Už fotografiją parduotuvės savininkas sulaukė recidyvisto keršto
Įkelta:
2021-04-14
Nuotrauka
antrankiai
Aprašymas

Asociatyvi policija.lt nuotrauka

Šilalėje parduotuvę turintis verslininkas sulaukė keršto už tai, jog nufotografavo šalia jo pastato girtaujančius asmenis. Tauragės apylinkės teismas kovo pradžioje išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje anksčiau už fizinio skausmo sukėlimą, vagystę, narkotinių medžiagų turėjimą ir turto sugadinimą teistas D. U. turėjo prisiminti tai, ką padarė pernai lapkritį. Tiesa, vyriškiui tai sekėsi sunkiai – jis nusikaltimą padarė itin apsvaigęs, todėl jį atmintis kaip reikiant apgavo.

Tačiau apie įvykį plačiau papasakoti galėjo jo draugas. Teisme liudytojas M. S. pasakojo, kad pernai lapkričio 12 d. prie parduotuvės su pažįstamu asmeniu gėrė alų. Jiems begeriant prie jo priėjo parduotuvės savininkas, su kuriuo sukonfliktavo, kadangi šis fotografavo.

Grįžęs namo apie kilusį konfliktą M. S. papasakojo D. U. Tą patį vakarą kartu su D. U. liudytojas išėjo į miestelį. Priėjęs prie minėtos parduotuvės, D. U. nužingsniavo arčiau parduotuvės lango ir jį išdaužė, koja spyrė į durų rankeną, priėjęs prie kitų parduotuvės durų, sugriebė už rankenos ir ją keletą kartų paklibino.

Parduotuvės direktorius pasakojo, kad kitą rytą, 8 valandą, jam paskambinusi parduotuvės darbuotoja pranešė, kad atėjusi į darbą rado išdaužtą vieno lango stiklo paketą ir sugadintas dvejų durų rankenas. Nuvykęs į parduotuvę ir apžiūrėjęs patalpas verslininkas įsitikino, kad padaryta 250 eurų žala dėl išdaužto lango, sugadinta ir 11 eurų vertės durų rankena.

Apie tai, kad nusikaltimą padarė būtent D. U., parduotuvės direktorius sužinojo iš policijos pareigūnų.

Kaltinamasis teisiamojo posėdžio metu dėl nusikalstamos veikos kaltu prisipažino visiškai, gailėjosi ir atsiprašė. Jis teisme paaiškino, kad grįžęs iš įkalinimo įstaigos kiekvieną dieną gerdavo ir vartodavo narkotikus. Nusikalstamos veikos padarymo dieną irgi gėrė, todėl tikslių aplinkybių nepamena dėl girtumo. Vyras neslėpė, kad išgėręs tampa nevaldomas ir neprognozuojamas.

„Blaiviu protu nebūčiau to daręs. Šiuo metu bandau kovoti su priklausomybe, stengiuosi keistis, apie 3 savaites gyvenu reabilitacijos centre. Bandyti pakeisti gyvenimą ir gydytis nusprendžiau pats“, – kalbėjo D. U.

Vyras pažadėjo atlyginti neturtinę žalą.

Teisme buvo skaičiuojama, kad kaltinamasis per trejus metų vien administracinėn atsakomybėn trauktas 18 kartų, bet paskirtų baudų nemoka, o praeityje buvo teistas 4 kartus.

„Minėtos aplinkybės neigiamai charakterizuoja kaltinamąjį kaip asmenį, nenorintį laikytis įstatymų bei daryti išvadų iš ankstesnių teistumų. Tačiau D. U. teigimu, šiuo metu jis gyvena reabilitacijos centre, stengiasi gydytis nuo priklausomybių ir keisti gyvenimą“, – rašoma kovo 1 dieną priimtame Tauragės apylinkės teismo nuosprendyje.

Tauragės apylinkės teismas nurodė recidyvistu pripažintam vyrui 6 mėnesiusu neišvykti iš gyvenamosios vietos miesto (rajono) ribų be nuteistojo priežiūrą vykdančios institucijos leidimo ir 4 mėnesius nevartoti psichiką veikiančių medžiagų.

 

Nuotrauka
k
Įkelta:
prieš 9 valandas
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, 2021 m. trečiadienio naktį, apie 00.05 val., kelyje Kalvarija-Gražiškiai-Vyštytis (Vilkaviškio r.,) sustabdė tauragiškio vairuojamą automobilį ,,VW Passat“. Su 59 m. vyru važiavo ir 48 m. keleivis pas kurį pareigūnai rado narkotikų.
Nuotrauka
Smurtas
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apylinkės teismas kovo pabaigoje atvertė užpuolimo bylą. Į teismo salę žengė niekur nedirbantis, anksčiau 7 kartus už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą, vagystes, turto sunaikinimą teistas R. M., pakėlęs ranką prieš buvusią sugyventinę. Teisme „smarkuolis“ nebuvo itin kalbus. 
Nuotrauka
telefonas
Įkelta:
2021-05-04
Į policiją kreipėsi 77 m. žygaitiškė. Moteris pasigedo dėžutės su santaupomis. Senjora teigė namuose slėpusi 8700 eurų.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-03
Dar 2019 metų gegužės 28-ąją Tauragės rajono Kirklių kaimo ribose besidriekiančioje magistralėje įvyko kraupi avarija, pasibaigusi vieno vyro žūtimi, dar vienas žmogus buvo sužeistas. Šių metų kovo 19-ąją Tauragės apylinkės teismas priėmė nuosprendį byloje, kurioje eismo įvykio sukėlimu buvo kaltinamas Jungtinės Karalystės pilietis Y. H. 
Nuotrauka
Šidagiai
Įkelta:
2021-05-03
Policija tiria Šidagių kaime įvykdytos vagystės aplinkybes. Įsibrauta į Smėlynų gatvėje esančio namo verandą.
Nuotrauka
akista
Įkelta:
2021-05-01
Ne kartą teisti šilutiškiai įkliuvo policijai automobiliu važiuodami iš nusikaltimo vietos. Apsivogę vyrai mėgino sprukti, tačiau nei nuo pareigūnų, nei nuo teismo galiausiai išsisukti nepavyko – šiais metais jie dėl savo poelgio aiškinosi Tauragės apylinkės teisme.
Nuotrauka
Įvykio vieta Lietuvos policijos nuotrauka
Įvykio vieta. Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-04-30
Tauragės apylinkės teismas kovo 30-ąją nuteisė vos 8 klases baigusį, nevedusį ir nedirbantį, anksčiau ne kartą teistą vyrą, praėjusiais metais padegusį neveikiančią mokyklą Pagėgių savivaldybės Lumpėnų kaime.
Nuotrauka
statybinės medžiagos
Įkelta:
2021-04-30
Ketvirtadienį, apie 17.30 val., 34 m. vyras atvykęs prie savo statomo namo Barsukynės kaime pastebėjo, jog dingo izoliacinės medžiagos.
Nuotrauka
Įkelta:
2021-04-29
Policija praneša apie vakar, 16.42 val., Žygaičių miestelio kapinėse rastą moters kūną.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-04-29
Tauragės policijos bendruomenės pareigūnės feisbuko paskyroje išplatino pranešimą, kuriame primenama apie vairuotojų pareigą pasirūpinti kelio dangos švara, jei vairuotojas ją užteršė.
Nuotrauka
miškas
Įkelta:
2021-04-27
Į policiją dėl pavogtų medžių kreipėsi 65 m. moteris.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-04-25
Balandžio 24-ąją gyvenamojoje patalpoje Tauragėje rastas vyro kūnas. Policijos pareigūnai praneša ir apie smurto atvejį Gaurėje.
Nuotrauka
Įkelta:
2021-04-25
Policijos departamentas praneša, kad  vakar Šilutės rajone asmuo, pas kurį rasti ne mėgėjiški žvejybos įrankiai, pasipriešino aplinkos apsaugos specialistui, kuriam prireikė medikų pagalbos.
Nuotrauka
Įkelta:
2021-04-23
Alkoholiu piktnaudžiavęs ir nuo kepenų cirozės miręs tauragiškis A. P. prieš tai buvo ne kartą sumuštas. Prieš Tauragės apylinkės teismą kovo mėnesį stojo vienas jo skriaudėjų – nevedęs, nedirbantis, anksčiau neteistas J. Š., kuris turėjo prisiminti praėjusių metų įvykius. 
Nuotrauka
žolė
Įkelta:
2021-04-22
Tauragės pareigūnų sučiuptas „žolės“ mėgėjas, kurį teismas įpareigojo sumokėti baudą, susidūrė su finansiniais sunkumais. Kovo 23-ąją Tauragės apylinkės teisme tauragiškis teigė nepajėgiantis sumokėti jam skirtos baudos. Nuteistasis sakė, kad dėl visko kalta COVID-19 pandemija, nes dėl jos sukeltų ekonominių sunkumų jis neteko pajamų.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-04-21
Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK) pasidalijo šių metų pirmojo ketvirčio duomenimis apie nusikalstamų veikų mastus. Pastebima, kad šių metų pirmą ketvirtį nusikalstamų veikų skaičius sumažėjo 28,2 proc., daugiausia sumažėjo vagysčių.
Nuotrauka
mobilus
Įkelta:
2021-04-19
Policija praneša apie vakar, apie 17.49 val., Gedimino gatvėje esančiame prekybos centre įvykdytą vagystę.