Eismą ribojantys kuoleliai ir vaizdo kameros perpildė tauragiškio kantrybę
Įkelta:
2021-03-23
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Aprašymas

Asociatyvi pexels.com nuotrauka

 

Rietenos dėl prie vieno vyro namo įrengtų vaizdo stebėjimo kamerų ir išdėliotų eismą ribojančių kuolelių galiausiai pasiekė teismą. Netekęs kantrybės, vienas tauragiškis nusprendė kaimyno turtą sugadinti: į kameras metė plytą ir akmenį, o kuolelius sulankstė. 

Kaltinamasis U. J. teisme kaltę pripažino visiškai ir paaiškino, jog asmeniškai su nukentėjusiuoju nebendravo, pažino tik iš matymo. U. J. teigė, kad nusikaltimą padarė vienas, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, o jei būtų buvęs blaivus, taip nebūtų padaręs. Vyras prisipažino lipęs į stulpą ir vieną kamerą nusukęs, o į kitą vaizdo kamerą metė akmenį. 

Vyras teigė, kad taip pasielgė, nes buvo filmuota jo asmeninė erdvė ir tai jį sunervino. Be to, vyras teigė, kad išties sulankstė ir tris plastikinius eismą ribojančius kuolelius, nes dėl jų būta daug nusiskundimų iš vietos gyventojų. Galiausiai į vieną kamerą U. J. metė akmenį, į antrąją – plytą. Vyras teigė besigailintis ir pripažįstantis, kad padarė 341,94 euro turtinę žalą. Šią sumą jis sutiko atlyginti. Tačiau pareikštas 2 386,58 euro dydžio ieškinys jam pasirodė pernelyg didelis. Kaltinamasis teigė, kad trumpam buvo išvykęs į užsienį dirbti, šiuo metu nedirba, gyvena pas tėvus ir neturi jokio turto. 

Nukentėjusiuoju pripažintas O. V. teisme kalbėjo, kad savo civilinio ieškinio nemažinsiantis, nes patyrė daug streso, tai atsiliepė jo sveikatai. Kai kameros buvo išdaužytos, vyras teigė pasijutęs blogai. Anot jo, stulpeliai išties ribojo eismą, bet jie neužtvėrė kelio vaikščioti ar važinėti dviračiais. Šie buvo prie jo garažo. Vyras teigė juos įrengęs, nes atvykdavęs jaunimas važinėdavo chuliganiškai, tad reikėjo pasirūpinti vaikų saugumu.

Už turto sunaikinimą ir sugadinimą U. J. buvo nuteistas laisvės apribojimu 8 mėnesiams, skiriant intensyvią priežiūrą, įpareigojant neišeiti iš namų nuo 23 valandos iki 6 valandos, jeigu tai nesusiję su darbu ar mokymusi, ir per 6 mėnesius atlyginti nusikalstama veika padarytą turtinę žalą. 

O.V. civilinis ieškinys buvo patenkintas iš dalies. Iš U. J. nukentėjusiojo O. V. naudai teismas priteisė 886,58 euro turtinės žalos bei 200 eurų neturtinės žalos atlyginimą.

Be to, nuteistasis turės atlyginti ir nukentėjusiojo patirtas bylinėjimosi išlaidas, siekusias 680 eurų.

 

Nuotrauka
k
Įkelta:
prieš 9 valandas
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, 2021 m. trečiadienio naktį, apie 00.05 val., kelyje Kalvarija-Gražiškiai-Vyštytis (Vilkaviškio r.,) sustabdė tauragiškio vairuojamą automobilį ,,VW Passat“. Su 59 m. vyru važiavo ir 48 m. keleivis pas kurį pareigūnai rado narkotikų.
Nuotrauka
Smurtas
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apylinkės teismas kovo pabaigoje atvertė užpuolimo bylą. Į teismo salę žengė niekur nedirbantis, anksčiau 7 kartus už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą, vagystes, turto sunaikinimą teistas R. M., pakėlęs ranką prieš buvusią sugyventinę. Teisme „smarkuolis“ nebuvo itin kalbus. 
Nuotrauka
telefonas
Įkelta:
2021-05-04
Į policiją kreipėsi 77 m. žygaitiškė. Moteris pasigedo dėžutės su santaupomis. Senjora teigė namuose slėpusi 8700 eurų.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-03
Dar 2019 metų gegužės 28-ąją Tauragės rajono Kirklių kaimo ribose besidriekiančioje magistralėje įvyko kraupi avarija, pasibaigusi vieno vyro žūtimi, dar vienas žmogus buvo sužeistas. Šių metų kovo 19-ąją Tauragės apylinkės teismas priėmė nuosprendį byloje, kurioje eismo įvykio sukėlimu buvo kaltinamas Jungtinės Karalystės pilietis Y. H. 
Nuotrauka
Šidagiai
Įkelta:
2021-05-03
Policija tiria Šidagių kaime įvykdytos vagystės aplinkybes. Įsibrauta į Smėlynų gatvėje esančio namo verandą.
Nuotrauka
akista
Įkelta:
2021-05-01
Ne kartą teisti šilutiškiai įkliuvo policijai automobiliu važiuodami iš nusikaltimo vietos. Apsivogę vyrai mėgino sprukti, tačiau nei nuo pareigūnų, nei nuo teismo galiausiai išsisukti nepavyko – šiais metais jie dėl savo poelgio aiškinosi Tauragės apylinkės teisme.
Nuotrauka
Įvykio vieta Lietuvos policijos nuotrauka
Įvykio vieta. Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-04-30
Tauragės apylinkės teismas kovo 30-ąją nuteisė vos 8 klases baigusį, nevedusį ir nedirbantį, anksčiau ne kartą teistą vyrą, praėjusiais metais padegusį neveikiančią mokyklą Pagėgių savivaldybės Lumpėnų kaime.
Nuotrauka
statybinės medžiagos
Įkelta:
2021-04-30
Ketvirtadienį, apie 17.30 val., 34 m. vyras atvykęs prie savo statomo namo Barsukynės kaime pastebėjo, jog dingo izoliacinės medžiagos.
Nuotrauka
Įkelta:
2021-04-29
Policija praneša apie vakar, 16.42 val., Žygaičių miestelio kapinėse rastą moters kūną.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-04-29
Tauragės policijos bendruomenės pareigūnės feisbuko paskyroje išplatino pranešimą, kuriame primenama apie vairuotojų pareigą pasirūpinti kelio dangos švara, jei vairuotojas ją užteršė.
Nuotrauka
miškas
Įkelta:
2021-04-27
Į policiją dėl pavogtų medžių kreipėsi 65 m. moteris.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-04-25
Balandžio 24-ąją gyvenamojoje patalpoje Tauragėje rastas vyro kūnas. Policijos pareigūnai praneša ir apie smurto atvejį Gaurėje.
Nuotrauka
Įkelta:
2021-04-25
Policijos departamentas praneša, kad  vakar Šilutės rajone asmuo, pas kurį rasti ne mėgėjiški žvejybos įrankiai, pasipriešino aplinkos apsaugos specialistui, kuriam prireikė medikų pagalbos.
Nuotrauka
Įkelta:
2021-04-23
Alkoholiu piktnaudžiavęs ir nuo kepenų cirozės miręs tauragiškis A. P. prieš tai buvo ne kartą sumuštas. Prieš Tauragės apylinkės teismą kovo mėnesį stojo vienas jo skriaudėjų – nevedęs, nedirbantis, anksčiau neteistas J. Š., kuris turėjo prisiminti praėjusių metų įvykius. 
Nuotrauka
žolė
Įkelta:
2021-04-22
Tauragės pareigūnų sučiuptas „žolės“ mėgėjas, kurį teismas įpareigojo sumokėti baudą, susidūrė su finansiniais sunkumais. Kovo 23-ąją Tauragės apylinkės teisme tauragiškis teigė nepajėgiantis sumokėti jam skirtos baudos. Nuteistasis sakė, kad dėl visko kalta COVID-19 pandemija, nes dėl jos sukeltų ekonominių sunkumų jis neteko pajamų.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-04-21
Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK) pasidalijo šių metų pirmojo ketvirčio duomenimis apie nusikalstamų veikų mastus. Pastebima, kad šių metų pirmą ketvirtį nusikalstamų veikų skaičius sumažėjo 28,2 proc., daugiausia sumažėjo vagysčių.
Nuotrauka
mobilus
Įkelta:
2021-04-19
Policija praneša apie vakar, apie 17.49 val., Gedimino gatvėje esančiame prekybos centre įvykdytą vagystę.