Savaitės nusikaltimai
Įkelta:
2013-02-01
Nuotrauka
Aprašymas
Įtariama, kad ūkinis pastatas Maironio gatvėje buvo padegtas. Karinos Sėrikovos nuotrauka

[email protected]

Grasinantis laiškas

Sausio 25-ąją Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys Juozapas Bauža savo pašto dėžutėje rado įžeidžiančio turinio laišką. Policija aiškinasi, kas įžeidė politiką.

Išviliojo

Tą pačią dieną, apie 13 valandą, į 89-erių A. B. fiksuoto ryšio telefoną paskambino jos anūku prisistatęs asmuo ir pranešė, kad krisdamas nuo laiptų sužalojo mergaitę. Žalai atlyginti vyriškis paprašė 5000 litų. Moteris netrukus pas ją atėjusiam nepažįstamam vaikinui atidavė 1500 litų.

Sumušė


Šeštadienio naktį, 3.15 valandą, Gedimino gatvėje du jaunuoliai sumušė 34-erių vyrą ir 38-erių moterį.

Pavogė malkas

Tą pačią dieną, apie 10.30 valandą, Lomių kaime, E. G. pastebėjo, kad iš jo neužrakinto ūkinio pastato dingo apie tris kubinius metrus malkų.

Trenkėsi į medį

Vėliau vidurdienį, 12.10 valandą, automobilio „Peugeot 406“ vairuotojas aštuoniolikmetis T. B., važiuodamas iš Taurų kaimo Tauragės miesto link, nesuvaldė automobilio ir nuvažiavęs į pakelės griovį trenkėsi į medį. Eismo įvykio metu sužalotas kartu važiavęs septyniolikmetis vairuotojo draugas A. Z. Pastarasis paguldytas į Tauragės ligoninę.

Policija paėmė jaunuolių kraujo mėginius – bus aiškinamasi, ar įvykio metu vaikinai buvo blaivūs.

Vėl muštynės


Sekmadienį, apie 3.30 valandą, Tauragėje, Vytauto gatvėje, nepažįstami jaunuoliai sumušė dvidešimtmetį H. B.

Pavogė papuošalus

Į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi S. Ž., kuri pastebėjo, kad iš jos buto Tauragėje, Dariaus ir Girėno gatvėje, dingo įvairūs auksiniai ir sidabriniai papuošalai, kiti namų apyvokos daiktai.

Įtariamas padegimas


Pirmadienį pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sausio 23-iąją, 21.35 valandą, ūkiniame pastate Tauragėje, Maironio gatvėje, kilusio gaisro. Gaisro aplinkybes tiriantys ugniagesiai įtaria padegimą.

Elgėsi įžūliai


Tą pačią dieną, apie 18.30 valandą, Tauragėje, Dariaus ir Girėno gatvėje esančiame prekybos centre, neblaivus 33-ejų M. D. elgėsi įžūliai, triukšmavo, grasino parduotuvės apsaugos darbuotojui.

Dingo galvijai

Į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi Vaidilų ir Visbarų kaimų ūkininkas R. O., kuris po ūkiuose atliktos inventorizacijos pranešė, kad nenustatytu metu ir neaiškiomis aplinkybėmis dingo penki jam priklausantys mėsiniai galvijai ir 19 avių, kuriuos jis laikė ganyklose.

Dingo be žinios

Trečiadienį, apie 10 valandą, iš namų Žygaičių miestelyje išvyko ir dingo be žinios 23-ejų vyras. Jis išvyko į užsienį, tačiau artimieji negali su juo susisiekti.

Išdaužė langus

Apie 11 valandą V. B. pastebėjo, kad išdaužti du jo motinai priklausančio buto Lomių kaime langai.

Demonstravo nepagarbą

Tą pačią dieną, apie 15.30 valandą, kavinėje „Boulingas“ neblaivus 47-erių O. G. elgėsi įžūliai, triukšmavo, demonstravo nepagarbą aplinkiniams.

Mirė trys žmonės

Per savaitę rasti trijų moterų lavonai: sausio 29-ąją 56-erių R. B. Stoties gatvėje, tą pačią dieną 69-erių A. Š. J. Tumo-Vaižganto gatvėje ir sausio 30-ąją 64-erių R. G. Vytauto gatvėje. Policijos teigimu, visi – be išorinių smurto žymių. Viena mirusiųjų savo bute jau buvo negyva kelias dienas.

Nuotrauka
a
Skaitytojo nuotrauka
Įkelta:
prieš 9 valandas
Ketvirtadienį, apie 15 val., Dariaus ir Girėno bei Gedimino gatvių sankryžoje susidūrė lengvasis automobilis „Mercedes benz“ ir vilkikas. Eismo įvykio metu abu vairuotojai buvo blaivūs.
Nuotrauka
a
Asociatyvi Trym Nilsen („Unsplash“) nuotrauka
Įkelta:
prieš 10 valandų
Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos specialistai lankosi šeimose, kuriose girtaujama, smurtaujama, o visa tai patiria arba mato vaikai. Nors tarnyboje dirbantys vaikų teisių sergėtojai stengiasi, kad nepilnamečiai galėtų augti šeimose, būna situacijų, kai jie nemato kito kelio, kaip tik paimti vaikus iš namų. Tiesa, kartais jų ir teisėjų, kurie padeda paskutinį tašką dėl tokių sprendimų, požiūriai skiriasi. 
Nuotrauka
Adakavas
Aociatyvi feisbuko paskyros adakavas.lt nuotr.
Įkelta:
prieš 15 valandų
Policija tiria vakar Adakavo miestelyje įvykdytos vagystės aplinkybes. Į policiją kreipėsi nuo ilgapirščių nukentėjęs 44 m. vyras.
Nuotrauka
Regitra
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Policija vakar pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl transporto priemonės identifikavimo numerių suklastojimo. Apie tokius įtarimus policijai pranešė „Regitra“.
Nuotrauka
a
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Išgėrus emocijos paaštrėja ir tampa sunkiai valdomos. Vieni tampa itin linksmi, kiti konfliktuoja ir ima aiškintis įvairias gyvenimo nuoskaudas. Būtent taip nutiko ir moteriai, kuriai šią vasarą teko praverti Tauragės apylinkės teismo duris. Dar pavasarį emocijų apimta Tauragės r. gyventoja Lina A. prisigėrė ir ėmė konflikuoti su draugu. O galiausiai girta ir įsiutusi sėdo prie automobilio vairo ir nulėkė į griovį.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-09-14
Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą, kad Klaipėdoje, ligoninėje, mirė rugsėjo 1-ąją darbe traumą patyręs vyras. Kaip „ Tauragės žinioms“ sakė Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) patarėjas Raimondas Leonavičius, nelaimė įvyko  prie Balskų girininkijos.
Nuotrauka
policija
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka
Įkelta:
2021-09-13
Siūlyti pareigūnams kyšį – itin prasta idėja. Deja, tai suvokia ne visi. Įstatymus jiems tenka priminti teisme. Anksčiau neteistas A. T. irgi turėjo progą susipažinti su baudžiamuoju kodeksu, numatančiu atsakomybę už mėginimą papirkti policijos pareigūnus. Liepos 28-ąją jam paskelbtas Tauragės apylinkės teismo nuosprendis. 
Nuotrauka
teismas
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2021-09-13
Įėjęs į pažįstamo namą, R. J. pasijuto lyg savo namuose. Nevedęs, vidurinio išsilavinimo, anksčiau neteistas vyras nusprendė, kad pasiliks pas pažįstamą miegoti. Namo šeimininkui ši mintis nepatiko, kadangi nekviestas svečias buvo girtas, elgėsi agresyviai. Tarp vyrų kilo muštynės. Rugpjūčio 6-ąją Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį šioje byloje.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-09-12
Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą, kad Klaipėdoje ligoninėje mirė darbe traumą patyręs vyras.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-09-10
Pastarosiomis dienomis pastebėti tamsaus gymio, rusiškai su akcentu kalbantys vyrai, siūlantys pigių prekių. Tauragiškiai turėtų būti budrūs ir neužkibti už mieste šmirinėjančių sukčių kabliuko. Policijos pareigūnai ragina žmones vengti bendrauti su tokiais asmenimis ir pastebėjus juos nedelsiant informuoti policiją.
Nuotrauka
greitoji
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-09-10
Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų pažeidimų. Prieš savaitę, vienoje Pramonės gatvėje veikiančioje įmonėje, darbo metu susižalojo 22 m. vaikinas.
Nuotrauka
a
Muitinės kriminalinės tarnybos feisbuko nuotraukos
Įkelta:
2021-09-09
Pastarosiomis dienomis muitinės pareigūnai sulaikė ne vieną didelę grynųjų pinigų kontrabandos siuntą. Mėnesio bėgyje trys tokios siuntos sulaikytos Panemunės kelio poste, viena – Lazdijuose.
Nuotrauka
komisriatas
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2021-09-09
Naujojo priestato šalia Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) statybos vėl pajudėjo. Darbai praėjusiais metais buvo sustoję. Paaiškėjo to priežastis – priestatą teko perprojektuoti dėl policijos sistemoje vykusių reformų. 
Nuotrauka
a
Margaritos Rimkutės nuotr.
Įkelta:
2021-09-09
Ketvirtadienį priešpiet specialiosios pajėgos skubėjo į Melioratorių gatvę. Gautas pranešimas apie dujų nuotėkį daugiabutyje.
Nuotrauka
teismas
Tauragės apylinkės teismo nuotrauka
Įkelta:
2021-09-09
Tauragės apylinkės teismas baudžiamuoju įsakymu nuteisė 20-metį Pagėgių savivaldybės gyventoją melagingai pranešusį apie nebūtą nusikaltimą policijos komisariatui ir skyrė 2000 eurų dydžio baudą.
Nuotrauka
a
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-09-08
Rugpjūčio pabaigoje gautas 54 m. vyro pareiškimas apie tai, jog kažkas iš jo sąskaitos pasisavino pinigus. Tai, kad sąskaita tuščia vyras pastebėjo būdamas užsienyje.
Nuotrauka
a
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2021-09-08
Susipykusi dėl asmeninių nesutarimų su drauge anksčiau jau teista S. J. nusprendė pakerštauti ir neteisėtai prisijungė prie buvusios draugės socialinio tinklo paskyros, kurioje ėmė „pokštauti“. Paskyros savininkei tai juokinga nepasirodė. Suvokusi, kad jos paskyra „nulaužta“, ji kreipėsi į policiją. Pareigūnai nustatė įsilaužėlę. Rugpjūčio 2-ąją ši išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį. 
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-09-07
Policijos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, rugsėjo 1-4 dienomis Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje tikrino, kaip pėstieji ir dviratininkai vykdo Kelių eismo taisyklėse nustatytas pareigas.
Nuotrauka
sartininkai
Vaizdo stebėjimo kamerų stop kadras
Įkelta:
2021-09-04
Dėl Tauragės rajono Sartininkų kaime įvykdyto gaujos išpuolio, kai kaukes dėvėję jaunuoliai ėmė puldinėti atsitiktinai pastebėtus žmones, ikiteisminis tyrimas tebevyksta, informavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė. 
Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-09-03
Anksčiau už sukeltą avariją teistas Šilalės rajono gyventojas R. J. ir vėl prisidirbo. Vyras, važiuodamas girtas, atsidūrė pievoje, mėgino bėgti, bet buvo sulaikytas pareigūnų. Savo nuotykius jam teko prisiminti Tauragės apylinkės teisme, kuris liepos 16-ąją jam paskelbė nuosprendį.
Nuotrauka
teismai
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-09-02
Nori netekti draugo – paskolink jam pinigų, sako liaudies išmintis. Tuo galėjo įsitikinti Tauragės rajono gyventojai V. K. ir M. J., kurie dėl skolos įsivėlė į muštynes. 
Nuotrauka
a
Tauragės policijos feisbuko paskyros nuotrauka
Įkelta:
2021-09-01
Rugsėjo 1–4 d. bus vykdoma pėsčiųjų, dviračių vairuotojų kontrolė – tamsiuoju paros matomumą gerinančių saugos priemonių (atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą atspindinčiais elementais ir kt.) naudojimas. Vairuotojų pareigų pėstiesiems, dviračių vairuotojams vykdymo užtikrinimas ir kontrolė.