis“, kita „švarina“ namus, – praneša policija. Dažniausiai po tokių netikėtų apsilankymų žmonės pasigenda pinigų.
Nuotrauka
Kelių policija
Įkelta:
2021-06-02
Pirmadienį pareigūnai vykdė prevencinę priemonę, kurios dėmesys buvo skirtas vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolei, taip pat kitų KET pažeidimų kontrolei.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-06-02
„Geras kaimynas ir už brolį artimesnis“, – sako lietuvių liaudies patarlė. Deja, taip pasiseka ne visiems. Tauragės rajone gyvenantys K. D. ir S. N., kurių sklypai ribojasi, jaučia tikrai ne broliškus jausmus. Tauragės apylinkės teismas balandžio 21-ąją priėmė nuosprendį baudžiamojoje byloje dėl žmogaus sumušimo. Kartą už viešosios tvarkos pažeidimą jau teistas K. D. šįkart mėgino gintis kaltinimų sužalojęs kaimyną S. N. 
Nuotrauka
traktorius
Įkelta:
2021-06-01
Bausmę Pravieniškių pataisos namuose atliekantis D. Ž., anksčiau jau nuteistas už viešosios tvarkos pažeidimą ir disponavimą narkotinėmis medžiagomis, ir vėl stojo prieš teismą. Tauragės apylinkės teismas balandžio 1-ąją priėmė nuosprendį sukčiavimo byloje. Nevedęs, pagrindinį išsilavinimą turintis kaltinamasis D. Ž. iš nepažįstamo vyro išviliojo 1,7 tūkst. eurų.  
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-06-01
Pirmadienį policijos pareigūnams nepakluso vyras, kuriam po persekiojimo sustabdžius nustatytas 2,20 prom. girtumas.