Naminės tašką iš vėžių išmušė tik komisaras
Įkelta:
2010-08-13
Nuotrauka
Aprašymas
Tauragės apskrities vyriasiojo policijos komisariato viršininkas Remigijus Rudminas: jei nėra įrodymų, kad pareigūnas netinkamai dirba, kaltinti dėl to jo negalima. Daivos Sitnikienės nuotrauka

Mažonų seniūnijos Karapolio kaimo gyventojai dėl naminukės prekybos taško jų kaime ne kartą kreipėsi pagalbos į policiją, skambino ir į „Tauragės žinių“ redakciją – skundėsi, jog pareigūnai nesiėmė tinkamų priemonių, kad nelegali veikla būtų sustabdyta. Ledai, anot kaimo gyventojų, pajudėjo tik apsilankius pas komisariato viršininką Remigijų Rudminą. Kaimo žmonėms komisaras pažadėjo pakeisti apylinkės inspektorių, kai tik šis grįš iš atostogų.

– Lig šiol atvirai prekiavusi namine Giedraitė nuo birželio, kai apsilankėme pas komisarą, bent jau pradėjo slėptis. Kai dėl šios problemos kreipėmės į apylinkės inspektorių, niekas į mus nekreipė dėmesio, – pasakojo keliskart į redakciją skambinęs vyras.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Remigijus Rudminas „Tauragės žinioms“ sakė, kad apylinkės inspektorių aptarnaujamas teritorijas įprastai keičia kas metus–dvejus. Ir šiuo atveju skundas inspektorių teritorijų pakeitimams įtakos neturėjo. Be to, jei nėra įrodymų, kad pareigūnas netinkamai dirba, kaltinti dėl to jo negalima.

Karapolio kaimo teritorija nuo rugpjūčio vietoje Abromavičiaus priskirta inspektoriui Rimšai, antrasis šio kaimo inspektorius išliko tas pats – Rimša.

– Ne kiekvieną tašką lengva paimti. Danutė Giedraitė yra bausta už prekybą namine degtine. Gerai, kad Karapolio kaimo žmonės aktyviai kovoja su neteisėta veikla. Noriu ir kitų paprašyti, kad būtų neabejingi, praneštų policijai apie nelegalias naminės degtinės, cigarečių prekybos vietas. Bet kuriuo paros metu galima skambinti bendruoju pagalbos telefono numeriu 112. Gyventojų skambučiai į šį numerį fiksuojami, pareigūnai kontroliuojami, kaip reaguoja į pranešimus, – tikino R. Rudminas.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Simona Šniaukštaitė „Tauragės žinioms“ patikslino, kad D. Giedraitei šių metų birželį buvo skirta 350 litų bauda už prekybą namine degtine. Šiemet bauda jai skirta pirmą kartą, pernai moteris bausta nebuvo.

Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 9 valandas
Pirmadienį Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį didelio atgarsio sulaukusioje šuniukų su pakirptomis balso stygomis byloje. Tauragiškė už žiaurų elgesį su gyvūnais turės 8 mėnesius dirbti viešuosius darbus visuomenės labui po 30 valandų per mėnesį.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 15 valandų
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl neblaivaus vairuotojo.
Nuotrauka
miesto svente
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Džiugu, kad šiais ir praėjusiais metais per miesto šventę, kuri tęsis iki sekmadienio, iki šiol nepasitaikė incidentų ir nekilo konfliktų, kuriuos spręsti galėtų jau tik policijos pareigūnai. 
Nuotrauka
gaisrine
Aušros Augustytės nuotrauka
Įkelta:
2023-06-02
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas skelbia, kad dėl radinio Papušynės kaime buvo įvestas planas „Skydas“.
Nuotrauka
policijos kateris
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-30
Šeštadienio rytą, gegužės 27 d., Šilutės mažųjų laivų uoste buvo pakrikštytas Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) greitaeigis kateris „Jūragis“.
Nuotrauka
deg
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-26
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai gavę informacijos apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, gegužės 25 d. atliko patikrinimą Šilalės rajone, Kreivių kaime
Nuotrauka
namine
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-25
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavę informacijos apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, gegužės 23 d. atliko patikrinimą Tauragės rajone, Žygaičių miestelyje.
Nuotrauka
teismas
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-05-24
Klaipėdos apygardos teismas kaip pirmoji instancija išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl artimojo giminaičio – sesers – nužudymo, siekiant nuslėpti kitą nusikaltimą, išžaginimo ir seksualinio prievartavimo buvo pareikšti 26 metų, penkis kartus teistam vyrui. Vyras pripažintas kaltu dėl sesers nužudymo, išteisintas dėl seksualinio pobūdžio nusikaltimų, nužudytosios seseriai priteistas 5000 Eur neturtinės žalos atlyginimas.
Nuotrauka
kanapes
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-23
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gegužės 22 d. pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu.
Nuotrauka
masina
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2023-05-23
Telšių apylinkės teismas kaltu dėl sukurstymo pateikti melagingą informaciją siekiant įgyti dokumentą pripažintas 38-erių metų Kelmės rajono gyventojas A. K. Neteisėtą veiką sutikęs įvykdyti jo pažįstamas – 32 metų tauragiškis D. D. – pripažintas kaltu dėl melagingos informacijos pateikimo siekiant įgyti dokumentą bei dokumento suklastojimo. Abiems vyrams skirtos 2,5 tūkst. eurų siekiančios baudos.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-22
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, gegužės 15–21 dienomis, tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių.
Nuotrauka
alkotesteris
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-22
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl neblaivaus vairuotojo, kuris apgadino ir kitą automobilį.
Nuotrauka
taryba
Tauragės savivaldybės nuotrauka
Įkelta:
2023-05-17
Klaipėdos apygardos prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus vyriausioji prokurorė, įvertinusi viešoje erdvėje paskelbtą informaciją apie galimai neteisėtai Tauragės rajono savivaldybės tarybos narių veiklos apmokėjimui skiriamų lėšų panaudojimą, savo iniciatyva pradėjo tyrimą dėl galimo viešojo intereso pažeidimo.
Nuotrauka
kumstis
Įkelta:
2023-05-16
Pirmadienį pareigūnai sulaukė 69-erių vyro pareiškimo, kad gegužės 12-ąją, maždaug 11.10 val., automobilių stovėjimo aikštelėje Šlaito gatvėje, Tauragėje, nepažįstamas vyras sukėlė jam fizinį skausmą.