Policijos akiratin pakliuvo Batakių seniūnas
Įkelta:
2010-03-09
Nuotrauka
Aprašymas
Batakiškiai įtarė, kad vogtas kuras gali būti laikomas seniūno ūkiniame pastate. Karinos Sėrikovos nuotrauka

Antradienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai keletui valandų sulaikė Tauragės rajono Batakių seniūnijos seniūną Joną Juozapaitį. Seniūnijos vadovas apklaustas dėl kaltinimų pasisavinus seniūnijai priklausantį krosnių kurą.

Įtarė vogus

Kovo 2-ąją, prieš pietus, į „Tauragės žinių“ redakciją paskambino nenorėjęs prisistatyti batakiškis. Vyras pranešė, esą Batakių seniūnas Jonas Juozapaitis vagia seniūnijai priklausančius dyzelinius degalus, skirtus kūrenti krosnims. Anonimas teigė, kad priešpiet seniūnijos administracinio pastato kieme pasirodė autofurgonas, kuris atvežė seniūnijos reikmėms skirtą dyzelinį kurą. Vyro teigimu, kai kuro buvo pripilta į Batakių seniūnijai priklausančias degalų talpas, autofurgono vairuotojas pasuko į seniūno kiemą. Ten esą kuro buvo pripildytos asmeninės J. Juozapaičio degalų talpos.

Pažeidimų nerasta

Apie neva apsivogusį seniūną buvo pranešta ir Tauragės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui bei Tauragės apskrities valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI). Tą pačią popietę Batakių seniūnas buvo sulaikytas ir nuvežtas į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą. Seniūnijoje, buhalterės kabinete, taip pat seniūno namuose buvo atlikti patikrinimai.

Tačiau, pasak Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko Remigijaus Rudmino, Batakių seniūnas J. Juozapaitis buvo apkaltintas be priežasties:

– Patikrinta dokumentacija pažeidimų nerodo. Tiesiog Batakių seniūno asmeniniams tikslams užsakytas kuras buvo atvežtas tuo pačiu transportu, kaip ir tas, kuris skirtas seniūnijai. Kuras buvo atgabentas transportu, pritaikytu vežti skirtingos rūšies kurui, tai yra turinčiu keletą sekcijų, todėl viskas teisėta, – laikraščiui teigė apskrities policijos vadas.

Apie tvarkingą Batakių seniūnijos ir seniūno buhalteriją „Tauragės žinioms“ patvirtino ir Tauragės apskrities VMI atstovas spaudai Laimonas Rimkus:

– Atlikę operatyvų patikrinimą, akcizų administravimo skyriaus darbuotojai pažeidimų nei Batakių seniūnijoje, nei Jono Juozapaičio namuose neaptiko. Seniūno pateikti dokumentai tvarkingi, kuro kiekis atitinka įvardytą, kuro talpos sužymėtos, – sakė L. Rimkus.

Nesusipratimas

Batakių seniūnas J. Juozapaitis „Tauragės žinioms“ pasakojo, kad jo apkaltinimas vagyste – tikras nesusipratimas. Esą parvežti pigesnio kuro iš Mažeikių seniūnui pasiūlė degalinės „Littaura“ Tauragėje savininkas Ferdinandas Lebedžinskas.

– Lebedžinskas pasiūlė ta pačia mašina atvežti kuro ir seniūnijai, ir asmeniškai man, kadangi tądien Mažeikiuose degalai buvo pigūs, – kitą dieną po įvykio pasakojo J. Juozapaitis.

Seniūno teigimu, seniūnijai buvo pristatyti 2800 litrų raudonos spalvos dyzelinių degalų, o savo reikmėms seniūnas prisipylė 1400 litrų žalio, vadinamojo ūkininkų, kuro.

J. Juozapaitis apie netikėtą apsilankymą policijoje netuščiažodžiavo:

– Ilgai nelaikė, tačiau nebuvo labai malonu. Apie pusvalandį nesupratau, kas vyksta. Tačiau greit išaiškėjo, kad visa tai tik klaida. Matyt, batakiškiai bus viską ne taip supratę, – tikino seniūnas.

Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-12-07
Trečiadienį paryčiais Tauragėje pastebėtas vyras apgadinęs automobilius. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-12-06
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Nuotrauka
silutes teismas
Tauragės apylinkės teismo nuotrauka
Įkelta:
2023-12-05
Vakar Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo kokainu prekiavęs šilutiškis nuteistas 1 metų ir 4 mėnesių laisvės apribojimo bausme, o iš jo narkotinę medžiagą įgijusiems jaunuoliams paskirtos 2500 eurų dydžio baudos.
Nuotrauka
ugniagesiai, gaisras
Įkelta:
2023-12-04
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento skelbiamoje paros įvykių suvestinėje rašoma apie gretimoje savivaldybėje kilusį gaisrą.
Nuotrauka
muitine
Įkelta:
2023-12-01
Apie muitinę daugelis žmonių žino tikrai nepakankamai. Visgi, tarptautinių siuntų patikrinimas yra labai svarbus procesas, norint apsaugoti tiek aplinką, tiek pačius Lietuvos gyventojus. Šioje srityje muitinė atlieka išties didelį vaidmenį. Taigi – ką žinoti svarbiausia? Koks yra muitinės vaidmuo kovojant su neteisėta prekyba?
Nuotrauka
policija reidas
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-28
Policijos pareigūnai gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, lapkričio 27 d. Tauragėje vykdė prevencinę priemonę, kurios metu ypatingą dėmesį skyrė neblaivių vairuotojų kontrolei.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-24
Tauragės apskrities policija praneša apie smurto protrūkį Pagėgių savivaldybėje.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-11-21
Lapkričio 21 d. rytą policijoje vėl registruojami pranešimai apie gaunamus elektroninius laiškus (anglų kalba), kuriuose grasinama susprogdinti pastatus ar prileisti nuodingų dujų į patalpas. Iš viso iki 9 val. šalyje buvo gauti 28 laiškai, daugiausiai jų gavo mokyklos ir gimnazijos.
Nuotrauka
teisetvarka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-20
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai lapkričio 18 d. pradėjo ikiteisminius tyrimus dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-16
Trečiadienį Tauragės rajone rastas artilerijos sviedinys, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departament​​​​​​​as.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-10
Penktadienį Tauragės rajone įvyko nelaimė. Kaip informavo Policijos departamentas, lapkričio 10 d., apie 16 val. 40 min., Tauragės r., ties Antegluonio k., automobilis partrenkė ir mirtinai sužalojo dviračiu važiavusį vyrą. Aplinkybės tikslinamos.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-09
Skaudūs eismo įvykiai, kai žūsta ar yra sužeistų žmonių, įvyksta kai vairuotojai nesilaiko Kelių eismo taisyklių. Dažniausias pažeidimas yra kai vairuotojas išvažiuoja į priešpriešinę eismo juostą ir nesilaiko Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos, pranešime rašo Tauragės apskrities policija.
Nuotrauka
nuotrauka
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-11-08
Policijos pareigūnai, gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, lapkričio 1–4 d. vykdė sustiprintą eismo dalyvių kontrolę. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas neblaivių vairuotojų kontrolei. Taip pat pareigūnai stebėjo, kaip eismo dalyviai dėvi atšvaitus bei šviesą atspindinčius elementus tamsiuoju paros metu.