Susideginti bandęs vyras vis dar komoje
Įkelta:
2010-06-08
Nuotrauka
Aprašymas
Linas Gaižauskas įtaria, kad mirčiai pasiryžęs brolis susipyko su gyvenimo drauge. Daivos Sitnikienės nuotrauka

Panemunėje, ant tilto per Nemuną į Rusiją, susideginti bandė 49 metų tauragiškis Laimonas Gaižauskas. 70 procentų kūno apdegęs vyras vakar dar buvo komos būklės. Jis gydomas Kauno medicinos universitetinių klinikų Nudegimų skyriuje. Vyro gyvybę palaiko aparatai.

Kaip „Tauragės žinias“ informavo Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), sekmadienį, apie 21 valandą, Pagėgių rinktinės pasieniečiai, dirbę Panemunės kontrolės punkte, iš kolegų priešais veikiančiame Sovetsko punkte gavo informacijos apie į Lietuvą einantįįtartiną asmenį, besinešantį benzino. Per vaizdo stebėjimo sistemą pareigūnai staiga pamatė, kad ant tilto buvęs vyras, nepriėjęs patikrinimo zonos Lietuvos pusėje, staiga užsiliepsnojo. Pirminiais duomenimis, jis apsipylė 5 litrų plastmasine talpa neštu skysčiu ir pasidegė.

Į įvykio vietą, griebę gesintuvą, tarnybiniu visureigiu iškart nuvyko pasieniečiai. Iš Rusijos pusės ant tilto taip pat atskubėjo šios šalies pasienio tarnybos pareigūnai, vyrą puolę gesinti medžiagos gabalu. Bendromis pastangomis pareigūnams pavyko užgesinti 49-erių tauragiškį, tačiau jis buvo smarkiai nukentėjęs. Žmogus neprarado sąmonės, galėjo kalbėti. Įtariama, kad vyras buvo neblaivus.

Stipriai apdegęs Laimonas Gaižauskas į Tauragės apskrities ligoninės Reanimacijos skyrių atvežtas sąmoningos būklės, netrukus jį ištiko koma.

Iškart po nelaimės L. Gaižausko broliai „Tauragės žinioms“ pasakojo, kad Laimonas apdegė visą kūną, išdegusi net kvėpavimo takų gleivinė, todėl medikai turi mažai vilties, jog jis išgyvens.

Kodėl Laimonas panoro išeiti iš gyvenimo, jo broliai Rolandas ir Linas tegalėjo spėlioti. Esą prieš keletą dienų savo motinai vyras pareiškė, kad su gimtadieniu, kurį turėjo švęsti birželio 6-ąją, jį sveikins visa Tauragė. Ką tai galėjo reikšti, šeimynykščiai neįtarė.

Praėjusią savaitę, pasak R. Gaižausko, Laimonas įkliuvo pasieniečiams, kai per tiltą į Lietuvą bandė įnešti šiek tiek daugiau, nei leidžiama, cigarečių. Už tai darbo neturinčiam vyrui paskirta bauda.

Apdegusio vyro sesuo Renata „Tauragės žinioms“ sakė nesuprantanti, kodėl Rusijos pasieniečiai praleido neblaivų vyrą su degalų kanistru. Esą geriau būtų jį sulaikę, o ne stebėję per vaizdo kamerą.

L. Gaižausko broliai įtaria, kad Laimoną savižudybei galėjo pastūmėti konfliktas su sugyventine.

Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
​​​​​​​Už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais ir vagystę nuteistas bei kalėjimo duonos už tai ragavęs E. V. skubios pagalbos tarnybų numeriu 112 pranešė buvęs sumuštas. Tačiau atvykus pareigūnėms ir pildant dokumentus jam svarbiau tapo dar labiau prisigerti, o ne apskųsti savo skriaudėjus. Policija, žinoma, mėgino nukentėjusįjį drausminti, tačiau jis raginimų negerti nesiklausė. O galiausiai išvykus pareigūnėms sėdo girtas prie vairo ir ėmė vairuoti. Galbūt visa tai ir nebūtų išaiškėję, jeigu policija nebūtų grįžusi atgal. Tačiau įvykiai susiklostė E. V. ne itin naudinga linkme. Vyriškis prie vairo girtas sėdo pareigūnių akivaizdoje. Už tai jis praėjusių metų pabaigoje stojo prieš Tauragės apylinkės teismą. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-22
​​​​​​​Tauragės apylinkės teisme nuosprendį išgirdo jau anksčiau dėl fizinio skausmo sukėlimo bei melagingą skundą nuteista R. Š. Netekėjusi ir niekur nedirbanti moteris kaltinta tuo, jog užpuolė kitą moterį. Teismo salėje paaiškėjo, kad konfliktas užvirė dėl vyro.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-01-21
Teismas patenkino Tauragės apylinkės prokuratūros prokuroro Nomedo Metrikio pareiškimą dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu ir pripažino 43-ejų metų Pagėgių gyventoją kaltu pasinaudojus svetimu galimybių pasu. Teismo sprendimu nuteistajam paskirta dvidešimties parų arešto bausmė jos vykdymą atidedant 3 mėnesiams, konfiskuotas jo mobilusis telefonas.
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-18
Ant sukčių kabliuko užkibęs vyriškis prarado per 300 eurų. Tauragėje gyvenantis nukentėjusysis buvo apgautas dar praėjusių metų lapkričio mėnesį, tačiau į policijos pareigūnus kreipėsi tik praėjusią savaitę. 
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-01-17
„Norėjau kaip geriau, bet tik prisidariau sau problemų“, – Tauragės apylinkės teisme ištarė ne kartą už vairavimą esant neblaiviam ir vagystę teistas E. N. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-14
Penktadienį Tauragės apskrities policija pranešė apie mieste aptiktą ekskavatorių ,,Hyundai HW140-9“, kuris buvo vogtas. Paaiškėjo, kad transporto priemonę neteisėtai pasisavinę asmenys nepagalvojo apie tai, jog gali būti sekami specialiu prietaisu. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-12
Tauragės apskrities policija trečiadienį pranešė, kad sausio 10 d. apie 16 val. 20 min. mergina, gimusi 2003 m., internetiniame puslapyje rado skelbimą apie parduodamą mobilaus ryšio telefoną „iPhone X“ ir į pardavėjo sąskaitą pervedė pinigus, tačiau prekės negavo. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-10
Kur dursi – ten pažeidimas arba nusikaltimas. Regis, tokia situacija susiklostė, kai Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai patikrino įtarimų sukėlusį jaunuolį. Patikrinamas neapsiėjo be radinių, už kuriuos numatyta atsakomybė. Paaiškėjo, jog vaikinas laikė ginklų, galimai narkotinių medžiagų ir kontrabandinių cigarečių.  
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-09
Tauragės apylinkės teisme nuteistas kreditą iš finansų įstaigos panoręs gauti vyriškis, prieš porą metų jau teistas Šilutėje bei Kaune dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės, jos duomenų panaudojimo bei pasipriešinimo valstybės tarnautojui. Bylos duomenimis, G. B. šįkart pateikė suklastotą dokumentą, todėl gruodžio 8-ąją jam paskelbtas naujas nuosprendis. 
Nuotrauka
uogiene
Aasociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-08
Policijos pareigūnų susidomėjimą sukėlęs tauragiškis kaip reikiant prisidirbo. Iš pradžių dėl gaminamos „naminukės“ įkliuvęs vyras, pasirodo, nelegaliai laikė ir šaunamąjį ginklą. Dėl jo tam buvo iškelta baudžiamoji byla, kurioje nuosprendis Tauragės apylinkės teisme paskelbtas lapkričio 30-ąją. 
Nuotrauka
Tauragės apskrities policija
Įkelta:
2022-01-07
Tauragės apskrities policija penktadienį pranešė, kad sausio 5-ąją apie 10 val. 30 min. Tauragės r., Mažonų k., rastas 1958 m. gimusios moters kūnas.
Nuotrauka
Asociatyvi policija.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-01-06
Tauragės apskrities policijos pareigūnai tiria vyro mirtį. Žmogaus kūnas rastas bute.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-05
Pagėgių savivaldybės teritorijoje esanti Endriškių palivarko sodyba buvo apgriauta, o jos plytos parduotos. Pastatas registruotas Kultūros vertybių registre, kadangi turi didelės mokslinės, kultūrinės, istorinės reikšmės. Taigi prieš Tauragės apylinkės teismą stojo plytas išardęs ir iš svetimo turto pasipelnęs vyriškis, turintis polinkį alkoholiui ir norėjęs gauti pinigų gėrimams įsigyti. Už paveldo sunaikinimą Tauragės apylinkės teismas  iš vyro Kultūros paveldo departamento naudai priteisė net 7164,41 euro žalos atlyginimo.