Į vagystę įtraukė nieko apie piktus kėslus nenutuokiantį taksistą
Įkelta:
2020-07-31
Nuotrauka
Aprašymas
Moteris konsolę įdavė pirkėjo atsiųstam taksi vairuotojui. Asociatyvi nuotrauka

Ne kartą esame rašę apie tai, kaip sukčiai internete sumasinę pirkėjus žaidimų kompiuteriais išvilioja pinigus, tačiau prekių nepristato. Policija tiria atvirkštinį atvejį: pirkėjas iš pardavėjos išviliojo žaidimų kompiuterį, tačiau pinigų nesumokėjo.

Kaip praneša policija, trečiadienį nežinomas asmuo, galimai apsimetęs kitu asmeniu, nupirko iš moters, gim. 1985 m., PS4 konsolę bei jos priedus. Minėtas asmuo atsiuntė nuotrauką, kad įvykdė pinigų pervedimą. Patikėjusi, kad jai buvo sumokėtą ir pinigai bet kuriuo metu pasieks jos sąskaitą, moteris konsolę įdavė pirkėjo atsiųstam taksi vairuotojui. Patikrinus banko sąskaitą pardavėja pinigų nerado. Nuostolis – 330 eurų.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 182 str. 1 d. Pagal šį straipsnį, tas, kas apgaule savo ar kitų naudai įgijo svetimą turtą baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

 

 

Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 1 dieną
Birželio 16 – 22 dienomis Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai,  siekdami gerinti eismo saugumą Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, vykdė neblaivių vairuotojų  kontrolę.
Nuotrauka
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-06-22
Balskų poilsiavietėje dingo ženklai. Policijos pareigūnai prašo ką nors žinančius pranešti.
Nuotrauka
avar
Tauragės žinių skaitytojo nuotrauka
Įkelta:
2021-06-18
Pirminiais duomenimis, nesilaikyta saugaus atstumo. Skaitytojo atsiųstoje nuotraukoje matyti, kad sulamdytas lengvojo automobilio priekis. Apie įvykį buvo informuoti ir policijos pareigūnai. „2021 m. birželio 18 d. 14.27 val. Tauragėje, Gedimino g., susidūrė dvi transporto priemonės - "Scania" ir "Subaru". Nukentėjusiųjų asmenų nėra. Abu vairuotojai blaivūs", - „Tauragės žinias" informavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė.
Nuotrauka
teism
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka
Įkelta:
2021-06-18
15-metę merginą sekso preke pavertęs tauragiškis A. Š. (gim. 1971 m.) buvo nuteistas už pelnymąsi iš kito asmens prostitucijos, disponavimu pornografinio turinio dalykais, tačiau nukentėjusiąją kitam vyrui pardavęs vyras iš pradžių Klaipėdos apygardos teisme buvo išteisintas dėl vaiko pirkimo ir pardavimo. Pirmosios instancijos teismas šį sprendimą motyvavo tuo, kad nukentėjusioji esą galėjo pati naudotis gautais pinigais, dalį jų atiduodama A. Š. Prokurorai tokį nuosprendį apskundė. Lietuvos Aukščiausiąjį Teismą pasiekusioje byloje šių metų balandžio 21-ąją buvo padėtas taškas.
Nuotrauka
policijos foto
Įkelta:
2021-06-18
Policijos pareigūnai įspėja apie sukčių sunkinėjamas žinutes.
Nuotrauka
teismai
taurage.teismai.lt nuotrauka
Įkelta:
2021-06-15
Tauragės apylinkės teismas iš dalies tenkino buvusios Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centro direktorės ieškinį ir pripažino jos atleidimą iš darbo neteisėtu, priteisė iš darbdavio beveik 10 tūkst. eurų vidutinį darbo užmokestį už priverstinį pravaikštos laiką bei kiek daugiau nei 11 tūkst. eurų vidutinio darbo užmokesčio kompensaciją už 6 mėnesius, tačiau į darbą negrąžino.
Nuotrauka
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka
Įkelta:
2021-06-15
Ne kartą už vagystes, plėšimus, sukeltas avarijas, per kurias buvo sutrikdyta kitų žmonių sveikata, teistas Š. V. šį pavasarį ir vėl mynė Tauragės apylinkės teismo slenkstį. Balandžio 1-osios nuosprendžiu vyras buvo nuteistas už tai, jog įsibrovęs į transporto priemonę bei garažą pagrobė svetimą turtą. Laimikio būta nemenko – žala siekė beveik 10,8 tūkst. eurų.
Nuotrauka
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-06-15
Policijos pareigūnai birželio 8–11 dienomis Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje vykdė policinę priemonę, kurios metu fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuodami transporto priemones naudojasi mobiliojo ryšio priemonėmis.
Nuotrauka
masin
Asociatyvi Courtney Corlew/Unsplash nuotrauka
Įkelta:
2021-06-13
Už fizinio skausmo sukėlimą anksčiau teistas R. K. vėl prisidirbo. Tauragiškis, kuriam teistumas dar nėra išnykęs, nusprendė aplankyti amžinojo poilsio vietą – kapines. Tiesa, jas pasiekti nusprendė visiškai girtas vairuodamas automobilį. Lyg to būtų maža, vyras neturėjo teisės vairuoti – ją buvo praradęs dar prieš 20 metų. Balandžio 28-ąją jo atžvilgiu Tauragės apylinkės teismas priėmė nuosprendį. 
Nuotrauka
teise
Asociatyvi Max Kleinen/Unsplash nuotrauka
Įkelta:
2021-06-12
Tauragėje gyvenantis nepilnametis N. K. prisidirbo kaip reikiant. Prieš Tauragės apylinkės teismą gegužės 13-ąją stojęs jaunuolis išgirdo nuosprendį dėl žmogaus sumušimo ir dėl to, kad  apsvaigęs nuo alkoholio iš pneumatinio šautuvo 8 kartus šovė į 2006-aisiais gimusį vaikiną, nežymiai sutrikdydamas sveikatą. 
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2021-06-11
Penktadienį Klaipėdos apygardos teisme vėl nagrinėjama nepilnametės jurbarkietės žiauraus sumušimo ir prievartavimo byla. Ją iš naujo nagrinėti grąžino Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT). Į teismą atvykęs jurbarkietis Mantas Icikevičius, kaltinamas dėl šio žiauraus įvykio, visiškai pripažįsta kaltę. 
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-06-11
Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas skelbia, kad nuo šių metų balandžio 3 iki gegužės 16 dienos prekybos centro Tauragėje, Dariaus ir Girėno g., darbuotoja darė fiktyvius prekių grąžinimus ir pasisavino pinigus.
Nuotrauka
gaisr
Raimondos Alysienės nuotrauka
Įkelta:
2021-06-11
Prekybos centro „Lidl“ automobilių stovėjimo aikštelėje iš lengvojo automobilio „Toyota“ išsiliejo kuras. Į įvykio vietą iškviesti ugniagesiai gelbėtojai. 
Nuotrauka
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-06-10
Vakar prieš pat vidurnaktį policijos pareigūnai stovėjimo aikštelėje atlikę automobilio apžiūrą pliušiniame pakabuke rado galimai narkotinių medžiagų.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-06-10
Kartą jau teistas už avariją, kurią sukėlė būdamas neblaivus, tauragiškis K. B. ir vėl pateko į teisiamųjų suolą už sukeltą eismo įvykį, tik šįkart jam teko atsakyti ir dėl žmonių sužalojimo. Ir šįkart avariją K. B. sukėlė girtas. Tauragės apylinkės teisme balandžio 6-ąją jo atžvilgiu priimtas nuosprendis.
Nuotrauka
žolė
Įkelta:
2021-06-09
Trijų jaunuolių kompanija stojo prieš Tauragės apylinkės teismą dėl kanapių, kitaip vadinamų „žole“, laikymo ir perdavimo. Į nemalonumus jie pateko praėjusių metų vasarą, sumanę susitikti ir atsipalaiduoti.
Nuotrauka
Teismo rūmai
Įkelta:
2021-06-08
Tauragės apylinkės teisme balandžio 29-ąją priimtas nuosprendis byloje dėl užkandinės  Šilalėje suniokojimo. Pasirodo, nuostolių pridarė ne kartą teistas šilališkis A. J. Recidyvistas suniokojo užkandinę, kai visiškai girtas žingsniavo namo po išgertuvių.