„Nomeros“ vadovas stos prieš teismą
Įkelta:
2010-07-02
Nuotrauka
Aprašymas
"Tauragės žinių" archyvo nuotrauka

info@taurageszinios.lt

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Tauragės apskrities skyriaus pareigūnai ir miesto apylinkės prokuratūra praneša, kad baigė ikiteisminį tyrimą ir perdavė teismui bylą, kurioje kaltinimai pateikti bendrovės „Nomera“ direktoriui Vytautui Gedminui dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo importuojant ir eksportuojant cukrų bei apgaulės būdu išvengiant ir nesumokant beveik 1,5 milijono litų mokesčių.

Ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo stambiu mastu importuojant ir eksportuojant cukrų buvo pradėtas 2007-ųjų kovą. Pareigūnai nustatė, kad bendrovė „Nomera“ apgaulingai tvarkė įmonės buhalterinę apskaitą: įmonės buhalterinėje apskaitoje užfiksuota, kad per tūkstantį tonų cukraus už daugiau nei 2,5 milijono litų „Nomera“ įsigijo iš Ukmergės bendrovės „Transima“. Tačiau tarptautiniuose pervežimo važtaraščiuose prekių pardavėjos nurodytos Lenkijos įmonės, realiai prekės tiesiogiai iš tiekėjų buvo vežamos į „Nomeros“ įmonę, kurioje cukrus buvo užpajamuotas sandėlyje pagal UAB „Transima“ išrašytas PVM sąskaitas-faktūrasanksčiau, negu jos buvo atvežtos į sandėlį. Be to, „Nomeros“ buhalterinėje apskaitoje užpajamuotas prekių įsigijimas pagal „Transimos“ išrašytas sąskaitas didesnis, negu ši bendrovė jų pardavė.

Pareigūnų teigimu, „Nomeros“ vadovas V. Gedminas slėpė krovinio gabenimo važtaraščius.

Nustatyta, kad nuo 2006-ųjų birželio iki liepos „Nomeros“ savininkas buhalterinėje apskaitoje užfiksavo cukraus pardavimą Latvijos įmonei SIA „TEA“, o nuo 2006-ųjų vasario iki birželio – Latvijos įmonei SIA „GAUSS NTD“. Tačiau Latvijos mokesčių administratorius ir liudytojai šių sandorių nepatvirtino.

FNTT ir Tauragės prokuratūra daro išvadą, kad, apgaulingai tvarkydama buhalterinę apskaitą, „Nomera“ nuslėpė ir nesumokėjo į valstybės biudžetą arti 1,5 mln. litų mokesčių.

Nuotrauka
teismas
Įkelta:
prieš 16 valandų
Kovodami su nelegaliu alkoholio pardavinėjimu Tauragės apskrities policijos pareigūnai dirba pagal atskirus planus ir stebi tam tikras vietas, kurios jiems atrodo įtartinos. Tai gali būti girtaujančių asmenų susibūrimo vietos arba patalpos, į kurias dažnai įeina ir netrukus išeina daug žmonių, kurių išvaizda išduoda jų turimą priklausomybę alkoholiui. Gegužės 11-ąją Tauragės apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, pradėtą po to, kai pareigūnai sučiupo vieną naminukės prekyba besivertusią moterį.  
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-06-22
Tauragės apylinkės teismas išnarpliojo dokumentų klastojimo bylą. Gegužės 2-ąją paskelbtu nuosprendžiu jis pripažino kaltu jau anksčiau teistą E. L., kuris kito asmens vardu nusipirko automobilį. Paaiškėjo, kad nusikaltimą jis įvykdė iš keršto. 
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2022-06-21
Birželio 20-ąją, apie 3.30 val., ugniagesiai sulaukė pranešimo, kad Pagėgių savivaldybėje, Natkiškių kaime, Vilties gatvėje kilo gaisras ūkiniame pastate.
Nuotrauka
alkotesteris
Įkelta:
2022-06-20
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi net 4 ikiteisminius tyrimus dėl sustabdytų neblaivių vairuotojų Tauragės apskrityje – 1 iš jų sustabdytas Tauragėje, 1 – Pagėgių apskrityje ir 2 neblaivūs vairuotojai Šilalės apskrityje.
Nuotrauka
teisėtvarka
Įkelta:
2022-06-18
Linksmas vakaras pasibaigė tikra šeimos drama – prireikė medikų, vėliau įsikišo ir policijos pareigūnai. Anksčiau neteistas Šilalės rajono gyventojas balandžio 27-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo verdiktą dėl žmonos sesers sumušimo.
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-16
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį Pagėgių gyventojui ir paskyrė galutinę vienerių metų  ir vieno mėnesio laisvės atėmimo bausmę, atidedant jos vykdymą dvejiems metams už neteisėtą prisijungimą prie internetinės parduotuvės informacinės sistemos tinklapio turinio valdymo sistemos ir neviešų klientų duomenų parsisiuntimą.
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2022-06-15
Vakar 16.16 val. ugniagesiai gelbėtojai sulaukė iškvietimo į Tauragės r., Mažonų sen., Mažonų kaimą.  Pranešta, kad Tvenkinio gatvėje dega transporto priemonė.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-06-14
Vakar Tauragės apskrities policijos pareigūnams pranešta apie automobilių stovėjimo aikštelėje rastą apgadintą automobilį.
Nuotrauka
Nelaime
Įkelta:
2022-06-10
Į darbą ėjusi tauragiškė Simona nė nenujautė, kokia nelaimė ją ištiks pakeliui. Žingsniuodama pro Tauragėje, Gedimino gatvėje, esantį 31-uoju numeriu pažymėtą renovuojamą pastatą, ji pajuto stiprų smūgį ir veriantį galvos skausmą. Moteris sako traumos pasekmes jaučianti iki šiol, todėl prašys atlyginti jai padarytą žalą. Daugiabutį renovuojančios bendrovės direktorius tikino, kad ši situacija jam kelia abejonių – galbūt siekiama pasipinigauti? Tačiau jeigu žala buvo padaryta, už tai įmonei atsakyti teks, kalbėjo jis.
Nuotrauka
konservai
Įkelta:
2022-06-09
Kaltinėnuose (Šilalės r.) aptikus nelegalų konservų fabrikėlį būta nemenko sujudimo – atvažiavo Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcija, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Tauragės departamento specialistai. Negana to, prireikė dar ir greitosios medicinos pagalbos, ir policijos pareigūnų.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-06-08
Vakar, apie 23 val., namuose, Šilalės rajone, Bijotų kaime, neblaivus (3,13 prom.) vyras, gimęs 1976 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gimusiai 1978 m.
Nuotrauka
ugniagesiai
Įkelta:
2022-06-07
Tauragės rajone, Staiginių kaime, netoli kapinių buvo rastas Antrojo pasaulinio karo laikų aviacinis sprogmuo.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-06-07
Tauragės apskrities policija skelbia apie birželio 4 d. apie 20 val. iš namų Tauragėje, išėjusią ir iki šiol negrįžusią Deimantę Aurylaitę, gimusią 2007 m.
Nuotrauka
svente
Įkelta:
2022-06-06
Tris dienas besitęsusi miesto šventė „Tauro ragas 2022“ sulaukė nemažo gyventojų susidomėjimo. Sulaukėme tiek svečių, tiek savo rajono gyventojų. Policijos pareigūnai informuoja, kad miesto šventė praėjo sklandžiai.