Į teismą – dėl didelės motinystės pašalpos
Įkelta:
2010-06-28
Nuotrauka
Aprašymas
Karinos Sėrikovos nuotrauka

Tauragės rajono apylinkės teismas pradėjo nagrinėti bylą dėl galimai padidintos motinystės pašalpos įgijimo. Į teisiamųjų suolą sėdo laidojimo paslaugas teikusios bendrovės „Sandoras“ direktorius Robertas Kirstukas ir jo žmona Lina Kirstukienė, šioje bendrovėje dirbusi vadybininke už 6000 litų mėnesinį darbo užmokestį. R. Kirstukui pareikšti kaltinimai dėl sukčiavimo, apgaulingo apskaitos tvarkymo ir dokumentų klastojimo. Kaltinamieji kaltės nepripažįsta.

Tyrimą atliko ir bylą teismui perdavė Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Tauragės apskrities skyriaus pareigūnai. Kaip skelbia FNTT, tyrimo metu buvo nustatyta, kad bendrovės direktorius Robertas Kirstukas į 2008 metų balandžio–birželio mėnesių darbo užmokesčio ir mokamuosius žiniaraščius bei liepos mėnesio pranešimą „Sodrai“ įrašė neteisingus duomenis.

Į teismą liudyti pakviestas Linas Slausgalvis, buvęs UAB „Sandoras“ akcininkas, R. Kirstuku esą pasitikėjo ir nesidomėjo, ar įmonė išgali vadybininkei mokėti tokį didelį atlyginimą. Anot kaltinimą palaikiusios prokurorės Lolitos Marcinkutės, „Sandoro“ vadybininkei mokėtas atlyginimas neatitinka realaus atlyginimo dydžio palyginti su kitų Tauragėje veikiančių bendrovių vadybininkų atlyginimais. Esą iš laidojimo paslaugas teikiančios bendrovės buhalterinės apskaitos ir teikiamų finansinių ataskaitų matyti, kad įmonė neturėjo finansinių galimybių mokėti tokio dydžio atlyginimo.

Kaip įtariama, apgaule R. Kirstukienė įgijo teisę nuo 2008 metų gruodžio iki šių metų spalio gauti per 120 tūkstančių litų motinystės pašalpą. Ši suma būtų 104 tūkstančiais litų didesnė, negu būtų apskaičiuota pagal patvirtintą minimalią 800 Lt algą.

Pradėjus bylą R. Kirstukienei laikinai apribotos nuosavybės teisės į 52000 Lt vertės turtą. Po pirmadienio posėdžio teismas paskelbė pertrauką, bylos nagrinėjimas bus tęsiamas šio mėnesio pabaigoje.

Tai šeštasis šiemet FNTT Tauragės apskrities skyriaus baigtas ir teismui perduotas ikiteisminis tyrimas, susijęs su motinystės (tėvystės) pašalpomis.

Nuotrauka
sautuvas
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Pranešama, kad  sausio 26-ąją apie 17 val. 24 min. Šilalės rajone, Ruškos kaime, sodybos teritorijoje pareigūnai rado ir konfiskavo neteisėtai laikomas lygiavamzdis vienvamzdis šautuvas. Į laikino sulaikymo patalpą uždarytas vyras, gimęs 1971 metais.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-01-26
Tauragės apskrities policija antradienį pranešė apie Tauragės rajone įvykdytą vagystę. Skelbiama, kad sausio 23-ąją apie 20 val. 05 min. iš namų Tauragės rajono Kęsčių kaime dingo moters, gimusios 1989 m., pinigai. Padarytas nuostolis – 600 eurų. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-25
Praėjusią savaitę Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdė prevencinę priemonę, skirtą užkardyti neteisėtą mobiliojo ryšio priemonių naudojimą vairuojant.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-01-25
15-metės dukros akivaizdoje susipykęs su sugyventine vyras nusprendė pastarąją „apraminti“. Tačiau jo drausminimo metodai teisėsaugai nepasirodė tinkami. Anksčiau neteistas A. G., dirbantis vienoje įmonėje santechniku, Tauragės apylinkės teisme pasakojo, kaip smurtavo prieš moterį. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-23
​​​​​​​Už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais ir vagystę nuteistas bei kalėjimo duonos už tai ragavęs E. V. skubios pagalbos tarnybų numeriu 112 pranešė buvęs sumuštas. Tačiau atvykus pareigūnėms ir pildant dokumentus jam svarbiau tapo dar labiau prisigerti, o ne apskųsti savo skriaudėjus. Policija, žinoma, mėgino nukentėjusįjį drausminti, tačiau jis raginimų negerti nesiklausė. O galiausiai išvykus pareigūnėms sėdo girtas prie vairo ir ėmė vairuoti. Galbūt visa tai ir nebūtų išaiškėję, jeigu policija nebūtų grįžusi atgal. Tačiau įvykiai susiklostė E. V. ne itin naudinga linkme. Vyriškis prie vairo girtas sėdo pareigūnių akivaizdoje. Už tai jis praėjusių metų pabaigoje stojo prieš Tauragės apylinkės teismą. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-22
​​​​​​​Tauragės apylinkės teisme nuosprendį išgirdo jau anksčiau dėl fizinio skausmo sukėlimo bei melagingą skundą nuteista R. Š. Netekėjusi ir niekur nedirbanti moteris kaltinta tuo, jog užpuolė kitą moterį. Teismo salėje paaiškėjo, kad konfliktas užvirė dėl vyro.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-01-21
Teismas patenkino Tauragės apylinkės prokuratūros prokuroro Nomedo Metrikio pareiškimą dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu ir pripažino 43-ejų metų Pagėgių gyventoją kaltu pasinaudojus svetimu galimybių pasu. Teismo sprendimu nuteistajam paskirta dvidešimties parų arešto bausmė jos vykdymą atidedant 3 mėnesiams, konfiskuotas jo mobilusis telefonas.
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-18
Ant sukčių kabliuko užkibęs vyriškis prarado per 300 eurų. Tauragėje gyvenantis nukentėjusysis buvo apgautas dar praėjusių metų lapkričio mėnesį, tačiau į policijos pareigūnus kreipėsi tik praėjusią savaitę. 
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-01-17
„Norėjau kaip geriau, bet tik prisidariau sau problemų“, – Tauragės apylinkės teisme ištarė ne kartą už vairavimą esant neblaiviam ir vagystę teistas E. N. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-14
Penktadienį Tauragės apskrities policija pranešė apie mieste aptiktą ekskavatorių ,,Hyundai HW140-9“, kuris buvo vogtas. Paaiškėjo, kad transporto priemonę neteisėtai pasisavinę asmenys nepagalvojo apie tai, jog gali būti sekami specialiu prietaisu. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-12
Tauragės apskrities policija trečiadienį pranešė, kad sausio 10 d. apie 16 val. 20 min. mergina, gimusi 2003 m., internetiniame puslapyje rado skelbimą apie parduodamą mobilaus ryšio telefoną „iPhone X“ ir į pardavėjo sąskaitą pervedė pinigus, tačiau prekės negavo.