Vaikų krepšinio treneriui gresia netekti darbo
Įkelta:
2013-03-08
Nuotrauka
Aprašymas
Vaikų krepšinio treneris Aistis Regimantas Tauragės teismo nuosprendį ketina skųsti. „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka

Daiva SITNIKIENĖ

[email protected]

Tauragės rajono apylinkės teismas antradienį užvertė Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos mokytojo 28-erių metų Aisčio Regimanto baudžiamąją bylą. Dėl sistemingo giminaičių bauginimo ir policijos patrulių įžeidimo teismas vaikų krepšinio trenerio nepagailėjo – skyrė septynių mėnesių laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidedant pusantrų metų. Įsiteisėjus nuosprendžiui A. Regimantas turės būti atleistas iš darbo, nes pagal Švietimo įstatymą asmuo, nuteistas už tyčinę nusikalstamą veiką, mokytoju dirbti negali.

Teismas nustatė, kad pernai vasarą, nuo liepos 17-osios iki rugpjūčio 15-osios, naktimis ne mažiau nei 11 kartų Aistis Regimantas buvo atėjęs prie giminaičių namų, pagaliu daužė į jų namo palangę, švietė į langus lazeriu, skambino skambučiu, neleisdamas namų šeimininkams ilsėtis ir juos išgąsdindamas. Policijos pareigūnams bandant A. Regimantą sulaikyti šis nepakluso teisėtiems reikalavimams ir juos iškoneveikė.

Nuosprendis įsigalios per 20 dienų nuo jo paskelbimo. A. Regimantas išrėžė teismo nuosprendį skųsiąs, vos tik teismo verdiktą paskelbusi teisėja Raimonda Pauparienė paklausė, ar nuteistasis viską suprato.

Viename teismo posėdžių A. Regimantas teismo prašė atleisti jį nuo baudžiamosios atsakomybės laiduojant jo tėvui. Esą dirba, mokosi Lietuvos sporto universiteto trečiame kurse, daugiau nenusikals. Paskelbusi nuosprendį teisėja A. Regimantui paaiškino, kad laidavimas atmestas, kadangi jis kaltinamas ne viena, o dviem nusikalstamomis veikomis. Nuo realios laisvės atėmimo bausmės laiduojant gali būti atleidžiama, kai teisiamasis nuoširdžiai prisipažįsta nusikaltęs, tačiau A. Regimantas, pasak teisėjos, prisipažino tik spiriamas įrodymų.

Nukentėję giminaičiai – A. Regimanto mirusios mamos sesuo ir jos vyras teisėsaugininkams aiškino, kad terorizavimas naktimis vyksta nuo 2007 metų. Kaltinamojo motyvas esąs neaiškus, nebent – dėl palikimo, turtinės nelygybės.

Paskutiniame teismo posėdyje A. Regimantas sakė, kad giminaičiams į langus švietęs ir beldęs iš nostalgijos, nes norėjo kontaktų su jais, nuo mažumės su giminaičiais artimai bendravo, o pastaruoju metu bendravimas buvo nutrūkęs.

Kitą dieną po teismo nuosprendžio „Tauragės žinių“ kalbintas Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos direktorius Audrius Bitinas sakė, kad pagal įstatymą už sąmoningą tyčinį nusikaltimą nuteistas mokytojas turi būti atleidžiamas iš darbo. Mokyklos direktorius jau anksčiau žinojo, kad krepšinio treneris A. Regimantas sėdo į teisiamųjų suolą, tačiau sprendimą priimsiąs tik įsiteisėjus teismo nuosprendžiui. Kol kas A.Regimantas ir toliau veda krepšinio treniruotes. Paprašytas charakterizuoti savo pavaldinį A. Bitinas atsakė:

– Veda treniruotes, mokiniai jas lanko, dalyvauja varžybose. Negaliu išskirti iš kitų ir daryti išvadų.

Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos direktorius neslėpė, kad vaikų krepšinio treneriui yra davęs žodinių įspėjimų įvairiais klausimais, esą kaip ir su kitais mokytojais turėjo su juo ne vieną pokalbį, tačiau šis nebuvo taip prasižengęs, kad grėstų atleidimas iš darbo. Esą stengiamasi, kad nenukentėtų vaikai ir sporto mokyklos reputacija.

Šiuo metu Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokykloje dirba keturi vaikų krepšinio treneriai.

Nuotrauka
a
Skaitytojo nuotrauka
Įkelta:
prieš 8 valandas
Ketvirtadienį, apie 15 val., Dariaus ir Girėno bei Gedimino gatvių sankryžoje susidūrė lengvasis automobilis „Mercedes benz“ ir vilkikas. Eismo įvykio metu abu vairuotojai buvo blaivūs.
Nuotrauka
a
Asociatyvi Trym Nilsen („Unsplash“) nuotrauka
Įkelta:
prieš 9 valandas
Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos specialistai lankosi šeimose, kuriose girtaujama, smurtaujama, o visa tai patiria arba mato vaikai. Nors tarnyboje dirbantys vaikų teisių sergėtojai stengiasi, kad nepilnamečiai galėtų augti šeimose, būna situacijų, kai jie nemato kito kelio, kaip tik paimti vaikus iš namų. Tiesa, kartais jų ir teisėjų, kurie padeda paskutinį tašką dėl tokių sprendimų, požiūriai skiriasi. 
Nuotrauka
Adakavas
Aociatyvi feisbuko paskyros adakavas.lt nuotr.
Įkelta:
prieš 14 valandų
Policija tiria vakar Adakavo miestelyje įvykdytos vagystės aplinkybes. Į policiją kreipėsi nuo ilgapirščių nukentėjęs 44 m. vyras.
Nuotrauka
Regitra
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Policija vakar pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl transporto priemonės identifikavimo numerių suklastojimo. Apie tokius įtarimus policijai pranešė „Regitra“.
Nuotrauka
a
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Išgėrus emocijos paaštrėja ir tampa sunkiai valdomos. Vieni tampa itin linksmi, kiti konfliktuoja ir ima aiškintis įvairias gyvenimo nuoskaudas. Būtent taip nutiko ir moteriai, kuriai šią vasarą teko praverti Tauragės apylinkės teismo duris. Dar pavasarį emocijų apimta Tauragės r. gyventoja Lina A. prisigėrė ir ėmė konflikuoti su draugu. O galiausiai girta ir įsiutusi sėdo prie automobilio vairo ir nulėkė į griovį.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-09-14
Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą, kad Klaipėdoje, ligoninėje, mirė rugsėjo 1-ąją darbe traumą patyręs vyras. Kaip „ Tauragės žinioms“ sakė Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) patarėjas Raimondas Leonavičius, nelaimė įvyko  prie Balskų girininkijos.
Nuotrauka
policija
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka
Įkelta:
2021-09-13
Siūlyti pareigūnams kyšį – itin prasta idėja. Deja, tai suvokia ne visi. Įstatymus jiems tenka priminti teisme. Anksčiau neteistas A. T. irgi turėjo progą susipažinti su baudžiamuoju kodeksu, numatančiu atsakomybę už mėginimą papirkti policijos pareigūnus. Liepos 28-ąją jam paskelbtas Tauragės apylinkės teismo nuosprendis. 
Nuotrauka
teismas
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2021-09-13
Įėjęs į pažįstamo namą, R. J. pasijuto lyg savo namuose. Nevedęs, vidurinio išsilavinimo, anksčiau neteistas vyras nusprendė, kad pasiliks pas pažįstamą miegoti. Namo šeimininkui ši mintis nepatiko, kadangi nekviestas svečias buvo girtas, elgėsi agresyviai. Tarp vyrų kilo muštynės. Rugpjūčio 6-ąją Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį šioje byloje.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-09-12
Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą, kad Klaipėdoje ligoninėje mirė darbe traumą patyręs vyras.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-09-10
Pastarosiomis dienomis pastebėti tamsaus gymio, rusiškai su akcentu kalbantys vyrai, siūlantys pigių prekių. Tauragiškiai turėtų būti budrūs ir neužkibti už mieste šmirinėjančių sukčių kabliuko. Policijos pareigūnai ragina žmones vengti bendrauti su tokiais asmenimis ir pastebėjus juos nedelsiant informuoti policiją.
Nuotrauka
greitoji
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-09-10
Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų pažeidimų. Prieš savaitę, vienoje Pramonės gatvėje veikiančioje įmonėje, darbo metu susižalojo 22 m. vaikinas.
Nuotrauka
a
Muitinės kriminalinės tarnybos feisbuko nuotraukos
Įkelta:
2021-09-09
Pastarosiomis dienomis muitinės pareigūnai sulaikė ne vieną didelę grynųjų pinigų kontrabandos siuntą. Mėnesio bėgyje trys tokios siuntos sulaikytos Panemunės kelio poste, viena – Lazdijuose.
Nuotrauka
komisriatas
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2021-09-09
Naujojo priestato šalia Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) statybos vėl pajudėjo. Darbai praėjusiais metais buvo sustoję. Paaiškėjo to priežastis – priestatą teko perprojektuoti dėl policijos sistemoje vykusių reformų. 
Nuotrauka
a
Margaritos Rimkutės nuotr.
Įkelta:
2021-09-09
Ketvirtadienį priešpiet specialiosios pajėgos skubėjo į Melioratorių gatvę. Gautas pranešimas apie dujų nuotėkį daugiabutyje.
Nuotrauka
teismas
Tauragės apylinkės teismo nuotrauka
Įkelta:
2021-09-09
Tauragės apylinkės teismas baudžiamuoju įsakymu nuteisė 20-metį Pagėgių savivaldybės gyventoją melagingai pranešusį apie nebūtą nusikaltimą policijos komisariatui ir skyrė 2000 eurų dydžio baudą.
Nuotrauka
a
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-09-08
Rugpjūčio pabaigoje gautas 54 m. vyro pareiškimas apie tai, jog kažkas iš jo sąskaitos pasisavino pinigus. Tai, kad sąskaita tuščia vyras pastebėjo būdamas užsienyje.
Nuotrauka
a
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2021-09-08
Susipykusi dėl asmeninių nesutarimų su drauge anksčiau jau teista S. J. nusprendė pakerštauti ir neteisėtai prisijungė prie buvusios draugės socialinio tinklo paskyros, kurioje ėmė „pokštauti“. Paskyros savininkei tai juokinga nepasirodė. Suvokusi, kad jos paskyra „nulaužta“, ji kreipėsi į policiją. Pareigūnai nustatė įsilaužėlę. Rugpjūčio 2-ąją ši išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį. 
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-09-07
Policijos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, rugsėjo 1-4 dienomis Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje tikrino, kaip pėstieji ir dviratininkai vykdo Kelių eismo taisyklėse nustatytas pareigas.
Nuotrauka
sartininkai
Vaizdo stebėjimo kamerų stop kadras
Įkelta:
2021-09-04
Dėl Tauragės rajono Sartininkų kaime įvykdyto gaujos išpuolio, kai kaukes dėvėję jaunuoliai ėmė puldinėti atsitiktinai pastebėtus žmones, ikiteisminis tyrimas tebevyksta, informavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė. 
Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-09-03
Anksčiau už sukeltą avariją teistas Šilalės rajono gyventojas R. J. ir vėl prisidirbo. Vyras, važiuodamas girtas, atsidūrė pievoje, mėgino bėgti, bet buvo sulaikytas pareigūnų. Savo nuotykius jam teko prisiminti Tauragės apylinkės teisme, kuris liepos 16-ąją jam paskelbė nuosprendį.
Nuotrauka
teismai
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-09-02
Nori netekti draugo – paskolink jam pinigų, sako liaudies išmintis. Tuo galėjo įsitikinti Tauragės rajono gyventojai V. K. ir M. J., kurie dėl skolos įsivėlė į muštynes. 
Nuotrauka
a
Tauragės policijos feisbuko paskyros nuotrauka
Įkelta:
2021-09-01
Rugsėjo 1–4 d. bus vykdoma pėsčiųjų, dviračių vairuotojų kontrolė – tamsiuoju paros matomumą gerinančių saugos priemonių (atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą atspindinčiais elementais ir kt.) naudojimas. Vairuotojų pareigų pėstiesiems, dviračių vairuotojams vykdymo užtikrinimas ir kontrolė.