Policijos akiratin pakliuvo Batakių seniūnas
Įkelta:
2010-03-09
Nuotrauka
Aprašymas
Batakiškiai įtarė, kad vogtas kuras gali būti laikomas seniūno ūkiniame pastate. Karinos Sėrikovos nuotrauka

Antradienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai keletui valandų sulaikė Tauragės rajono Batakių seniūnijos seniūną Joną Juozapaitį. Seniūnijos vadovas apklaustas dėl kaltinimų pasisavinus seniūnijai priklausantį krosnių kurą.

Įtarė vogus

Kovo 2-ąją, prieš pietus, į „Tauragės žinių“ redakciją paskambino nenorėjęs prisistatyti batakiškis. Vyras pranešė, esą Batakių seniūnas Jonas Juozapaitis vagia seniūnijai priklausančius dyzelinius degalus, skirtus kūrenti krosnims. Anonimas teigė, kad priešpiet seniūnijos administracinio pastato kieme pasirodė autofurgonas, kuris atvežė seniūnijos reikmėms skirtą dyzelinį kurą. Vyro teigimu, kai kuro buvo pripilta į Batakių seniūnijai priklausančias degalų talpas, autofurgono vairuotojas pasuko į seniūno kiemą. Ten esą kuro buvo pripildytos asmeninės J. Juozapaičio degalų talpos.

Pažeidimų nerasta

Apie neva apsivogusį seniūną buvo pranešta ir Tauragės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui bei Tauragės apskrities valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI). Tą pačią popietę Batakių seniūnas buvo sulaikytas ir nuvežtas į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą. Seniūnijoje, buhalterės kabinete, taip pat seniūno namuose buvo atlikti patikrinimai.

Tačiau, pasak Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko Remigijaus Rudmino, Batakių seniūnas J. Juozapaitis buvo apkaltintas be priežasties:

– Patikrinta dokumentacija pažeidimų nerodo. Tiesiog Batakių seniūno asmeniniams tikslams užsakytas kuras buvo atvežtas tuo pačiu transportu, kaip ir tas, kuris skirtas seniūnijai. Kuras buvo atgabentas transportu, pritaikytu vežti skirtingos rūšies kurui, tai yra turinčiu keletą sekcijų, todėl viskas teisėta, – laikraščiui teigė apskrities policijos vadas.

Apie tvarkingą Batakių seniūnijos ir seniūno buhalteriją „Tauragės žinioms“ patvirtino ir Tauragės apskrities VMI atstovas spaudai Laimonas Rimkus:

– Atlikę operatyvų patikrinimą, akcizų administravimo skyriaus darbuotojai pažeidimų nei Batakių seniūnijoje, nei Jono Juozapaičio namuose neaptiko. Seniūno pateikti dokumentai tvarkingi, kuro kiekis atitinka įvardytą, kuro talpos sužymėtos, – sakė L. Rimkus.

Nesusipratimas

Batakių seniūnas J. Juozapaitis „Tauragės žinioms“ pasakojo, kad jo apkaltinimas vagyste – tikras nesusipratimas. Esą parvežti pigesnio kuro iš Mažeikių seniūnui pasiūlė degalinės „Littaura“ Tauragėje savininkas Ferdinandas Lebedžinskas.

– Lebedžinskas pasiūlė ta pačia mašina atvežti kuro ir seniūnijai, ir asmeniškai man, kadangi tądien Mažeikiuose degalai buvo pigūs, – kitą dieną po įvykio pasakojo J. Juozapaitis.

Seniūno teigimu, seniūnijai buvo pristatyti 2800 litrų raudonos spalvos dyzelinių degalų, o savo reikmėms seniūnas prisipylė 1400 litrų žalio, vadinamojo ūkininkų, kuro.

J. Juozapaitis apie netikėtą apsilankymą policijoje netuščiažodžiavo:

– Ilgai nelaikė, tačiau nebuvo labai malonu. Apie pusvalandį nesupratau, kas vyksta. Tačiau greit išaiškėjo, kad visa tai tik klaida. Matyt, batakiškiai bus viską ne taip supratę, – tikino seniūnas.

Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-30
Tauragės apskrities policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, gruodžio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje vykdys prevencines priemones.
Nuotrauka
cigaretes
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-30
Tauragės apskrities policija praneša, kad lapkričio 29 d. apie 11.38 val., Tauragės rajone, Paprūdžių kaimo ribose, kelyje Tauragė–Kryžkalnis, policijos pareigūnai pastebėjo dideliu greičiu atvažiuojantį automobilį „Skoda Octavia“. Pareigūnams einant link sustabdyto automobilio, vairuotojas staiga padidino greitį ir ėmė važiuoti tolyn.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-11-30
Policijos pareigūnai gavo pranešimą apie Pagėgių savivaldybėje iškastą kapą.
Nuotrauka
kodeksas
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-28
Pranešimu apie savo paties pagrobimą ir apiplėšimą ant kojų sukėlęs Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnus 35-erių Pagėgių savivaldybės gyventojas pastarosiomis dienomis iš nukentėjusiojo virto įtariamuoju. Jo idėja kelionei į namus pasinaudoti policijos pareigūnų ekipažu buvo visai nevykusi ir turi teisinių pasekmių – vyrui pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie nebūtą nusikaltimą.
Nuotrauka
kibiras
Įkelta:
2022-11-26
Spalio 19-ąją Tauragės apylinkės teisme priimtas baudžiamasis įsakymas byloje, kurioje kaltinimus sužalojus seserį išgirdo ne kartą už smurtą teistas pataisos namuose kalėjęs nevedęs ir niekur nedirbantis V. L. 
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-11-23
Tauragės apylinkės teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo anksčiau 10 kartų teistas 23 m. Šilutės rajono gyventojas V. N. pripažintas kaltu dėl svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu. Vyrui paskirta 2 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Netoli Tauragės susidūrė du automobiliai, „Volkswagen Passat“ nuvažiavo nuo kelio.
Nuotrauka
avarija audi
Tauragės žinių nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Šįryt eismo sąlygas smarkiai sunkina šaltukas ir plikledis. Vairavimas tokiu oru reikalauja ypatingai atsargaus vairavimo ir tinkamo greičio pasirinkimo.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-21
Ties Stragutės kaimu nuo kelio nuvažiavo sunkvežimis.
Nuotrauka
ginklas
Įkelta:
2022-11-20
Pareigūnams aptikus neteisėtai laikomus šovinius į Tauragės apylinkės teismą atvykti turėjo medžiotojas S. R. Anksčiau neteistas, vedęs ir dirbantis vyriškis turėjo paaiškinti, kaip nutiko, kad jo seife aptikti neleistini daiktai.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt kelyje link Kryžkalnio nuo kelio nuvažiavo ir į atitvarus rėžėsi sunkvežimis MAN.
Nuotrauka
gaisrine greitoji
Aušros Augustytės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt Tauragėje, Bernotiškės gatvėje užsidegė pastatas. Įvykio vietoje dirbo ugniagesiai.