Pensininkė užpuolė buvusio vyro draugę  
Įkelta:
2021-03-31
Nuotrauka
policija
Aprašymas

Lietuvos policijos (policija.lt) nuotrauka

Anksčiau neteista pensininkė I. L. R., pragyvenanti iš 257 eurų senatvės pensijos, turės atlyginti neturtinę žalą, nes vidury dienos Tauragėje užpuolė kitą moterį – buvusio vyro draugę. Nuosprendį Tauragės apylinkės teismas priėmė vasario 24 dieną.

Nukentėjusioji teisme pasakojo, kad praėjusių metų spalio 1 d., apie 11 val., buvo draugo automobilyje, stovėjusiame Dariaus ir Girėno gatvėje, automobilių stovėjimo aikštelėje. 

Jos draugas, teigė moteris, buvo nuėjęs į vyrų kirpyklą, įsikūrusią daugiabutyje, o ji laukė automobilyje, sėdėjo priekyje, keleivio vietoje, buvo prisisegusi saugos diržą. 

Netrukus moteris pajuto, kad kažkas pradarė automobilio dureles ir griebė jai už galvos. 

Atsisukusi tauragiškė pamatė, kad tai pažįstama I. L. R. Užpuolikė – buvusi jos draugo žmona.  Nukentėjusioji pasakojo, kad greičiausiai taip kaltinamoji keršijo jai už tai, kad sėdėjo jos buvusio vyro mašinoje. 

I. L. R., griebusi nukentėjusiajai už galvos, ėmė draskyti veidą, tampyti plaukus. Šitaip buvo sukeltas fizinis skausmas, įdrėkstas dešinysis paakys, lūpa. 

Nukentėjusioji teigė mėginusi išsilaisvinti, ji užpuolikei šaukė, kad ši dingtų iš čia, tačiau pastaroji nesiliovė. 

Konflikto metu buvo apgadinta grindų šluota, kurią nukentėjusioji įvertina 50 eurų. 

Kai I. L. R. jau ėjo iš įvykio vietos, iš kirpyklos išėjo moteris draugas ir matė ją greitai nueinančią, tačiau paties užpuolimo nepastebėjo. 

Pora iškart nuvyko į policijos komisariatą. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. 

Kaltinamoji I. L. R. užpuolimo neneigė. Ji paaiškino, kad nukentėjusioji yra jos kaimynė, su ja konfliktuoja jau 7 metus, nuo to laiko, kai pastebėjo savo buvusio vyro ir kaimynės santykius. 

Su vyru moteris teigė išsituokusi prieš 3 metus, tačiau iki šiol jos buvęs vyras esą gyvena jų namo rūsyje. 

Kaltinamoji pateikė savo įvykių versiją ir pasakojo, kad praėjusių metų spalio 1-ąją ėjusi gatve ir pamačiusi, kad jos buvusio vyro automobilyje sėdi nukentėjusioji. Esą jai einant pro šalį ši pro automobilio langą parodė nepadorų gestą. Dėl tokių veiksmų buvusi žmona pasijuto įskaudinta ir, negalėdama susivaldyti, priėjo prie automobilio, atplėšė automobilio dureles ir kibo į plaukus. 

Ji kaltę pripažino visiškai, dėl savo elgesio tikino labai besigailinti, tačiau civilinio ieškinio nei dėl turtinės, nei dėl neturtinės žalos nepripažino.

Nukentėjusioji teisme reikalavo atlyginti jai padarytą neturtinę žalą ir pareiškė 250 eurų civilinį ieškinį neturtinei žalai atlyginti, o ją sudarė 200 eurų už padarytą sužalojimą ir 50 eurų už anksčiau patirtus išgyvenimus. Taip pat teismo nukentėjusioji prašė priteisti jos naudai 50 eurų sumą turtinei žalai atlyginti. 

Ekspertai nustatė, kad nukentėjusiai buvo nesunkiai sutrikdyta sveikata: buvo padaryti odos nubrozdinimai sprande, kaktoje, dešinės akies apatiniame voke, lūpose, kairiajame skruoste, kairėje plaštakoje, viršugalvyje, dešiniajame skruoste, nustatyti plaukų išretėjimo plotai po išrovimo viršugalvyje.

Tauragės apylinkės teismas kaltinamąją įpareigojo nebendrauti su nukentėjusiąja ir priteisė 200 eurų neturtinės žalos atlyginimo. 

 

 

 

Nuotrauka
k
Įkelta:
prieš 18 valandų
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, 2021 m. trečiadienio naktį, apie 00.05 val., kelyje Kalvarija-Gražiškiai-Vyštytis (Vilkaviškio r.,) sustabdė tauragiškio vairuojamą automobilį ,,VW Passat“. Su 59 m. vyru važiavo ir 48 m. keleivis pas kurį pareigūnai rado narkotikų.
Nuotrauka
Smurtas
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apylinkės teismas kovo pabaigoje atvertė užpuolimo bylą. Į teismo salę žengė niekur nedirbantis, anksčiau 7 kartus už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą, vagystes, turto sunaikinimą teistas R. M., pakėlęs ranką prieš buvusią sugyventinę. Teisme „smarkuolis“ nebuvo itin kalbus. 
Nuotrauka
telefonas
Įkelta:
2021-05-04
Į policiją kreipėsi 77 m. žygaitiškė. Moteris pasigedo dėžutės su santaupomis. Senjora teigė namuose slėpusi 8700 eurų.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-03
Dar 2019 metų gegužės 28-ąją Tauragės rajono Kirklių kaimo ribose besidriekiančioje magistralėje įvyko kraupi avarija, pasibaigusi vieno vyro žūtimi, dar vienas žmogus buvo sužeistas. Šių metų kovo 19-ąją Tauragės apylinkės teismas priėmė nuosprendį byloje, kurioje eismo įvykio sukėlimu buvo kaltinamas Jungtinės Karalystės pilietis Y. H. 
Nuotrauka
Šidagiai
Įkelta:
2021-05-03
Policija tiria Šidagių kaime įvykdytos vagystės aplinkybes. Įsibrauta į Smėlynų gatvėje esančio namo verandą.
Nuotrauka
akista
Įkelta:
2021-05-01
Ne kartą teisti šilutiškiai įkliuvo policijai automobiliu važiuodami iš nusikaltimo vietos. Apsivogę vyrai mėgino sprukti, tačiau nei nuo pareigūnų, nei nuo teismo galiausiai išsisukti nepavyko – šiais metais jie dėl savo poelgio aiškinosi Tauragės apylinkės teisme.
Nuotrauka
Įvykio vieta Lietuvos policijos nuotrauka
Įvykio vieta. Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-04-30
Tauragės apylinkės teismas kovo 30-ąją nuteisė vos 8 klases baigusį, nevedusį ir nedirbantį, anksčiau ne kartą teistą vyrą, praėjusiais metais padegusį neveikiančią mokyklą Pagėgių savivaldybės Lumpėnų kaime.
Nuotrauka
statybinės medžiagos
Įkelta:
2021-04-30
Ketvirtadienį, apie 17.30 val., 34 m. vyras atvykęs prie savo statomo namo Barsukynės kaime pastebėjo, jog dingo izoliacinės medžiagos.
Nuotrauka
Įkelta:
2021-04-29
Policija praneša apie vakar, 16.42 val., Žygaičių miestelio kapinėse rastą moters kūną.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-04-29
Tauragės policijos bendruomenės pareigūnės feisbuko paskyroje išplatino pranešimą, kuriame primenama apie vairuotojų pareigą pasirūpinti kelio dangos švara, jei vairuotojas ją užteršė.
Nuotrauka
miškas
Įkelta:
2021-04-27
Į policiją dėl pavogtų medžių kreipėsi 65 m. moteris.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-04-25
Balandžio 24-ąją gyvenamojoje patalpoje Tauragėje rastas vyro kūnas. Policijos pareigūnai praneša ir apie smurto atvejį Gaurėje.
Nuotrauka
Įkelta:
2021-04-25
Policijos departamentas praneša, kad  vakar Šilutės rajone asmuo, pas kurį rasti ne mėgėjiški žvejybos įrankiai, pasipriešino aplinkos apsaugos specialistui, kuriam prireikė medikų pagalbos.
Nuotrauka
Įkelta:
2021-04-23
Alkoholiu piktnaudžiavęs ir nuo kepenų cirozės miręs tauragiškis A. P. prieš tai buvo ne kartą sumuštas. Prieš Tauragės apylinkės teismą kovo mėnesį stojo vienas jo skriaudėjų – nevedęs, nedirbantis, anksčiau neteistas J. Š., kuris turėjo prisiminti praėjusių metų įvykius. 
Nuotrauka
žolė
Įkelta:
2021-04-22
Tauragės pareigūnų sučiuptas „žolės“ mėgėjas, kurį teismas įpareigojo sumokėti baudą, susidūrė su finansiniais sunkumais. Kovo 23-ąją Tauragės apylinkės teisme tauragiškis teigė nepajėgiantis sumokėti jam skirtos baudos. Nuteistasis sakė, kad dėl visko kalta COVID-19 pandemija, nes dėl jos sukeltų ekonominių sunkumų jis neteko pajamų.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-04-21
Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK) pasidalijo šių metų pirmojo ketvirčio duomenimis apie nusikalstamų veikų mastus. Pastebima, kad šių metų pirmą ketvirtį nusikalstamų veikų skaičius sumažėjo 28,2 proc., daugiausia sumažėjo vagysčių.
Nuotrauka
mobilus
Įkelta:
2021-04-19
Policija praneša apie vakar, apie 17.49 val., Gedimino gatvėje esančiame prekybos centre įvykdytą vagystę.