Policijos akiratin pakliuvo Batakių seniūnas
Įkelta:
2010-03-09
Nuotrauka
Aprašymas
Batakiškiai įtarė, kad vogtas kuras gali būti laikomas seniūno ūkiniame pastate. Karinos Sėrikovos nuotrauka

Antradienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai keletui valandų sulaikė Tauragės rajono Batakių seniūnijos seniūną Joną Juozapaitį. Seniūnijos vadovas apklaustas dėl kaltinimų pasisavinus seniūnijai priklausantį krosnių kurą.

Įtarė vogus

Kovo 2-ąją, prieš pietus, į „Tauragės žinių“ redakciją paskambino nenorėjęs prisistatyti batakiškis. Vyras pranešė, esą Batakių seniūnas Jonas Juozapaitis vagia seniūnijai priklausančius dyzelinius degalus, skirtus kūrenti krosnims. Anonimas teigė, kad priešpiet seniūnijos administracinio pastato kieme pasirodė autofurgonas, kuris atvežė seniūnijos reikmėms skirtą dyzelinį kurą. Vyro teigimu, kai kuro buvo pripilta į Batakių seniūnijai priklausančias degalų talpas, autofurgono vairuotojas pasuko į seniūno kiemą. Ten esą kuro buvo pripildytos asmeninės J. Juozapaičio degalų talpos.

Pažeidimų nerasta

Apie neva apsivogusį seniūną buvo pranešta ir Tauragės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui bei Tauragės apskrities valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI). Tą pačią popietę Batakių seniūnas buvo sulaikytas ir nuvežtas į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą. Seniūnijoje, buhalterės kabinete, taip pat seniūno namuose buvo atlikti patikrinimai.

Tačiau, pasak Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko Remigijaus Rudmino, Batakių seniūnas J. Juozapaitis buvo apkaltintas be priežasties:

– Patikrinta dokumentacija pažeidimų nerodo. Tiesiog Batakių seniūno asmeniniams tikslams užsakytas kuras buvo atvežtas tuo pačiu transportu, kaip ir tas, kuris skirtas seniūnijai. Kuras buvo atgabentas transportu, pritaikytu vežti skirtingos rūšies kurui, tai yra turinčiu keletą sekcijų, todėl viskas teisėta, – laikraščiui teigė apskrities policijos vadas.

Apie tvarkingą Batakių seniūnijos ir seniūno buhalteriją „Tauragės žinioms“ patvirtino ir Tauragės apskrities VMI atstovas spaudai Laimonas Rimkus:

– Atlikę operatyvų patikrinimą, akcizų administravimo skyriaus darbuotojai pažeidimų nei Batakių seniūnijoje, nei Jono Juozapaičio namuose neaptiko. Seniūno pateikti dokumentai tvarkingi, kuro kiekis atitinka įvardytą, kuro talpos sužymėtos, – sakė L. Rimkus.

Nesusipratimas

Batakių seniūnas J. Juozapaitis „Tauragės žinioms“ pasakojo, kad jo apkaltinimas vagyste – tikras nesusipratimas. Esą parvežti pigesnio kuro iš Mažeikių seniūnui pasiūlė degalinės „Littaura“ Tauragėje savininkas Ferdinandas Lebedžinskas.

– Lebedžinskas pasiūlė ta pačia mašina atvežti kuro ir seniūnijai, ir asmeniškai man, kadangi tądien Mažeikiuose degalai buvo pigūs, – kitą dieną po įvykio pasakojo J. Juozapaitis.

Seniūno teigimu, seniūnijai buvo pristatyti 2800 litrų raudonos spalvos dyzelinių degalų, o savo reikmėms seniūnas prisipylė 1400 litrų žalio, vadinamojo ūkininkų, kuro.

J. Juozapaitis apie netikėtą apsilankymą policijoje netuščiažodžiavo:

– Ilgai nelaikė, tačiau nebuvo labai malonu. Apie pusvalandį nesupratau, kas vyksta. Tačiau greit išaiškėjo, kad visa tai tik klaida. Matyt, batakiškiai bus viską ne taip supratę, – tikino seniūnas.

Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2024-06-12
2023 m. birželio 29 d. priimtas Lietuvos Respublikos apylinkių teismų įsteigimo ir jų veiklos teritorijų nustatymo įstatymo Nr. I-2375 pakeitimo įstatymas Nr. XIV-2136 (toliau – Pakeitimo įstatymas), kuriuo nuo 2024 m. liepos 1 d. keičiamos apylinkių teismų (išskyrus Vilniaus miesto apylinkės teismą, Telšių apylinkės teismą ir Plungės apylinkės teismą) struktūros ir jų veiklos teritorijos.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2024-05-31
Gegužės 28 d. apie 11.50 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai patruliuodami Tauragėje, Gedimino g., sustabdė automobilį ,,MB“ dėl KET 196 p. pažeidimo (asmuo vairavo automobilį neprisisegęs saugos diržo).
Nuotrauka
kontra
Lietuvos policijos nuotraukos
Įkelta:
2024-05-29
Kaip informuoja Tauragės apskrities policija, penktadienį, gegužės 24 d., apie 18.05 val. Šilalės rajone, ties Prienų kaime, kelyje Vilnius–Kaunas-Klaipėda, patruliuodami Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „Toyota Avensis“, kurį vairavo vilnietis, gimęs 1981 m.
Nuotrauka
teis
Nuotraukos autorius – Augustas Didžgalvis
Įkelta:
2024-05-22
Praėjusiais metais pirmosios instancijos teismuose buvo išnagrinėta daugiau nei 500 bylų dėl teisinių darbo santykių (dėl darbo užmokesčio, darbo sutarties pasibaigimo bei nutraukimo ir kt.). Netrūko ir bylų, susijusių su darbuotojais iš užsienio valstybių. Kokiomis sąlygomis darbdavys privalo įdarbinti asmenį iš užsienio, ar darbo sutartys su užsieniečiais kuo nors skiriasi, ką darbuotojui reikėtų žinoti bandant apginti savo teises? Į visus šiuos klausimus atsakė Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjas Romualdas Gylys.
Nuotrauka
ligonine
Įkelta:
2024-05-21
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) bendradarbiaudama su Jaunųjų gydytojų asociacija (JGA) vykdo socialinę kampaniją „Duoti ar neduoti?“. Kampanijos tikslas – skatinti dialogą tarp medikų ir pacientų, atkreipiant dėmesį į skaidrumo svarbą medicinos sektoriuje ir kyšių sukeliamas neigiamas emocijas. Visus metus įvairiose šalies ligoninėse medikai ir pacientai bus kviečiami ne tik išvysti stendą, kuriuo siekiama atskleisti smulkiosios korupcijos gydymo įstaigose žalą, bet ir išreikšti savo nuomonę, kaip elgtis, kai susiduriama su kyšio provokavimu ar siūlymu. Šiuo metu stendą galima pamatyti Tauragės ligoninėje.
Nuotrauka
savivaldybe
Įkelta:
2024-05-09
Prokuratūra praėjusią savaitę teismui pateikė keturis civilinius ieškinius, kuriais prašoma Mažeikių rajono savivaldybei iš tarybos nario Lauryno Jonausko, Radviliškio rajono savivaldybei iš tarybos nario Gabrieliaus Verdingo, Tauragės rajono savivaldybei iš tarybos nario Dariaus Petrošiaus bei Kretingos rajono savivaldybei iš tarybos narės Jolitos Vaickienės priteisti bendrai daugiau nei 42 tūkst. eurų.
Nuotrauka
sukčiai
Įkelta:
2024-05-06
Įspėjame gyventojus apie sukčių platinamas apgaulingas SMS žinutes. Jose teismo vardu prisidengę sukčiai praneša, esą žinutę gavusiam asmeniui reikia atvykti į konkretų teismą, o detalesnės informacijos siūloma ieškoti paspaudus žinutėje esančią aktyvią nuorodą. Žinutės turinys priverčia sunerimti ir spausti nuorodą, kuri nuveda į sukčių naudojamą netikrą interneto svetainę. Dažniausiai pagrindinis sukčių tikslas – išvilioti asmens duomenis ar gauti informaciją, susijusią su Jūsų internetine bankininkyste.
Nuotrauka
Policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2024-05-06
Kaip pranešama policijos suvestinėje mamos diena nepraėjo be smurto, Šilutės rajone  nevaldomas tapo oro balionas bei apgadintas automobilis.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2024-04-29
Klaipėdos apygardos prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus prokurorai šią ir praėjusią savaitę teismui pateikė du civilinius ieškinius, kuriais prašoma Tauragės rajono savivaldybei iš tarybos nario Kęstučio Balašaičio bei Kretingos rajono savivaldybei iš tarybos nario Vytauto Ročio priteisti bendrai daugiau nei 26 tūkst. eurų.
Nuotrauka
teismas
Tauragės apylinkės teismo nuotrauka
Įkelta:
2024-04-26
Vakar, Tauragės apylinkės teismo kolektyvas atsisveikino su kadenciją baigusiu teisėju Egidijumi Mockaičiu. Šias garbingas pareigas teisėjas ėjo 15 metų, iš kurių paskutinius penkerius metus ėjo Tauragės apylinkės teismo pirmininko pareigas.
Nuotrauka
Dingo
Įkelta:
2024-04-26
2024 m. balandžio 22 d. apie 16.00 val. iš namų, Tauragėje, išėjo ir negrįžo Jurgita Šnaraitė, gim. 1984 m.
Nuotrauka
Dingo
Įkelta:
2024-04-18
Balandžio 13 d. iš namų, Šilutėje, išėjo 22 metų Mantas Margelis ir iki šiol negrįžo. Vaikinas liekno kūno sudėjimo, apie 175 cm ūgio, šviesių trumpų plaukų, vilkėjo pilkos spalvos sportines kelnes ir džemperį, avėjo juodos spalvos sportinius batus.
Nuotrauka
Policija
Įkelta:
2024-04-08
Policijos pareigūnai nuo 2024 m. balandžio4 d. iki 6 d. vykdė prevencinę priemonę vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant, kai neturima laisvų rankų įrangos), privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę.
Nuotrauka
policija
Policijos nuotraukos
Įkelta:
2024-03-28
Kiekvienų metų pavasarį Lietuvos policijos įstaigos organizuoja atvirų durų dienas. Šio renginio tikslas – supažindinti abiturientus su policijos pareigūno profesija bei informuoti apie studijų, mokymosi ir karjeros galimybes.
Nuotrauka
narkotikai
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2024-03-23
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams įkliuvo narkotinių medžiagų platintojas ir pirkėjas. Kratų metu, jų namuose, rastos ir paimtos įvairios narkotinės bei psichotropinės medžiagos, įranga ir priemonės joms fasuoti, grynieji pinigai, galimai gauti iš nusikalstamos veikos.
Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2024-03-18
Tauragės apylinkės teismas priėmė sprendimą, kuriuo įpareigojo buto savininkę įsileisti rangovą ir užbaigti daugiabučio namo modernizacijos darbus, o buto savininkei nevykdant įpareigojimo, leido rangovui patekti į būtą be jos leidimo bei atlikti buto langų pakeitimo, buto šildymo sistemos vamzdynų, radiatorių, vandentiekio ir kitus bendro naudojimo objektų modernizacijos darbus.  
Nuotrauka
auto
Lietuvos policijos nuotraukos
Įkelta:
2024-03-18
Policijos pareigūnai  kovo11-17 d. vykdė prevencinę priemonę vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant, kai neturima laisvų rankų įrangos), privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę.