Sodyboje – kanapių daigai, pypkės ir hašišas
Įkelta:
2012-04-27
Nuotrauka
Aprašymas
Tauragės policijos komisariato nuotrauka

info@taurageszinios.lt

Pirmadienį Pašaltuonio kaimo sodyboje policijos pareigūnai aptiko kanapių daigų ir vartoti paruoštos augalinės kilmės medžiagos, kaip įtariama, hašišo.

Pašaltuonio gyventojo 57-erių V. J. namus pareigūnai tikrino turėdami informacijos, kad ten vartojami ir platinami narkotikai. Atvykus pareigūnams namo šeimininkas ir dar trys vyrai lošė kortomis. Atlikę kratą sodyboje, pareigūnai aptiko tris vazonėliuose augančius kanapių daigus, šešias pakuotes su augalinės kilmės medžiaga, kaip įtariama, hašišu, įvairių pypkių ir nemenką sumą pinigų 100 ir 200 litų kupiūromis.

Visi sodyboje buvę asmenys nuvežti į Policijos komisariatą ir apklausti, du jų sulaikyti. Tiriama, ar vyrai sulaikymo metu buvo apsvaigę nuo narkotikų. Įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis pareikšti sodybos šeimininkui V. J. ir 27-erių metų Tauragės gyventojui A. P.

Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 22 valandas
Tauragės apskrities policija dalijasi, kad rugsėjo 29 d. nuo 6.30 val. iki 9 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai siekdami užtikrinti eismo saugumą keliuose, vykdė vairuotojų blaivumo kontrolę.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento paros įvykių suvestinėje pranešama apie rastą sprogmenį.
Nuotrauka
poli
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-09-28
Trečiadienį, rugsėjo 27 d., Pagėgių savivaldybėje, ugdymo įstaigų teritorijose ir kitose jaunimo pamėgtose susibūrimo vietose, policijos pareigūnai vykdė prevencinę priemonę, kurios metu siekė nustatyti asmenis rūkančius ar turinčius su savimi tabako gaminių, ar elektroninių cigarečių.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-09-20
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminius tyrimus dėl vagysčių iš parduotuvių.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-09-12
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl rastos narkotinės medžiagos.
Nuotrauka
teismas
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-09-11
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo 58 metų vyras pripažintas kaltu už keturių Lietuvos teisėjų viešą pažeminimą dėl jų tiesioginių funkcijų, susijusių su teisingumo vykdymu. K. K. už nusikalstamas veikas paskirta subendrinta 1 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant.
Nuotrauka
Įkelta:
2023-09-08
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo pagėgiškis ir vilnietis nuteisti už neteisėtus prisijungimus prie nuomonės formuotojos paskyros ir įmonių informacinių sistemų ir tokiu būdu gautus neviešus duomenis išplatinus kitame socialine tinkle „Discord“. D. M. už nusikalstamas veikas paskirta subendrinta 2 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant, o V. M. paskirta 4000 Eur bauda.
Nuotrauka
dingo moteris
„Tauragės žinių“ nuotraukų koliažas
Įkelta:
2023-09-06
Tauragės apskrities policija ieško iš namų išvykusios ir negrįžusios moters.
Nuotrauka
policijos komentaras
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-09-05
Tauragės apskrities policija atlikdama ikiteisminio tyrimo veiksmus nustatė, kad sulaukta informacijos, kuri neatitinka tikrovės.